Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

anula_wn 20:46, 27 kwi 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Ania, te krokusy przecudne !!! krzesełko ślicznościowe ! szafeczka - obłędna !
no masz talent, masz
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Joaska 10:25, 29 kwi 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Ana napisał(a)



Asia - szansa jest zawsze - próbuj!!! Och pochwal się tą toaletka - uwielbiam stare toaletki, czuję się przy nich ja dama z minionej epoki

Aniu do toaletki to mój Żon musi jeszcze ochłonąć po moich wyczynaniach piątkowo sobotnich, na razie dzięki stolikowi jeszcze nie do końca zrobionemu, Żon sam bes przymusu balię mi przywiózł od rodziców, więc chyba idę w dobrym kierunku.
to stolik (jeszcze blat jest do zrobienia):

a to balia

wiem do ideału im bardzo brakuje ale to moje początki w tej materii
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Ana 11:47, 29 kwi 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Anulka - dzięki :*

Asia - no BRAWO!!!! Dobra robota, ja też jestem zachwycona - a mąż - sama zobaczysz - też połknie bakcyla i to szybciej niż myslałaś Z resztą - już mu się chyba spodobało! A stolik mam taki sam! Tylko nadal czeka na dokończenie - zmobilizowałaś mnie
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
arcobaleno 18:29, 29 kwi 2013


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Anno - telefon to Ty masz ????
Z checią Was dziewuszki ugoszczę, choć bajzel delikatny mam na ogrodzie bo elewacja frontowa "sie wymienia" i domek dla dzieci się robi - a w zasadzie drewno zalega na tarasie - ale co tam Nie ma jeszcze też za bardzo co zwiedzać bo ogród dopiero się zbiera po zimie, ale w pogaduchach nam to przecież nie przeszkodzi
Cierpię ostatnio na chroniczy brak czasu a roboty jest huk (na dodatek od 3 tygodni Daniela prawie nie ma w domu - całe dnie i całe weekendy - to mi samej z dzieciakami trudno całą wiosenną robotę ogrodową ogarnąć), więc korzystając z wolnego trochę bym nadgoniła z pilnymi pracami w środę i piatek (czwartek pracuję) i może w sobotę byśmy się spotkały?

____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Ana 12:42, 30 kwi 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Martuś, zadzwonię do Ciebie popołudniu, mam problemy z telefonem niestety Tak to jest jak się go spuszcza ze schodów
Sobota będzie nasza

Moje śliwy wiśniowe nareszcie zaczynają kwitnąć - nie mogę się napatrzeć Jeszcze dzień-dwa i będą oblepione kwieciem!!

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
agata_chrosc... 22:22, 30 kwi 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
cześć Ana
piękne to drzewko. Szukam jakiejś odmiany wiśni czy czegoś podobnego co by kwitło na różowo (im ciemniejszy róż tym lepiej) i nie rosło za wysoko i taki jakby parasol tworzyło. Czy ta sliwa wiśniowa by sie nadała?
pozdrawiam ciepło
____________________
ogród w Holandi
Ana 11:35, 01 maj 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Agatko - ta śliwa rośnie raczej w kulę - jesli szczepiona na pniu to ma ok 4-max.5 m wysokości, kwitnie na różowo, ale blado - prawie białe są te kwiatki - ale kolor świetnie podbijają czerwono-brązowe liście - takie są cały czas - ja jestem zachwycona - nieskromnie powiem
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
martaibartek 15:58, 01 maj 2013


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Ana znam twoje cudowności z loga, ale i tu się pozachwycam! krzesło czad!!!!
____________________
Ana 21:10, 01 maj 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Witaj Marta - odnalazłaś mnie i na Ogrodowisku, cieszę się, że Ci się u mnie podoba
Buźka :*
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Sebek 21:43, 01 maj 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
W ogrodzie prawdziwa wiosna, ale w domu - gdy patrzę na te Twoje cuda to się mi koncepcja mojego wymarzonego domu zmienia A to niedobrze
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies