Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 16:39, 16 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
deszczowymaj napisał(a)


I prawidłowo zapalaj się bo to będzie pięknie wyglądać ..i pasować też będzie ..pnącza zazwyczaj najbardziej obficie kwitną w górnych partiach a niższe (bardziej gołe) partie będą zatopione w innej roślinności ..ha ha genialne


Jeszcze się nie rozpędzam bardzo choć kusi mnie ten pomysł. Ciekawy i inny. Gdyby jednak to pewnie też zimozielony bluszcz bym rozważała. Ale zobaczymy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:40, 16 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)

Co ona do kwitnienia się zbiera?


Trochę za szybko , rośliny głupieją
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:42, 16 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)
Sesleria zbiera się do kwitnienia, one szybkie są,ale ,że aż tak ? trzeba będzie ciachnąć, skoro rośnie.....


No chyba muszę ją ściąć właśnie. Akurat to twarda sztuka i nie powinien jej zaszkodzić atak zimy w razie czego
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ania111 17:05, 16 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Asiu ,

Czyli altana szesciokatna I pnącza?

Czy to abyjesy ostateczna decyzja
Bo kobieta zmienną jest
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 17:11, 16 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)
Asiu ,

Czyli altana szesciokatna I pnącza?

Czy to abyjesy ostateczna decyzja
Bo kobieta zmienną jest


Aniu do ostatecznej decyzji to jeszcze trochę. Jeśli chodzi o jakieś trwałe instalacje bądź sadzenie drzew to ja już wolę rozłożyć wszystko na czynniki pierwsze. Dziewczyny mają już pewnie dość tych dewagacji. Szczególnie altanowych i ciurkadełkowych. Czas kończyć to miejsce bo sama też mam powoli dość
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 17:31, 16 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Asiu wrzucam u siebie moje pnącza na konstrukcjach pergoli i altan zajrzyj może coś Ci się rozjaśni. Ja mam kwitnącymi obsadzone, ale i one nie są kwitnące cały sezon, przez długi okres po prostu są zielone
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 17:48, 16 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Asiu ,
Kochana wytrwałości
Po latach będziesz miała co wspominać
A my z Tobą

Na pewno podaj.iesz właściwe decyzje
Tego jestem pewna
____________________
Ania Spelnione marzenie
Wiolka5_7 18:44, 16 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Margerytka40 napisał(a)


No chyba muszę ją ściąć właśnie. Akurat to twarda sztuka i nie powinien jej zaszkodzić atak zimy w razie czego


Nie zaszkodzi... już praktykowałam takie zimowe epizody po cięciu
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 19:41, 16 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
Asiu wrzucam u siebie moje pnącza na konstrukcjach pergoli i altan zajrzyj może coś Ci się rozjaśni. Ja mam kwitnącymi obsadzone, ale i one nie są kwitnące cały sezon, przez długi okres po prostu są zielone


Byłam, widziałam.
Już blisko jestem decyzji a na pewno do jednej z opcji mi bliżej
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:47, 16 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)
Asiu ,
Kochana wytrwałości
Po latach będziesz miała co wspominać
A my z Tobą

Na pewno podaj.iesz właściwe decyzje
Tego jestem pewna


Dzięki Aniu, jeszcze troszkę tematów mam do przewałkowania więc nudno nie będzie. I wspominać też będzie co, oj będzie. Już jak wracam do tego co było na początku jak tu trafiłam to jak epokę temu
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies