Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 19:31, 24 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Madzenka napisał(a)
Łączki krokusowe i tulipanowe, WOW



Mam nadzieję, że tulipanki dadzą popis
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:32, 24 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
ren133 napisał(a)


Daj znać Angelika jak będziesz działać z dursbanem



Ok, dam znać Z reguły wypada jakoś druga połowa kwietnia
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:47, 24 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
U Was też dziś była taka cudna pogoda?

Udało mi się przyciąć wszystkie wrzosy (300szt) i chyba sekator dziś mi się będzie śnił... ogólnie zbyt wcześnie cieszyłam się kondycja wrzosów - po cięciu widać, że zima dała im troszkę w kość - zobaczymy co dalej czy wymieniać trzeba będzie

Poza tym zagruntowałam i pomalowałam wnętrze kręgu... wg wcześniejszych planów jest jasny fiolecik Podoba mi się dzieciom też - kolor zatwierdziły zgodnie przy zakupie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
_Martini_ 19:54, 24 mar 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Że ile tych wrzosów??? Dżizas!
Moje obcięte oglądam i też nie jestem pewna czy wszystkie przeżyły. Szkoda by było wymieniać, bo te są już spore i nowe na pewno będą się w rzędzie wyróżniać.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
AngelikaX 20:01, 24 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
No właśnie to jest ten ból... wyróżniać się będą, moje już 3 letnie i sporo urosły... poczekam może nie będzie tak źle albo przerwy między same w gąszczu znikną... gorzej na przodzie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Sebek 21:11, 24 mar 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
AngelikaX napisał(a)
No właśnie to jest ten ból... wyróżniać się będą, moje już 3 letnie i sporo urosły... poczekam może nie będzie tak źle albo przerwy między same w gąszczu znikną... gorzej na przodzie


Najwyżej przesadzisz te brzydsze do tyłu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ren133 22:05, 24 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AngelikaX napisał(a)
Renia tą rabatę najcześciej widzę tak jak na fotce powyżej lub z drugiej strony "ciągu komunikacyjnego"

Stożki mam posadzone co metr (odległośc między pniami stożków)

mam jeszcze takie foty







ps. Z czym planujesz zestawić stożki?


Angelika
Dziękuję Ci bardzo za zdjęcia
Posadziłam te dwa stożki w odległości 110cm jeden od drugiego i do tego zrobię z sadzonek 3 kulki cisowe i dalej rosną juz kulki bukszpanowe ... no i pośrodku marzy mi sie ta kula cisowa na pniu do tego oczywiście jakieś trawki ...

PS Oczywiście powiększyłam rabatę
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 22:08, 24 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AngelikaX napisał(a)
U Was też dziś była taka cudna pogoda?

Udało mi się przyciąć wszystkie wrzosy (300szt) i chyba sekator dziś mi się będzie śnił... ogólnie zbyt wcześnie cieszyłam się kondycja wrzosów - po cięciu widać, że zima dała im troszkę w kość - zobaczymy co dalej czy wymieniać trzeba będzie

Poza tym zagruntowałam i pomalowałam wnętrze kręgu... wg wcześniejszych planów jest jasny fiolecik Podoba mi się dzieciom też - kolor zatwierdziły zgodnie przy zakupie


Szacun za ogrom wykonanej pracy
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AngelikaX 19:46, 25 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dzięki Reniu
Dziś z eMem zrobiliśmy wertykulację trawnika - mimo iż eM przeziębiony, a wiadomo jak to jest z męskim katarem ;P dał radę, ja grzecznie zbierałam kosiarką - trochę kilometrów nakręciliśmy

Poza tym przesadziłam i przycięłam 3 tuje przy tarasie - chce stworzyć żywopłot osłaniający od wiatru i od sąsiadów

Aaaa i pozbyłam się brzozy płaczącej przy rababcie frontowej i jeszcze 2 świerków rosnących przy domu - powoli przesadzam z tej frontowej co chcę ogarnąc ją w końcu

ps. A jak Twoja stożkowa? Skończona?
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 19:47, 25 mar 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
ren133 napisał(a)


Angelika
Dziękuję Ci bardzo za zdjęcia
Posadziłam te dwa stożki w odległości 110cm jeden od drugiego i do tego zrobię z sadzonek 3 kulki cisowe i dalej rosną juz kulki bukszpanowe ... no i pośrodku marzy mi sie ta kula cisowa na pniu do tego oczywiście jakieś trawki ...

PS Oczywiście powiększyłam rabatę


A czytam teraz, że skończona dużo powiększyłaś? Foty proszę
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies