Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

HannaR 21:42, 19 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Super przycięte berberytski. Ale ty kobieto masz jeszcze tego areału do obsadzenia.
Masz jakiś plan czy działasz całkiem spontanicznie?
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
BasiaLT 09:45, 20 maj 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Efekty super, idziesz jak burza.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
sylwik69 10:13, 20 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
HannaR napisał(a)
Super przycięte berberytski. Ale ty kobieto masz jeszcze tego areału do obsadzenia.
Masz jakiś plan czy działasz całkiem spontanicznie?

Jeszcze trochę zostało...gdyby tak wygrać w Totka wiem jak mają być poprowadzone rabaty,a ich obsadzenie to kilka wariantów.Muszę dobrać rośliny do tej gleby i warunków jakie mam na razie robię wyprzedaż garażową i zbieram kasę
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 10:15, 20 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
BasiaLT napisał(a)
Efekty super, idziesz jak burza.


Dziękuję,ale ja tego tak nie widzę coraz częściej mi się nie chce,a choroby w ogrodzie mnie dobijają!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 10:17, 20 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Kasia,Magda,Ela dzięki za wsparcie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
kasiab 10:49, 20 maj 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Wyprzedaż garażowa to jest myśl ciekawe co by powiedział mój mąż gdybym zaproponowała wyprzedaż garażowa z jego rzeczy
____________________
Kasia - tu na razie jest...
sylwik69 11:19, 20 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
kasiab napisał(a)
Wyprzedaż garażowa to jest myśl ciekawe co by powiedział mój mąż gdybym zaproponowała wyprzedaż garażowa z jego rzeczy

I tu się zdziwisz! mój się przyłączył i na wyprzedaż poszły jego narzędzia,a nawet rusztowanie,które już udało się sprzedać sprzedałam szafki łazienkowe,zbiornik 1000l,niedługo pójdzie moje stare auto i fotel który 20 lat temu przytargałam z Hamburga! Potencjał jest w każdym domu gdyby nie jego "chomikowy" charakterek pozbyłabym się jeszcze wielu innych rzeczy...
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
kasiab 11:34, 20 maj 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Mój nie chomikuje... Jak tylko próbuje to może na mnie liczyć miał taki sweter co go nie nosił ale miał... Ostatnio robił porządek w szafie i nawet nie zauważył że go już rok nie ma także nie był niezbędny jak mamy trochę przydasi i mija termin (który sam wyznacza albo ja) na wykorzystanie) to jeszcze z miesiąc trzymam w innym miejscu a później wywalam.
____________________
Kasia - tu na razie jest...
kasiab 11:35, 20 maj 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Brawo dla Was że umiecie pozbyć się zalegających rzeczy
____________________
Kasia - tu na razie jest...
eVka 13:00, 22 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kibicuję ogrodowi, żeby szybko się zazielenił. Urządzanie ogrodu to studnia bez dna, ja juz bym używane średniej klasy auto kupiła gdybym podliczyła koszty 2,5 rocznego urządzania ogrodu... Strach liczyć, więc tego nie robię. Każdy grosik idzie w rośliny. Nie kupuję sobie ciuchów, butów, nie wydaje na pierdoły, wszystko w ogród
Kibicuję wyprzedaży garażowej!!! Też mam kilka rzczy do sprzedania, zmotywowałaś mnie
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies