Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 19:51, 08 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Roocika napisał(a)


Asiu, fajnie te brzozy i derenie wyglądają Też chciałabym derenie za brzozami


W tym roku derenie bardzo przybrały na masie. Wiosną przycięłam je krótko i dostały solidną dawkę obornika. W przyszłym sezonie chyba zostawię je nie cięte, trochę tylko zacznę je formować. Zobaczę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:53, 08 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
hankaandrus_44 napisał(a)
Wam susza doskwiera a u mnie moc wody po szybach spływa. Taka niedziela. Chociaz i cały poprzedający tydzien mokry był aż nadto. Słonecznego następnego


Haniu w tym roku nie jest źle, trochę popaduje. Najgorzej było 2 lata temu. Liczę, że jeszcze popada przed zimą.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:58, 08 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
Molinie jak molinie, ale hakonki to widzę rządzą cudnieMoże się w czwartek z mułem uporamy to różyczki co u mnie zostały pójdą na docelowe stanowisko, a sąsiadka już posadziła swoje


My na te wolne dni zaplanowaliśmy końcowe pracę przy altanie. Dach już jest, trzeba gonty położyć. Ciągnie się to ale i tak jestem dumna z M, że dał radę
Już nie mogę się doczekać posiadówek w tym hakonkowym łanie
Ja już posadziłam zastępstwo za róże
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:02, 08 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Agatorek napisał(a)
O kurczę

Hakonkowe rondo to mistrzostwo. Przepięknie wygląda

Pozostałe widoczki też niczego sobie


Korci mnie tam jeszcze wymienić tuje Danica na cisy. Nie specjalnie jestem z nich zadowolona. Muszę poszukać im tylko nowej miejscówki.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:06, 08 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
nicol21 napisał(a)
O mamo! te hakone! ta ilość! ten kolor! W sezonie wyglądają pięknie, ale teraz to fenomenalnie!


Zimą też będą zdobić. Jedynie wiosną nie lubię ich wycinać. Bardzo zawsze naśmiecą ale już się tym nie przejmuję. Moment i nic nie widać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:07, 08 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ania111 napisał(a)
Trawy super
Rozumiem teraz ,że można je pokochać
Też już mam
ale oczywiście jeszcze musze je koniecznie nabyć
Twoje to mistrzostwo
Idealnie zaplanowane


Bardzo jestem ciekawa Twoich planów
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mirka 20:15, 08 lis 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
No właśnie Asia kiedy nam altankę pokażesz?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Margerytka40 20:29, 08 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
No właśnie Asia kiedy nam altankę pokażesz?


Jak skończymy. Mam nadzieję, że jeszcze teraz. Niewiele już zostało ale dużo zależy od pogody. Niestety M w tygodniu nie ma jak, liczę na te wolne dni teraz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Ania111 20:34, 08 lis 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Margerytka40 napisał(a)


Bardzo jestem ciekawa Twoich planów


Też jestem ciekawa jak wyjdzie

Ale trawy na pewno się pojawią
Koniecznie musze je gdzieś umieścić
____________________
Ania Spelnione marzenie
Mirka 20:38, 08 lis 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Margerytka40 napisał(a)


Jak skończymy. Mam nadzieję, że jeszcze teraz. Niewiele już zostało ale dużo zależy od pogody. Niestety M w tygodniu nie ma jak, liczę na te wolne dni teraz

To czekam cierpliwie na finisz
Też mam plany ogrodowe na ten weekend jak pogoda pozwoli.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies