Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

nicol21 09:33, 29 maj 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
ależ Ty masz piękne łany niebieskości!
Roślin jak padną to zawsze szkoda ale jak to Danusia mówi - zawsze jest miejsce na coś nowego, ale u Ciebie to raczej nie miejsce jest problemem

a czy przy tej wielkiej przestrzeni nie chciałas jakiś wysokich drzew posadzić żeby mieć czasem taki głębszy cien?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Makusia 12:21, 29 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
No widzę, że rozpusta u Cię- morela lekkich obyczajów, pomidorki absolutnie płodne, śmiałki otyłe!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Johanka77 06:34, 30 maj 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
nicol21 napisał(a)
ależ Ty masz piękne łany niebieskości!
Roślin jak padną to zawsze szkoda ale jak to Danusia mówi - zawsze jest miejsce na coś nowego, ale u Ciebie to raczej nie miejsce jest problemem

a czy przy tej wielkiej przestrzeni nie chciałas jakiś wysokich drzew posadzić żeby mieć czasem taki głębszy cien?


Lany niebieskości to dopiero będą, jak lawenda zacznie...
Teraz to wlazłam w krzak kocimięty... choć rzeczywiście jest 5 i to ogromnych.

Drzewa będą ale pewnie niezbyt spektakularne - bo tylko graby i brzozy doorenboosy w dole ogrodu.
O cieniu nie marzę, choć moje rośliny i trawa pewnie już tak
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 06:35, 30 maj 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makusia napisał(a)
No widzę, że rozpusta u Cię- morela lekkich obyczajów, pomidorki absolutnie płodne, śmiałki otyłe!


O Tak! Rozpasane jakieś to towarzystwo!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 06:37, 30 maj 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Toszko, Dziewczyny! Jeszcze jedno pytanko dorzucam. Czy rzeczoną kocimiętę przesadza ć przed czy po cięciu?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Toszka 08:16, 30 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Tniesz i od razu przesadzasz. Podlewasz, a ona rosnie jak gooopia

Rozplenice przesadzając możesz podzielić, ale pamiętaj o dużej bryle korzeniowej i obfitym podlewaniu przez następne 2-3 tygodnie. Możesz podlać albo ukorzeniaczem, albo fosforem 40%
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Johanka77 22:06, 30 maj 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Toszka napisał(a)
Tniesz i od razu przesadzasz. Podlewasz, a ona rosnie jak gooopia

Rozplenice przesadzając możesz podzielić, ale pamiętaj o dużej bryle korzeniowej i obfitym podlewaniu przez następne 2-3 tygodnie. Możesz podlać albo ukorzeniaczem, albo fosforem 40%


Toszko jesteś nieoceniona! Dziękuję bardzo! Będę jutro działać
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magleska 07:20, 31 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
uff....nadrobiłam zaległości -jestem na bieżąco
postępujące prace obejrzałam i rozpustne owoce też hihi
miłego wekendu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Johanka77 08:43, 31 maj 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)
uff....nadrobiłam zaległości -jestem na bieżąco
postępujące prace obejrzałam i rozpustne owoce też hihi
miłego wekendu


Dzięki i wzajemnie! Miłego długiego... W ogrodzie?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
malkul 09:36, 31 maj 2018


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Johanka77 napisał(a)


Toszko jesteś nieoceniona! Dziękuję bardzo! /quote]
to prawda
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies