Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Ana 15:48, 23 kwi 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Bogda napisał(a)
pokaż no mnie zbliżenie tej szafeczki z szufladkami w pracowni-jakie cudo!


a Bogdzia - to mój skarb i obiekt westchnień wszystkich I pomyśleć, że była starym warsztatowym gratem przyniesionym przez tatę do domu, utytłanym w smarze i wypełnionym śrubkami

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 15:50, 23 kwi 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Przetacznik napisał(a)
To bardzo ciekawe, ze musiałaś je upolować, mieszkam w starej dzielnicy, pośród starych mieszkańców i wydaje mi się, że już nie raz widywałam te okazuje się cenne krzesła wywalone na śmietnik... Teraz będę uwagę zwracać, no nie wiedziałam, ze to towar poszukiwany hmmm.


Kochana - nie torturuj!! Wszyscy mi mówią to samo, a ja nie mogłam znaleźć tyle czasu Teraz poluję na min. 6 szt (a najlepiej 8)- bedą stały w jadalni przy nowym stole (nowym w sensie odnowionym ) M zachwycony nie jest, mam mu pokazać jak je odnowię Ale żeby nie raziły odwiedzających (bo ja tam takie odrapane loftowe koffam) to będą pięknie odmalowane na biało-czarno
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
ana_art 09:59, 24 kwi 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Aniu muszę plastikowe donice potraktować jakimś 'wybielaczem' by nie straszyły, co radzisz?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
zuza12 10:06, 24 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Widzę Aniu, że prace w ogrodzie rozpoczęte. Pozdrowienia dla małego pomocnika. Antos jak zwykle pełen wigoru. Jestem pod wrażeniem Twojej pracowni. A najbardziej zadziwia mnie Twoja pomysłowość, chyba musze przyjść do Ciebie na przeszkolenie, bo planuję wziąć się w tym roku za naszą sypialnię.
Pozdrawiam i całuję dzieciaczki.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
beta 10:21, 24 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Zdolna Bestyjka z Ciebie...krzesło po metamofrozie genialne!...no i ta cena...to się nazywa łapać okazję...o skrzyneczce na wstążeczki nie wspomnę... boska jest

Ana, a Ty tak od małego przerabiasz, recyklingujesz i pięknotki takie tworzysz?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Syla 11:08, 24 kwi 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Aniu jak zwykle cudna praca !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Margarete 14:15, 24 kwi 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Aniu, znów jest co u ciebie podziwiać, i kwiaty, i wiosna ogrodowa, i kompozycje z bratków, i pomysły na drugie życie mebli.... batrdzo pierwszorzędne.
Aniu, idąc twoim śladem wyczaiłam u siebie w garażu skrzynię drewnianą - dawniej uzywaną do warzyw , chetnie bym ją podbieliła nieco, ale tak żeby były widoczne rysunki słojów i umieściłabym w niej jakąs kompozycje roslin w doniczkach na teras. Nie wiem jak i czym mam to zrobić? podpowiesz mi ? a moze masz jakiegos linka do takich czynności ?
Dzieki z góry !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Evchen 14:33, 24 kwi 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Ana napisał(a)


I jeszcze rabatka przy wrzosowisku - zdjęcia robione w fazie pąków - potem się spóźniłam i już przekwitają


Aniu, czy docinałaś teraz tuje?.. pamiętam, że wspominałaś, że masz kolumnowe, ja mam takie same, ale nie wiem - docinać czy nie?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Ana 14:48, 24 kwi 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Evchen - jeszcze nie docinałam - planowałam w tym tygodniu, ale nie wiem czy się wyrobię...nie cięłam ich jesienią i teraz już zdecydowanie powinnam...

Gosiu - polecam do bielenia wosk Liberon wybielający Tylko czyścisz skrzynkę, lekko przecierasz papierem i wcierasz wosk

Syla - dzięki!!

Beatko...mam tak od małego, choć wcześniej skupiałam się bardziej na malowaniu/rysowaniu...ale pamiętam jak jako nastolatka przerabiałam swoje biurko i szafę - starą farbę skrobałam pieczołowicie kawałkami szkła
Moja "choroba" nasiliła się ogromnie po urodzeniu Antka

Zuza - służę pomocą

Ana - wosk Liberon - jak u Gosi Wetrzyj w donice i będą bardziej szare niż brązowe i postarzone do tego

Tutaj fotka z ubiegłego sezonu - pobielona plastikowa donica z rojnikami


____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Diana 23:18, 24 kwi 2013


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Aniu krzesełko ...
Jak będę u Ciebie i spojrzę na nie ... chyba zawsze przypomni mi się grzebanie w tej stercie !!! i skakanie po niej ... żeby dojrzeć co tam jeszcze ciekawego widać ....
buziaki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies