Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Johanka77 19:12, 19 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dorii napisał(a)


Do tej pory zimno było, szczególnie noce. To jednak rośliny ciepłolubne.


No niestety
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magleska 19:49, 19 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Asia
stipowisko czasu potrzebuje ,ale do jesieni stipy się rozrosną i będzie ślicznie

mi tęgosz nie przetrwał zimy niestety ....

fajna imprezka

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
TAR 21:21, 19 cze 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7302
zauwazylam, ze smialki lepiej rosna na dobrej mokrej ziemi, na jalowej bryndza. to samo kukliki, bede swoje przesadzac, bo wygladaja jakby ktos po nich walcem przelecial.

stipowisko juz zapowiada sie bardzo ladnie ale wyciagania chwastow w przyszlosci spomiedzy kamyczkow nie zazdroszcze, chyba ze masz jakis patent?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Johanka77 21:51, 19 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
TAR napisał(a)
zauwazylam, ze smialki lepiej rosna na dobrej mokrej ziemi, na jalowej bryndza. to samo kukliki, bede swoje przesadzac, bo wygladaja jakby ktos po nich walcem przelecial.

stipowisko juz zapowiada sie bardzo ladnie ale wyciagania chwastow w przyszlosci spomiedzy kamyczkow nie zazdroszcze, chyba ze masz jakis patent?


Tarcia osobiście z kamyczków pieli mi się lepiej.
Chwast korzeni się płytko.

Ja od samego początku mam żwirkowe rabaty i zdecydowanie wolę je od tych z korą.
Nie mam patentu. Po prostu łatwiej mi idzie.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 22:05, 19 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)
Asia
stipowisko czasu potrzebuje ,ale do jesieni stipy się rozrosną i będzie ślicznie

mi tęgosz nie przetrwał zimy niestety ....

fajna imprezka



Madzia, moje to nawet lata nie przetrwały
Stipom kibicuję. Chciała bym taki łan jak u Siaki

Imprezka była super.
Dwunastolatki są już bardzo samodzielne.
Biegały po ogrodzie, kąpały się pod zraszaczem, jadły, piły i dużo gadały.
A ja tylko robiłam wydawkę.
Chrupki, ciastka, pizza, tort bezowy, lody i duuużo wody

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 09:48, 20 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dzień dobry!
Kawka w ogrodzie przy niedzieli

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
mrokasia 09:58, 20 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Fajne party . To niesamowite jak zwykłe kiedyś aktywności teraz nabierają nowego wymiaru .
Podziwiam Cię za sadzenie w tej temperaturze. Ja chyba pójdę rozsypać trochę kory na rabacie w cieniu pod tujami.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Martka 10:05, 20 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Szałwia na stipowisku bezbłędna, obłędna i do pochlastania się dla oglądających, jak można coś tak pięknego skomponować...??? Party w ogrodzie zawsze są superowe, ja też z lutego i też przeniosłam na lato Jaka pora roku! Wystawiamy wszystko jak leci na taras i korzystamy. W tym kontekście nie wiem, jak to ująć, aby nie przesadzić z zachwytami nad Twoimi nogami ale jednak wyrazić podziw? Johanka, zdjęcia jak zawsze odlotowe!
Johanka77 10:20, 20 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
Fajne party . To niesamowite jak zwykłe kiedyś aktywności teraz nabierają nowego wymiaru .
Podziwiam Cię za sadzenie w tej temperaturze. Ja chyba pójdę rozsypać trochę kory na rabacie w cieniu pod tujami.


Kasia o 7 rano było spoko.
A dziś wieje fajny wiaterek.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 10:23, 20 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Martka napisał(a)
Szałwia na stipowisku bezbłędna, obłędna i do pochlastania się dla oglądających, jak można coś tak pięknego skomponować...??? Party w ogrodzie zawsze są superowe, ja też z lutego i też przeniosłam na lato Jaka pora roku! Wystawiamy wszystko jak leci na taras i korzystamy. W tym kontekście nie wiem, jak to ująć, aby nie przesadzić z zachwytami nad Twoimi nogami ale jednak wyrazić podziw? Johanka, zdjęcia jak zawsze odlotowe!


Wariatka!

A szałwia dziękuje. Ona robi robotę od samego początku.
Trochę żałuje, że nie jest już tam dawne kulkowisko... No ale wiadomo.
Było za małe.
Carexy ID się zestarzały... a bukszpany wiadomo. Każdy zna ich historię

Ale ładnie było
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies