Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

wiklasia 13:23, 16 lip 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Kruca bomba! Ale u Ciebie pięknie! Nawet pomimo zawieruch i sztormów podniebnych.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Margerytka40 07:51, 17 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)
Mieliście niezłą nawałnicę, dobrze, że niewiele strat. U nas dwa dni temu było podobnie, złamało mi czubek tulipanowca i parę gałęzi żółtej magnolii.

Nadrobiłam zaległości i pozwiedzałam Twój ogród, zachwycający. Pięknie niebieskości, róże, trawy, wszystko rozrośnięte, kolorowo, bujnie, ślicznie.
Pozdrawiam.


Alicjo dziękuję za miłe słowa, niebieski to mój ulubiony ogrodowy kolor i dużo go przemycam. Po tym jak wiało to trzeba się tylko cieszyć, że raptem parę gałązek złamanych, mogło być gorzej.


Bogdzia napisał(a)
Oj Asia a to Ci wiatr narobił ale to i tak nie tak źle jakby wynikało z siły wiania, myslałam że nas z domem wyniesie do lasu. Co dziwne u mnie zniszczeń nie ma tylko sporo konarów z buków pospadało ale taka buków uroda.Musimy się spotkac , Ela bedzie dzwonic do Ciebie w tej sprawie.



Dokładnie, u nas dach trzeszczał i bałam się by go nie porwało. Gdyby nie te anomalie to pogoda w sumie fajna, podlewa ogrody

Roocika napisał(a)
Oj, współczuję. Właśnie tego się boję ze strony lasu, który należy do gminy


No niestety nie na wszystko mamy wpływ. U mnie jeszcze jedna osika z tych kolejowych niebezpiecznie przechylona i przy jakimś silniejszym wietrze pewnie poleci a oni robią na nas zlewkę. Chyba zaczynam się wkurzać i za moment przestanę wydzwaniać a pofatyguję się osobiście i przestanie być miło i uprzejmie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:24, 17 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MartaCho napisał(a)
Oj, współczuję i wiem jaki stres czułaś- u nas w nocy też było bardzo nieciekawie! Dobrze, że zniszczeń nie ma zbyt wiele, bo wygląda to groźnie.
Oby się te burze już skończyły- coś nam ta nasza Ziemia strasznie się na nas złości tu i tam ostatnio...


Chyba póki co kończy się taka niebezpieczna aura, upały też mają odpuścić. Może da się oddychać

wiklasia napisał(a)
Kruca bomba! Ale u Ciebie pięknie! Nawet pomimo zawieruch i sztormów podniebnych.


Staram się jak umiem by było coraz ładniej. Super, że efekty komuś prócz mnie się jeszcze podobają. Już prawie, prawie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mrokasia 09:35, 17 lip 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
O mamo, zajrzałam a tu zwalone drzewa . Dobrze, że nic więcej się nie stało. A obte kolejowe niebezpiecznie rosnące drzewa idź się pokłócić .
Buziaki Asiu!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 13:31, 17 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
mrokasia napisał(a)
O mamo, zajrzałam a tu zwalone drzewa . Dobrze, że nic więcej się nie stało. A obte kolejowe niebezpiecznie rosnące drzewa idź się pokłócić .
Buziaki Asiu!


Na pewno nie zostawię tak tego. Muszę to załatwić i to szybko bo każdy kolejny większy wiatr może przynieść szkody.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:23, 18 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Rośnie trawiasta ścieżka na nowej części



Po prawej stronie burdelik ciągle do ogarnięcia



Rabata pod płotem zaczyna kolejnymi fajnymi widoczkami. Pamiętacie wiosnę?

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:39, 18 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Teraz

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 16:13, 18 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758




Muszę poczekać, może wieczorem lepiej będą się zdjęcia wgrywały
cdn
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 16:37, 18 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Asia przecudnie masz
rabaty konkretne ,nie nadziubdziane ,jak u mnie

edit
przydałoby Ci się sesyjkę aparatem zrobić
bo Twoje na laptopie troszkę mi się rozmazują .....
czym robisz fotki ? telefonem ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ryska 16:43, 18 lip 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Asiu byłam dziś w Arboretum w Rogowie, wrzucam na wątek zdjęcia. Przeczytałam też Twój wpis o tym miejscu, uczyłaś się od najlepszych. Rozmach, konsekwencja, ciekawe plamy roślin, to podoba mi się u Ciebie bardzo.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies