Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Johanka77 12:55, 20 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Słuchajcie, Tarcia mnie zachęciła!
Trawnik się zrasza, a ja się opalam




P.S.
Oleander Nerium z Biedronki
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Rojodziejowa 13:02, 20 cze 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8496
Johanka77 napisał(a)
Słuchajcie, Tarcia mnie zachęciła!
Trawnik się zrasza, a ja się opalam




P.S.
Oleander Nerium z Biedronki


No jest co podziwiać i te czochy i te nogi…
Z Oleandrem do mieliśmy przygodę w Chorwacji … dziewczyny narwały kwiatuszków i się bawiły, Leon miał fazę na wkładanie wszystkiego do buzi i coś mnie tknęło, czy to przypadkiem nie trujące jest. Byliśmy ładnie pos… jak Aniela nam powiedziała, ze tych płatków to było chyba więcej. Byliśmy wtedy na Hvarze, porządnego pogotowia tam nawet nie ma…. Koniec końców nie mógł tego zjeść, bo nic mu się nie działo potem, ale oleander do końca życia mi się już będzie z tym kojarzyl.

U nas już trawnik biedny taki… nie wiem czy na wieczor tez nie ustawie zraszacza…
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Johanka77 13:07, 20 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Rojodziejowa napisał(a)


No jest co podziwiać i te czochy i te nogi…
Z Oleandrem do mieliśmy przygodę w Chorwacji … dziewczyny narwały kwiatuszków i się bawiły, Leon miał fazę na wkładanie wszystkiego do buzi i coś mnie tknęło, czy to przypadkiem nie trujące jest. Byliśmy ładnie pos… jak Aniela nam powiedziała, ze tych płatków to było chyba więcej. Byliśmy wtedy na Hvarze, porządnego pogotowia tam nawet nie ma…. Koniec końców nie mógł tego zjeść, bo nic mu się nie działo potem, ale oleander do końca życia mi się już będzie z tym kojarzyl.

U nas już trawnik biedny taki… nie wiem czy na wieczor tez nie ustawie zraszacza…


No to historia mrożąca krew!
Ja jakby co jeść nie będę

Susza daje się we znaki. Na dolnym pietrze skarpy ususzyły mi się rozplenice
Zdecydowanie lepiej dają radę pod grabami i w dole ogrodu w korze, niż w żwirku w te upały...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
TAR 13:08, 20 cze 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7354
jest za cieplo na zraszacze, od jutra zapowiadaja jakies deszcze. poza długoszami, ktore uschły rosliny sobie niezle radza, trawnik mam w nosie, musi sobie radzic. dlougosze po deszczu przeniose bardziej do cienia, juz znalazlam im miejscowe.

a teraz pakuje reczniczek i gatki i sune nad pobliskie jeziorko pomoczyc 4 literki w chlodnej wodzie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Juzia 13:26, 20 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Pięknie wypoczywasz w pięknym ogrodzie!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
wiklasia 14:08, 20 cze 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Ty, Aśka, a nie za dobrze Ci tam moja droga?
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Gruszka_na_w... 15:14, 20 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
O! Wakacyjne klimaty.
Miejscówka na imprezę dla młodej idealna.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Rojodziejowa 15:27, 20 cze 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8496
Johanka77 napisał(a)


No to historia mrożąca krew!
Ja jakby co jeść nie będę

Susza daje się we znaki. Na dolnym pietrze skarpy ususzyły mi się rozplenice
Zdecydowanie lepiej dają radę pod grabami i w dole ogrodu w korze, niż w żwirku w te upały...


I dobrze bo żołnierzy Napoleona pokonał, gdy sobie nad ogniskiem z gałęzi oleandra strawę piekli
Tej miejscówki pregolowej to zazdroszczę
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Johanka77 15:52, 20 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
TAR napisał(a)
jest za cieplo na zraszacze, od jutra zapowiadaja jakies deszcze. poza długoszami, ktore uschły rosliny sobie niezle radza, trawnik mam w nosie, musi sobie radzic. dlougosze po deszczu przeniose bardziej do cienia, juz znalazlam im miejscowe.

a teraz pakuje reczniczek i gatki i sune nad pobliskie jeziorko pomoczyc 4 literki w chlodnej wodzie


Ja się już ewakuowałam robić obiad. Choć smażenie kotletów to dzisiaj głupi pomysł był

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 15:53, 20 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Juzia napisał(a)
Pięknie wypoczywasz w pięknym ogrodzie!


Od dziś będę tak robić. W końcu i nam się coś należy
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies