Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

eVka 12:02, 30 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
Zawiesiłam się na tej rabacie, cały sezon coś tam tylko przesadzam i ciągle nie tak. Jakieś fatum chyba.

A wiesz czemu? Bo jest szeroka, wielka, tak jak ta moja wjazdowa (8x16 m), Bardzo cięzko jest takie rabaty zaprojektować nie będąc profesjonalistą. Będziemy zmieniać, zmieniać aż coś wyjdzie
____________________
Kawa 12:15, 30 sie 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia mordeczki wymiziaj
rabata jest ładna tylko koloru brakuje
nie chciałabyś tam dołozyć jakiś bylin tudzież jednorocznych np. dalii dla koloru?
ML ładnie rosną szkoda by było
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 13:52, 30 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

A wiesz czemu? Bo jest szeroka, wielka, tak jak ta moja wjazdowa (8x16 m), Bardzo cięzko jest takie rabaty zaprojektować nie będąc profesjonalistą. Będziemy zmieniać, zmieniać aż coś wyjdzie


No niestety. Fajnie mieć miejsce na duże rabaty bo wiele można upchnąć ale trochę trzeba się pomęczyć żeby miało to ręce i nogi

Kawa napisał(a)
Asia mordeczki wymiziaj
rabata jest ładna tylko koloru brakuje
nie chciałabyś tam dołozyć jakiś bylin tudzież jednorocznych np. dalii dla koloru?
ML ładnie rosną szkoda by było


I chyba masz rację. Nie ruszam miskantów, poczekam do przyszłego roku i coś tam jeszcze dołożę dla urozmaicenia i koloru. Ze mnie czasem wychodzi taki niecierpliwiec perfekcjonista
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 14:00, 30 sie 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia każdy chciałby zobaczyć efekt koncowy a na niego trzeba czekać

zapomniałam zachwyciś się smiałkami! cudnie w masie wyglądają
szkoda że mam 2 rabatki na krzyż bo bym posadziła!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Margerytka40 14:06, 30 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
Asia każdy chciałby zobaczyć efekt koncowy a na niego trzeba czekać

zapomniałam zachwyciś się smiałkami! cudnie w masie wyglądają
szkoda że mam 2 rabatki na krzyż bo bym posadziła!


Uwielbiam te moje śmiałki, są zupełnie bezobsługowe poza przycięciem a twofză tam taki busz, że chwasty nie rosną. Myślę o dodaniu jakiegoś mocnego koloru na tę rabatę z miskantami i chodzi mi po głowie rdest np Fat Domino. Dobrze by mu tam było
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kawa 14:11, 30 sie 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Margerytka40 napisał(a)


Uwielbiam te moje śmiałki, są zupełnie bezobsługowe poza przycięciem a twofză tam taki busz, że chwasty nie rosną. Myślę o dodaniu jakiegoś mocnego koloru na tę rabatę z miskantami i chodzi mi po głowie rdest np Fat Domino. Dobrze by mu tam było

bardzo ładny ale na pewno ekspansywny
jakiś pomysł na ograniczenie czy dasz mu wolną rękę
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 14:12, 30 sie 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
a może krawnica robert i
coś do tego
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 14:13, 30 sie 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
zachorowałam na krawnicę i chyba nabędę
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
eVka 14:35, 30 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Uwielbiam te moje śmiałki, są zupełnie bezobsługowe poza przycięciem a twofză tam taki busz, że chwasty nie rosną. Myślę o dodaniu jakiegoś mocnego koloru na tę rabatę z miskantami i chodzi mi po głowie rdest np Fat Domino. Dobrze by mu tam było

Jestem za! Mam rdest Fat Domino, właśnie wczoraj go wsadziłam Kolorek cudny ma.
____________________
Margerytka40 14:49, 30 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kawa napisał(a)
a może krawnica robert i
coś do tego


Nie miałam nigdy krwawnicy, jakoś nie miałam okazji, choć ostatnio w szkółce zastanawiałam się nad jedną

effka napisał(a)

Jestem za! Mam rdest Fat Domino, właśnie wczoraj go wsadziłam Kolorek cudny ma.


No właśnie, czerwony jest? Jak byś określiła ten kolor? Bardziej czerwony czy bordowy?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies