Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

Pokaż wątki Pokaż posty

Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

Jana 20:54, 15 gru 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
współczuję
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
AgataP 20:23, 17 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Ogromnie mi przykro trzymajcie się, przejdziecie przez to... jesteście cudowną rodziną
____________________
Z Pszenicznej...
Rytla 20:12, 29 gru 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Powracam poświątecznie.
Naszej choinki nie pokażę, była ekspresowa - ubrana w sobotę, rozebrana we wtorek i już od wtorku wsadzona w ogródku! Synek uparcie wygrzebywał z donicy ziemię i bawił się jak piaskiem. Wigilia minęła spokojnie, święta jakoś...
A dziś wrócił mróz!

Dziękuję za wszystkie miłe słowa!
____________________
Rytlogród na 18 stóp
Kasya 20:17, 29 gru 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
Rytla napisał(a)
Powracam poświątecznie.
Naszej choinki nie pokażę, była ekspresowa - ubrana w sobotę, rozebrana we wtorek i już od wtorku wsadzona w ogródku! Synek uparcie wygrzebywał z donicy ziemię i bawił się jak piaskiem. Wigilia minęła spokojnie, święta jakoś...
A dziś wrócił mróz!

Dziękuję za wszystkie miłe słowa!


To twój synek zupełnie jak moje koty
ale ja trzymam do nowego roku
Mróz to dopiero będzie...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
sylwia_slomc... 20:44, 29 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Współczuję

Widzę, że też jeszcze iglaka sadzisz do gruntu moje sadziłam w tamtym tygodniua może to już dwa minęły....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rytla 21:39, 29 gru 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
To skrajne biedactwo było, ta nasza choinka.
Mąż miał kupić 3. koreankę malutką, by dosadzić do dwu już rosnących. Nie było. wziął inną. Ładna zgrabna, tylko coś z nią nie tak, bo owiazana folią i z tą folią włozona w dużą doniczkę i obsypana piaskiem. Myslałam nawet, że go oszukali i ciętą okrzesali i sprzedali w cenie doniczkowej, ale nie.

Biedulka była w malutkiej doniczce, żeby ją wydobyć musieliśmy przecinać, część korzeni po prostu przełaziła pęknięciami. Poprzecinaliśmy stara doniczkę, ułożyliśmy korzonki, przysypaliśmy w dużej donicy świeżą ziemią i Zosia przystroiła swiątecznie.

A dalej, jak pisałam wyżej, Kajtek kradł ziemię, zakopywał zabawki, posypywał sobie włosy.

No nic, w ogródku na pewno będzie jej lepiej niż w tej donicy!

Stroiki nam zotały tu i tam.
____________________
Rytlogród na 18 stóp
AniMa 08:03, 30 gru 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
W tamtym roku kupowałam "okazyjne"choinki z korzeniem i od razu w grudniu do ziemi. Ładnie sie przyjęły, choć nowe przyrosty miały male ale chodziłam i podlewałam je przez zimę całą zimę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Makao_J 19:40, 02 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Przyszłam się przywitać i zaznaczyć wątek. Bardzo pracowita z Was rodzinka. Piwniczka przypadła mi do gustu. Taki sielski klimacik masz u siebie. Lubię na takie patrzeć.
Przykro mi z powodu teścia. Trzymajcie się.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Basilikum 09:49, 03 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
nie wiem dlaczego nie mialam Twojego watku w obserwowanych. Juz sie poprawilam i przybiegam zyczania wspanialego ogrodniczego roku zlozyc
Watku nie doczytalam ale poprawie sie wieczorem
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 18:58, 04 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
wacam jak bumerang ale teraz juz z nowa wiedza
Poznalam wlasnie Twoja rodzinke, gratuluje zdolnych dzzieci i nowego potomka i meza spelniajacego zachcianki Mam takiego samego ale w wydaniu bez czapki
Poogladalam wlasnie ogrod i budownictwo ogrodowe mi sie bardzo podoba. Nie bedze wymieniac co, bo wszystko. Pieczesz hleb w tym piecu?? mis ie tez taki marzy ach i och
W pordnictwie nie najlepsza jetem ale masz potencjal na piekny ogrod


I jeszcze protest musze zlozyc, meza widzialam, dzieci te a teraz prosze o awatarek z Twoim wizerunkiem
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies