Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Nety- moje marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nety- moje marzenie

roma2 20:51, 24 kwi 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Cześć Anetko! Obejrzałam, poczytałam. Niestety nie pomogę. Jak zwykle. Ale czytając z wielką uwagą forum wiem, że nad propozycjami Magnolii, nie tylko warto, ale trzeba się zastanowić. Ja tam bym sie nie zastanawiała, a brała w ciemno . Jak tam seterkowo moje ulubione się ma? Napisz coś, a najlepiej przemyć ogrodowo-seterowe zdjęcie
____________________
Komendówka
Nett 21:03, 24 kwi 2018


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
roma2 napisał(a)
Cześć Anetko! Obejrzałam, poczytałam. Niestety nie pomogę. Jak zwykle. Ale czytając z wielką uwagą forum wiem, że nad propozycjami Magnolii, nie tylko warto, ale trzeba się zastanowić. Ja tam bym sie nie zastanawiała, a brała w ciemno . Jak tam seterkowo moje ulubione się ma? Napisz coś, a najlepiej przemyć ogrodowo-seterowe zdjęcie


Romciu kochana setery to nam nieźle dały popalić ostatnio. Uciekły nam na 5 dni. A że mieszkamy niedaleko puszczy, więc poszukiwania nie były łatwe i obejmowały bardzo duży obszar. Na szczęście znalazły się i odetchnęliśmy, ale Wielkanoc była trudna.

A co do propozycji Magnolii- po cichu Ci powiem, że ja dobrze wiem, że jej propozycje są super i można brać w ciemno
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
roma2 21:11, 24 kwi 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Przeżyć nie zazdroszczę. Nie wiem jak bym to zniosła. Dobrze, że nic się im nie stało!
____________________
Komendówka
Wiolka5_7 21:31, 24 kwi 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Nett napisał(a)


Wiola platany cięłam pod koniec marca i mają już małe listeczki, ale rosną w pełnym słońcu, więc w tym roku ruszyły szybciej.
W tamtym roku pamietam, że ruszały dopiero w maju, a pełne gęste ulistnienie to chyba dopiero w czerwcu cieszyło. Niestety platany z reguły ruszają dość późno...


Dzięki
U mnie nic nie widać niestety
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nett 09:18, 25 kwi 2018


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Podpowiedzcie kto ma dużo piwonii i może wiedziec co z tymi kłączami- czy coś z nich jeszcze wyrośnie czy nie. Bo nawet nie wiem kogo spytać.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
malgol 10:31, 25 kwi 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ja mam trochę piwonii,ale nie wiem o jakie kłącza pytasz?

____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Nett 11:39, 25 kwi 2018


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Gosiu jesienią kupiłam kłącza piwonii (taki w woreczku, pojedynczy korzeń) i wsadziłam do ziemi. (W sumie to nie wim czy dobrze zrobiłam, bo może trzeba było poczekac do wiosny.)
I zastanawiam się czy coś z tego jeszcze urośnie jesli do tej pory nie wyszło.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
makadamia 11:44, 25 kwi 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kłącza piwonii, o ile mi wiadomo, właśnie jesienią się sadzi. podobnie z dzieleniem.
Jeśli za głęboko posadziłaś, to może być powód dla braku kwiatów.
Jeżeli jeszcze nie wyszły, to coś jest nie tak z nimi.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
UlaB 11:48, 25 kwi 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Aneta, nawet u mnie na północnym wschodzie piwonie juz ruszyły. Coś chyba z nimi nie tak.
Sadzenie jesienne jest najbardziej ok, ale to juz wiesz.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
malgol 11:54, 25 kwi 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Tez uważam ,że jesień jest najlepsza porą i już powinny być czerwone kły ponad ziemia. Nawet jeśli za głęboko wsadziłaś to może by i nie kwitły ,ale liście wyjść powinny. Jesli nic nie wyłazi to pewnie coś z nimi nie ok.
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies