Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

AnnaCh 23:55, 09 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Uszka myszki się pokazały
Ale super
Asia podziwiam Cię za to kopanie, ja jednak nie mam tyle siły
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margerytka40 07:48, 10 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AnnaCh napisał(a)
Uszka myszki się pokazały
Ale super
Asia podziwiam Cię za to kopanie, ja jednak nie mam tyle siły


Długo trwało nim się ogarnęłam z tymi środkowymi rabatami bo musiałam niezłe roszady robić. Najgorsze to kombinować gdzie poupychać rośliny, które może jeszcze się przydadzą. No ale mam to za sobą wreszcie. Teraz jeszcze ten trawnik i spory teren bedzie uporządkowany zgodnie z planami.
Aniu ze mnie też żaden mocarz, powolutku, po kawałku robię. Choć jak widzę te metry do zdarcia to uruchamiam 5bieg. Czasu już niewiele by ten nowy trawnik siać.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:56, 10 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Podlało u mnie w nocy porządnie, ciekawe czy da radę zrywać darń. Do tej pory fajnie szło bo sucho a teraz może się będzie oblepiać. Idę zaraz sprawdzić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Zakrecona 09:08, 10 wrz 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ja chyba do jesienie nie ogarnę trawnika Ciągle wyłazi mnóstwo kamieni z niego i jeszcze nie dałam obornika.

Asiu Ty masz Carex Montana Raureif z tego co pamiętam, kupiłaś stacjonarnie? Jeśli on line, to możesz podesłać linka

Ewentualnie carex evergreen poszukuję.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Margerytka40 09:21, 10 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zakrecona napisał(a)
Ja chyba do jesienie nie ogarnę trawnika Ciągle wyłazi mnóstwo kamieni z niego i jeszcze nie dałam obornika.

Asiu Ty masz Carex Montana Raureif z tego co pamiętam, kupiłaś stacjonarnie? Jeśli on line, to możesz podesłać linka

Ewentualnie carex evergreen poszukuję.


Raureif kupowałam w zeszłym roku w Skierniewicach, zgarnęłam wszystkie jakie kobitka miała,niestety musiałam się z siostrą podzielić. Jak Ci nie zależy na już to wiosną mogę Ci podesłać ze 3 sztuki. Podzielisz sobie na więcej. One bezproblemowo się dzielą
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Zakrecona 10:11, 10 wrz 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
, jeśli się nie uda gdzieś nabyć, to chętnie

one się przebarwiają na rudo trochę chyba, będą się zgrywać z biało zielonymi trzmielinami?
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Margerytka40 11:15, 10 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zakrecona napisał(a)
, jeśli się nie uda gdzieś nabyć, to chętnie

one się przebarwiają na rudo trochę chyba, będą się zgrywać z biało zielonymi trzmielinami?

Nie wiem czy Raureif nie za bardzo będzie się zlewać. Zobacz ją teraz



A może zwykła montana


U mnie mam ją z ciemiernikami
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Makusia 11:43, 10 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
No i jak tam zrywanie? Wydaje mi się, że na wilgotnej ziemi będzie się łatwiej pracowało. W każdym razie, jak zdzierali maszyną, to na suchym rwala, a nie sciagala, a na mokrym, w rolki dawało się darn zwinąć.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Margerytka40 15:25, 10 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Makusia napisał(a)
No i jak tam zrywanie? Wydaje mi się, że na wilgotnej ziemi będzie się łatwiej pracowało. W każdym razie, jak zdzierali maszyną, to na suchym rwala, a nie sciagala, a na mokrym, w rolki dawało się darn zwinąć.


Nie było źle. Porównanie wczoraj - dzisiaj



Żałuję, że nie mogę do wieczora działać bo może udałoby się skończyć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 15:27, 10 wrz 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia ale się pięknie przestrzeń otworzyła!!
pięknie
a ten rozchodnik cuuudo!! musze mieć!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies