Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

AgataM 20:18, 03 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj szczęśliwa Sylwio Przyszłam się przywitać a tu niespodzianka Cudne jaja.... no skorupki z jaj Zdolniacha z Ciebie Pozdrawiam...
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
sylwik69 21:36, 03 lut 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
AgataM napisał(a)
Witaj szczęśliwa Sylwio Przyszłam się przywitać a tu niespodzianka Cudne jaja.... no skorupki z jaj Zdolniacha z Ciebie Pozdrawiam...

Agato miło mi ale kto tu jest zdolniachą... Twoje dekoracje są mega,masz wielki dar i pięknie dekorujesz przestrzeń domu i ogrodu.Czuję że mamy wiele wspólnego i szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie,bo to byłby super pomysł na biznes
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 15:41, 22 lut 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Mrozy wracają brrrr z ogrodowych rzeczy: pościnałam trawy w 50% i wygrabiłam trawnik posypując go mączką bazaltową a w sobotę wybieram się po raz 4-ty na Gardenię do Poznania bardzo się cieszę! jakiś super zakupów nie planuję ale kto wie może trafi się jakaś okazja.... na pewno spotkam się z synem i spędzimy trochę czasu ze sobą,a to bezcenne Na spotkanie Ogrodowiskowe , które odbędzie się na terenie Targów również się wybieram.Odbędzie się w Hali 5 o 12 godz na antresoli przy restauracji.Fotki na pewno będą i relacja także!!
Meteorolodzy zapewniają,że po fali mrozów nadejdą przyjemne temperatury i w to chcę wierzyć
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Magleska 16:10, 22 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
u mnie też mróz trzyma .....zimno ..i jeszcze znowu śnieg pada ....coś ta zima się wydłuża bardzo
na gardenię z chęcią bym pojechała ,ale za daleko mam ....niestety ...

już masz trawnik przygotowany i trawy obcięte ....fajnie ....u mnie biało i za zimno
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwik69 18:22, 25 lut 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Wróciłam dopiero dziś z Gardenii...mocno rozczarowana mało wystawców roślin.Być może mrożna pogoda miała na to wpływ... zmarzłam okropnie...ale mimo to na pusto do domu nie wróciłam niestety w większości to dekoracje do domu,ale także kupiłam: białą szałwię Alba,śmiałek darniowy Tatra Gold i ciekawy rozchodnik oregoński!
Największe wrażenie zrobiła na mnie ekspozycja duńskiej firmy- przedmiotów z recyklingu


____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
koliber 18:35, 25 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witam
Trafiłam do Ciebie wiedziona zapachem zdjęć z Gardenii
____________________
Zielona przestrzeń
agapant 18:40, 25 lut 2018


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1290
Jak miło pooglądać zdjęcia z Gardenii. Odpocznij, ogrzej się i pokarz więcej zdjęć. Zaciekawiłaś mnie przedmiotami z recyklingu
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
BKosimkArt 18:44, 25 lut 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Sylwia, ja też byłam lekko rozczarowana... no zdecydowanie wolę Zieleń To Życie. A tu no nie ma się co dziwić nic prawie nie kwitnie więc iglaki królowały... ale zdziwiło mnie że nie było zbyt dużo wiosennych kompozycji z cebulowych. No przynajmniej ja nie widziałam nic ciekawego.

____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwik69 18:47, 25 lut 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Urzekły mnie także rdzawe donice i dodatki
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
koliber 18:49, 25 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
O...jest więcej zdjęć Zostaję na dłużej
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies