Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na końcu świata- Dominika

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na końcu świata- Dominika

Gardenarium 20:45, 18 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Napisz na PW do Ronina co Cie niepokoi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:49, 18 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na skalniaku roślinki szybko się rozrosną i zaczną wylewać ze szczelin. To wtedy dopiero będą widoki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Dominika 09:03, 05 lis 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
Nastąpił mój come back na forum Odzyskałam w miarę dobry internet, teraz będę mieć ogrom wolnego czasu więc i będę coś pisać, pokazywać a nie jak do tej pory tylko czasem podglądać inne, ulubione ogródki jak do internetu się gdzieś dorwałam :/ Jak mnie nie było to popracowałam sobie w wakacje, kończyłam pisać pracę i obroniłam licencjat we wrześniu. A teraz na dodatek jestem przeszczęśliwa z powodu mojego "stanu błogosławionego"
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
Domi 09:07, 05 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Witaj Imienniczko No to działo się u Ciebie, oj działo
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Dominika 09:13, 05 lis 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
Zdjęcia nowych rzeczy w ogrodzie dorzucę w czwartek jak wrócę do domu a teraz tylko powiem, że bratki nadal kwitną powstała nowa wysepka z tujami-kulami, jałowcem i takim ślicznym iglaczkiem, którego nazwy nie pamiętam Tato wziął się za postawienie płota odgradzającego podwórko od części przydomowej, posiadanie dwóch dużych psów zabija tuje i teraz nie bedą miały dostępu do nich. Wzdłóż płotu będzie dłuuuga rabata i kolorowe kwiaty na wiosnę I najwazniejsze, że stoi już trejaż przy oczku zasłania od drogi ławkę, po obu stronach są donice z bluszczami, które są juz wplecione w trejaż.
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
hanka_andrus 09:22, 05 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Gratuluję licencjatu,i za przyszłe narodziny trzymam kciuki.Ogród z wiosną wypięknieje i będziesz miała gdzie z maleństwem przebywać!Pozdrawiam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kaprys 09:39, 05 lis 2011


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Z welką przyjemnością przeczytałam twój wątek. Super z Ciebie dziewczyna. Gratulacje z "błogosławionego stanu". Na szczęście zdążyłaś urządzić ogródek , teraz będziesz dogłądała jak roślinki będą rosły i piękniały.
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
Dominika 09:40, 05 lis 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
Teraz chyba też zacznę powoli myśleć nad własnym ogródkiem na własnej działce Działka już jest, narazie od lat zarasta krzaczorami i zielskiem ale wszystko się zrobi Więc albo na wiosnę zaszczepię sobie 120-130 tuj albo pomyślę czy uda mi się zaszczepić cis. Tego jeszcze nie próbowałam i nie bardzo mam skąd sobie naciąć tyle gałązek A potem mi się marzy taki idealny ogród jak ma Danusia...
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
Dominika 09:50, 05 lis 2011


Dołączył: 24 maj 2011
Posty: 92
kaprys napisał(a)
Na szczęście zdążyłaś urządzić ogródek , teraz będziesz dogłądała jak roślinki będą rosły i piękniały.

Obecnie pokazywany ogródek jest wokół mojego rodzinnego domku, taki był plan żeby teraz go zrobić a potem jak wszystkie dzieci z gniazda wyfruną to rodzice będą go pielęgnować i siedząc na ławeczce, z kotem na kolanach rybki karmić. A trawnik będzie spory, żeby wnuki miały miejsce do biegania No i ja miałam w tym ogrodzie swój własny cel, jak nareszcie wybuduję własny dom i założę własny ogród będę miała skąd roślinki brać bo tu już się rozrosną i będzie z czego dzielić
____________________
Ogród jest jak człowiek, musi mieć w sobie "to coś"... Ogród na końcu świata
hanka_andrus 10:29, 05 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pomysł niezły!Pozyskanie darmowych sadzonek jest jak najbardziej wskazane.A ponieważ maleństwo w drodze,będzie motywacja na szybkie zagospodarowanie własnego miejsca.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies