Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 10:36, 30 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758

I takie buziaczki weekendowe dla zaglądających
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:45, 30 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Asia widzę że u ciebie trawy podsychają .A już myślałam że tylko u mnie.
Ps. Masz trzciniaka Brachytrychę ? Jak tak to pokaż go A tak to bardzo mi się podoba to co działasz z ogrodem.


U nas straszna susza a śmiałki prawie nie podlewane więc wiadomo. Przez tę pogodę brak chęci na działania ogrodowe i wszystko czeka. Miło mi, że podobają Ci się zmiany. Co nie co już fajnie wygląda. Mam tego trzcinnika, wstawię później fotkę. On u mnie taki sobie, chyba miejsce mu średnio pasuje i nie przyrasta jakoś specjalnie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:24, 30 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nie pasuje mi ten fragment rabaty



I nie wiem co jest nie tak. Normalnie to jeszcze tam przed miskantami jeżówki różowe będą dawać kolor ale teraz ścięte ale chyba i tak to nie brak jeżówek. Jest jakoś sino, szaro błeeee. Za dużo tych miskantów? Może coś pomiędzy? Może bardziej trzcinniki Overdam by pasowały? Coś z tym muszę zrobić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 11:25, 30 sie 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Asia susza to i u mnie okropna .Chociaż ten miesiąc to deszczowy i trawy troszkę odżyły ale czy wszystkie zakwitną ? Miskanty i Moudry mam przy brzozach zwykłych i powiem ci że bez podlewania dodatkowego dają radę.Miskanty już kwitną I Brachytrycha też. Czekam na foto twojej.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
eVka 11:36, 30 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zdecydowanie lepiej wyglądały by tam trzcinniki Overdam bądź KF albo jakieś molinie wysokie. Plus jakieś kolorowe byliny, np. rdesty, krwiściągi, szałwie, werbena etc.
____________________
Margerytka40 11:39, 30 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka u nas ten miesiąc wcale nie deszczowy niestety. Pada wszędzie tylko nie u nas i sił już brak. Trudny ten sezon w okolicach Łodzi. U mnie ciężka gleba ale nawet ona już nie daje rady a mnie mimo, że jestem optymistką ręce już opadają i chęci topnieją do zera. O, to sobie ponarzekałam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:44, 30 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)
Zdecydowanie lepiej wyglądały by tam trzcinniki Overdam bądź KF albo jakieś molinie wysokie. Plus jakieś kolorowe byliny, np. rdesty, krwiściągi, szałwie, werbena etc.


No tak, miskanty ML wylądowały tam bo gdzieś musiały i w sumie to super tam rosną, pasuje im miejsce. I na dobrą sprawę nie wiem gdzie bym je mogła przesadzić... wrrr. Ale coś muszę wymyślić.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 11:47, 30 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


No tak, miskanty ML wylądowały tam bo gdzieś musiały i w sumie to super tam rosną, pasuje im miejsce. I na dobrą sprawę nie wiem gdzie bym je mogła przesadzić... wrrr. Ale coś muszę wymyślić.

Nie martw się, mi ciągle zgrzyta wjazdowa, którą teraz robię, niby wszystko ok ale jednak coś nie halo... W tym roku ją ogarnęi i zobaczę czy będzie ok, a jak dalej mi będzie niehalo to będe się was radzić co zmienić
____________________
Margerytka40 11:52, 30 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zawiesiłam się na tej rabacie, cały sezon coś tam tylko przesadzam i ciągle nie tak. Jakieś fatum chyba.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Makusia 12:02, 30 sie 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Margerytka40 napisał(a)


Wow!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies