Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czy potrafię stworzyć piękny ogród?

Pokaż wątki Pokaż posty

Czy potrafię stworzyć piękny ogród?

Biedronka 18:58, 18 paź 2016


Dołączył: 08 paź 2013
Posty: 78
ryska napisał(a)
Przeglądam mapę ogrodów i witam się serdecznie z okolicy
Trzymam kciuki za realizację planów, przy takich podpowiedziach sukces murowany.

Witam Cię Renatko u mnie, bardzo mi miło, za chwilkę zrobię rekonesans w Twoim ogrodzie
Mało nas w tym rejonie, ale może to tylko pozory, może nie wszyscy chcą się ujawniać a szkoda, bo co jednak spotkania na żywo, to na żywo. Doświadczyłyśmy tego z Basią i Agatą w niedzielę na spotkaniu w ogrodach Kapiasów
Pozdrawiam. Ela
____________________
ElaCzy potrafię stworzyć piękny ogród?
Biedronka 19:07, 18 paź 2016


Dołączył: 08 paź 2013
Posty: 78
Efffa napisał(a)
Eluśka miło bardzo Was było poznać, tylko "ucięknełyscie" gdzieś?

Ewelinko witam serdecznie , mnie również było bardzo miło wszystkich poznać
Uciekłyśmy podziwiać ogrody, zachwyciłam się nimi, byłam tam po raz pierwszy na pewno wiosną będzie kolejne spotkanie, i już teraz obiecuję mocniejszy wkład w integrację
Na spotkaniu zachowywałam się z "pewną dozą nieśmiałości" , ponieważ to są moje prawdziwe początki i jako ogrodniczki i jako członkini Ogrodowiska
Pozdrawiam serdecznie, Ela
____________________
ElaCzy potrafię stworzyć piękny ogród?
Biedronka 19:19, 18 paź 2016


Dołączył: 08 paź 2013
Posty: 78
Adela napisał(a)
Elu - imienniczko, po dzisiejszym spotkaniu już będę mogła kojarzyć Biedronkę z konkretną, sympatyczną osóbką Bardzo mi miło!
A nawiązując do tytułu Twojego wątku - potrafisz! Bo to forum mobilizuje do działania. Sama to czuję.
Gorąco pozdrawiam

Dziękuję Elu za miłe słowa i wzajemnie, to naprawdę przyjemność poznać ludzi z taką pasją, i do tego chcącymi dzielić się ta pasja z innymi i pomagać bezinteresownie dobrą radą też czuję, ze forum mobilizuje, tym bardziej teraz, kiedy poznało się tyłu wspaniałych ogrodników na żywo
Twój ogród jest wspaniały, mój dopiero czeka na rewolucję, i powiem tak, czuję się coraz bardziej zobowiązana do zadbania o ten kawałek ziemi jaki posiadam.
Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa
Pozdrawiam Ela
____________________
ElaCzy potrafię stworzyć piękny ogród?
omelka1 19:48, 18 paź 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Jak zdrówko po niedzielnym spacerze?
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
ryska 20:06, 18 paź 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Biedronka napisał(a)

Witam Cię Renatko u mnie, bardzo mi miło, za chwilkę zrobię rekonesans w Twoim ogrodzie
Mało nas w tym rejonie, ale może to tylko pozory, może nie wszyscy chcą się ujawniać a szkoda, bo co jednak spotkania na żywo, to na żywo. Doświadczyłyśmy tego z Basią i Agatą w niedzielę na spotkaniu w ogrodach Kapiasów
Pozdrawiam. Ela

Jest nas trochę więcej Z Radomska jest jeszcze Iwonka
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4094-w-ogrodku-iwony
z którą najczęściej się spotykam. Jest też Basia
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4749-moj-swiat ale nie miałyśmy okazji się poznać.
Z okolic Częstochowy spotykamy się z Ewą
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4256-ogrodek-ewy
i z Basią
http://www.ogrodowisko.pl/watek/277-moj-4-arowy-azyl
Zawsze jest bardzo sympatycznie i nagadać się nie możemy
Super wyprawę miałyście, szkoda tylko że padało. Zawsze jednak wrażenia pozostają
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Biedronka 20:07, 18 paź 2016


Dołączył: 08 paź 2013
Posty: 78
Marta napisał(a)
Witam, miło było Cię poznać. Śliczną masz hortensję ogrodową. Życzę powodzenia w tworzeniu ogródka. Pozdrawiam

Witam Martusiu , również cieszę się z naszego spotkania
Hortensje mam po poprzednich właścicielach , są one aż cztery i co roku zadziwiają mnie swoimi kolorami uwielbiam je
Pozdrawiam serdecznie Ela
____________________
ElaCzy potrafię stworzyć piękny ogród?
Biedronka 20:09, 18 paź 2016


Dołączył: 08 paź 2013
Posty: 78
omelka1 napisał(a)
Jak zdrówko po niedzielnym spacerze?

A dziękuję, bardzo dobrze a u Ciebie ? Jeszcze raz dziękuję za wycieczkę warto było
____________________
ElaCzy potrafię stworzyć piękny ogród?
omelka1 20:32, 18 paź 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Biedronka napisał(a)

A dziękuję, bardzo dobrze a u Ciebie ? Jeszcze raz dziękuję za wycieczkę warto było


No ja poza miłymi wrażeniami nic do domu nie przywlekłam / w sensie katar itp./
Cieszę się że jesteś zadowolona bo niewydarowałabym sobie gdybym wyciągnęła Cię w taką parszywą pogodę po nic.
Pozdrawiam.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Marta 21:03, 19 paź 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Biedronka napisał(a)

Witam Martusiu , również cieszę się z naszego spotkania
Hortensje mam po poprzednich właścicielach , są one aż cztery i co roku zadziwiają mnie swoimi kolorami uwielbiam je
Pozdrawiam serdecznie Ela


Też mają co roku inny kolor tak jak u mnie?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
wojtas2101 21:49, 21 paź 2016


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Witam sąsiadkę, będę zaglądał...
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies