Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 13:18, 27 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
MirellaB napisał(a)
Angelika wrzosy po ścięciu spryskaj preparatem na grzyba.

Doradź mi czy kulki mam kupować wszystkie tej samej odmiany czy mogą być różne?


Mówisz? Ok podjadę do ogrodniczego po coś

A kulki - jak chcesz rozmieścić? Jak w szeregu to lepiej moim zdaniem jednego gatunku. Jeśli mają być rozmieszczoe niesymetrycznie to mogą być różne... Zależy jaki efekt chcesz uzyskać.
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 13:19, 27 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Kacha123 napisał(a)
Ale u Cibie elegancko wysprzątane i te krokusy!


Bałaganik się mały zrobił, jak wykopałam dwa świerki i brzozę Udaję, że nie widzę - omijam wzrokiem
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
ren133 13:30, 27 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AngelikaX napisał(a)
Tak kosiarka baaardzo ułatwia tu pracę, nie wyobrażam sobie teraz biegać z grabiami A tak u nas wczoraj w małe 2 godzinki i było po robocie

Fajnie, że eM się szybko uwinął, teraz tylko patrzeć jak się zazieleni

Ja jutro swojej trochę w tym temacie pomogę - sypnę nawóz muszę nawadnianie odpalić

Dziś wyszorowałam taras po zimie, masakra rąk nie czuje...

ps. Czekam na fotkę stożkowej... podlukam ustawienie u Ciebie


Chyba sypnę jutro azofoskę na trawnik i uruchomimy nawadnianie
A nawozisz od razu resztę roślin?
Postaram sie też cyknąć zdjęcie (może we wtorek) ... ale uprzedzam szału nie ma z tymi stożkami
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AngelikaX 13:34, 27 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Jak zdążę to pod rośliny też sypnę - mam np. specjalne do hortensji i lawend i na rozpisce na kartonach jest pierwsze nawożenie w marcu

Dziękuję Ci bardzo - z chęcią popaptrzę moją chcę ogarnąc do Wielkanocy musowo na gotowo - zostały trzy tygodnie... trze się spiąć, bo w lesie z roślinami jestem
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
bdan 13:35, 27 mar 2017


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
AngelikaX napisał(a)
Nie było czasu na foty zarobiona cały dzień prócz spraw ogrodowych, dom ogarnąć, dzieci i chorego eMa




Nie dziwię się, że już nie było czasu na foty
AngelikaX 13:39, 27 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Heheheh rozumiesz Danko prawda? Katar męski to ciężka przypadłość, która wręcz ich dziesiątkuję. Mówi się, że kobieta podczas porodu jest w stanie wyobrazić sobie co czuję mężczyzna podczas przeziębienia
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
MirellaB 17:03, 27 mar 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
AngelikaX napisał(a)


Mówisz? Ok podjadę do ogrodniczego po coś

A kulki - jak chcesz rozmieścić? Jak w szeregu to lepiej moim zdaniem jednego gatunku. Jeśli mają być rozmieszczoe niesymetrycznie to mogą być różne... Zależy jaki efekt chcesz uzyskać.

Angelika kulki chcę posadzić niesymetrycznie tak je porozrzucać
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AngelikaX 19:50, 27 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Jakie bierzesz pod uwagę? Cisy, bukszpany? czy coś jeszcze? Coś do nich jeszcze będzie?
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
koliber 19:53, 27 mar 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
AngelikaX napisał(a)












ps. Z czym planujesz zestawić stożki?


Ależ ja UWIEEEELBIAM te Twoje kadry...
____________________
Zielona przestrzeń
MirellaB 19:59, 27 mar 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
AngelikaX napisał(a)
Jakie bierzesz pod uwagę? Cisy, bukszpany? czy coś jeszcze? Coś do nich jeszcze będzie?

Biorę pod uwagę takie cisy jak Ty masz, tuje szmaragd, tuje danica i bukszpany - to z kulek na nożce.
Poza tym wąskie strzeliste cisy i z trzy stożki jeszcze nie wiem z czego. A czy są stożki na pniu? Chyba z świerku conica widziałam.

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies