Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Agi2006 07:46, 08 maj 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Krzysztofy Ci nie umkną bo one długo na rabacie. a jak później cieszą oczy w domu we flakonie. ja je mam od tamtego roku w szklanych butlach. Pieknie wyglądają do dziś. U Ciebie w ogóle wszystko jakoś tak do przodu pędzi....Moje Krzyśki jeszcze w ukryciu. Cudne poranne widoki. a tej kocimiętki nie pamiętam u Ciebie. Miałas ją w tamtym roku?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Makusia 09:37, 08 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
No....ale rozpieszczasz zdjęciami
A Ty pracy czasem nie zmieniłaś na taka, że częściej w domu jesteś?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Johanka77 10:04, 08 maj 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makusia napisał(a)
No....ale rozpieszczasz zdjęciami
A Ty pracy czasem nie zmieniłaś na taka, że częściej w domu jesteś?


A i owszem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 10:06, 08 maj 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Agi2006 napisał(a)
Krzysztofy Ci nie umkną bo one długo na rabacie. a jak później cieszą oczy w domu we flakonie. ja je mam od tamtego roku w szklanych butlach. Pieknie wyglądają do dziś. U Ciebie w ogóle wszystko jakoś tak do przodu pędzi....Moje Krzyśki jeszcze w ukryciu. Cudne poranne widoki. a tej kocimiętki nie pamiętam u Ciebie. Miałas ją w tamtym roku?


Miałam ją i przesadzałam ją właśnie z frontowej
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
mrokasia 10:36, 08 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Wiesz co, to był super ruch z rewolucją na frontowej. Teraz dopiero widać jak to wszystko nabrało spójności.
Czosnki są super! Muszę sobie jesienią posadzić na frontowej wśród moich nowych grabów .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 12:32, 08 maj 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
Wiesz co, to był super ruch z rewolucją na frontowej. Teraz dopiero widać jak to wszystko nabrało spójności.
Czosnki są super! Muszę sobie jesienią posadzić na frontowej wśród moich nowych grabów .


DziękiKasia! Też mam takie poczucie.
Jeszcze chwilę, a zacznę robić zdjęcia panoramiczne

Czosnki polecam. Moje mają 2 rok.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 13:11, 08 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


Ewa większość szmaragdow jest sadzona 2 lata temu, to ich 3 lato.
Cięłam od drugiego roku, czyli w tym kolejnym po podadzeniu. W tym roku zaś na początku marca.

My dziękujemy

Czyli powinnam juz ciąć, bo moje rosną trzeci rok, posadziłam jesienią 2017r. Kiedy jszcze można je przyciąć? Jesienią? Ciachasz je tylko od góry czy boki też?
____________________
Johanka77 13:50, 08 maj 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)

Czyli powinnam juz ciąć, bo moje rosną trzeci rok, posadziłam jesienią 2017r. Kiedy jszcze można je przyciąć? Jesienią? Ciachasz je tylko od góry czy boki też?


Ewa jak chcesz. Ja cięłam czubki żeby się dół zagęścił. Myślę że możesz śmiało ciąć.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Brzozowadzie... 21:40, 08 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Asiu, jak patrzę na te Twoje szpalery, to mnie kręgosłup zaczyna boleć Rany, podziwiam Was za ten kawał porządnej roboty. U Ciebie wszystko takie poukładane porządnie Czosnki piękne, muszę posadzić jesienią.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
eVka 21:48, 08 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)


Ewa jak chcesz. Ja cięłam czubki żeby się dół zagęścił. Myślę że możesz śmiało ciąć.

To tnę Dzięki!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies