Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 20:21, 30 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
polinka napisał(a)
Zazdroszczę śniegu! Coś pięknego
U nas deszczowo od kilku dni i tak się cieszę, bo co się napełnią beczki z deszczówką to podlewam Smaragdy


Fajnie masz z tymi beczkami. U nas dziś deszczowo, podlewa trochę ale też muszę któregoś dnia podolewać zimozielonym.

Ania111 napisał(a)



Asiu ,
Nie wazne jaki zapach
wygląd z nawiązką nadrabia

A jak u Ciebie z aurą zimową
Mam nadzieję ,że to "wybrk natury" jednodniowy


Tak, to jednodniowy akcent. Dziś już nic nie zostało z zimy. W sumie chyba mi szkoda bo tak ładnie z tym śnieżkiem było

GorAna napisał(a)
Podziwiam Toją zimę, bo maja już zniknęła


Moja już też


anna_t napisał(a)
wkońcu mamy trochę zimy


Szkoda, że już znowu buro

Mariposa napisał(a)
Popatrzę sobie na Twój ogród w śniegu, bo wróciłam już "po ćmaku" i nie dane mi było zrobić fotek. Może jutro rano
Chociaż nie lubię zimy, to jednak taki zupełny brak śniegu dołował, nawet mnie dzisiejszy śnieg ucieszył. [/quote ]

No i tyle tej radości było zimy . Dobrze choć, że podlewa dzisiaj

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 20:25, 30 sty 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
No u nas bieli takiej jeszcze tej zimy nie było... teraz siąpi deszczyk Asia ależ mi chęć na zakup zrobiłaś tych ciemierników cuchnących i nawet już wiem gdzie je posadzę... cudne są... buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Wiolka5_7 21:32, 30 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20505
Margerytka40 napisał(a)


U mnie dziś deszcz, i to leje. Nie muszę wychodzić z domu więc się cieszę



Też się cieszę,bo w nocy popadał deszcz i teraz znowu pada i kolejne dni też ma padać







____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Ania111 01:07, 31 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Oj , Nie narzekamy kochane kobietki
Jeszcze latem poprosimy o deszcze .

A wiosna za 50 dni
( podejrzewam na liczniku Nikity )

I będzie w tedy pięknie ,
Słonecznie i ciepło.

Asiu,
Zgadzasz się że mną?
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 08:55, 31 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monia81 napisał(a)
No u nas bieli takiej jeszcze tej zimy nie było... teraz siąpi deszczyk Asia ależ mi chęć na zakup zrobiłaś tych ciemierników cuchnących i nawet już wiem gdzie je posadzę... cudne są... buziaki


U mnie te ciemierniki teraz rzucają się w oczy. Dokoła buro a one zielone, ta jaśniutka zieleń pędów kwiatowych, z daleka ją widać. W przyszłości chcę w dużych ilościach posadzić je na wjazdowej razem z dereniami i carexami. Czekam na samosiew bo dużo ich będzie potrzeba. Mają czas bo wjazdowa w planach najwcześniej w 2021
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:59, 31 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)



Też się cieszę,bo w nocy popadał deszcz i teraz znowu pada i kolejne dni też ma padać









Tak tak niech pada. Zawsze to coś. U mnie dziś też deszczowo
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:03, 31 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)
Oj , Nie narzekamy kochane kobietki
Jeszcze latem poprosimy o deszcze .

A wiosna za 50 dni
( podejrzewam na liczniku Nikity )

I będzie w tedy pięknie ,
Słonecznie i ciepło.

Asiu,
Zgadzasz się że mną?


Myślę, że wiosny doczekamy się w tym roku wcześniej niż tej kalendarzowej. Dobrze, że styczeń właśnie mija, nie lubię tego miesiąca, dłuży się zawsze bardzo.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 18:20, 31 sty 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Margerytka40 napisał(a)


U mnie te ciemierniki teraz rzucają się w oczy. Dokoła buro a one zielone, ta jaśniutka zieleń pędów kwiatowych, z daleka ją widać. W przyszłości chcę w dużych ilościach posadzić je na wjazdowej razem z dereniami i carexami. Czekam na samosiew bo dużo ich będzie potrzeba. Mają czas bo wjazdowa w planach najwcześniej w 2021


No powiem ci robią furorę, zwłaszcza, że tak szaro, buro, to przynajmniej ma co oczy cieszyć...no ja bym je chciała na tarasowej posadzić... więc zobaczymy buziak
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 21:19, 31 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monia81 napisał(a)


No powiem ci robią furorę, zwłaszcza, że tak szaro, buro, to przynajmniej ma co oczy cieszyć...no ja bym je chciała na tarasowej posadzić... więc zobaczymy buziak


Sadź, sadź. Śliczne som, no
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ania111 21:34, 31 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Piękne ciemierniki ,
Widziałam też u Pani Danusi ,
Ale niestety nie pamiętam nazwy

Nie sądziłam ,że one są takie piękne i wytrzymałe ,
A teraz chyba nie mam nic ładniejszego
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies