Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

malkul 10:21, 10 lis 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
AngelikaX napisał(a)
Może wypadnę nieskromnie, ale chciałam się pochwalić artykułem z moim ogrodem w roli głównej w czasopiśmie ogrodowym - dla mnie to duże wyróżnienie











wow, gdzie tam neiskromnie, kochana osobiście uważam że skromni nie zakładają wątków

moje gratulacje. ciesze sie ze takie piekne ogrody sa w gazetach. Brakuje mi tego u maji np. , a szkoda bo nawet tu an naszym forum jest multóm slicznych ogrodów godnych pokazania
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
AngelikaX 10:31, 10 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dziękuję dziewczyny

Że chodzili to może za dużo powiedziane
Mam "w polubieniach" na Facebooku strony ogrodowe i wnętrzarsko-ogrodowe. W jednym wrześniowym poście którejś ze stron tematem były wrzosy, gdzie czytelnicy pokazywali swoje okazy, ja po prostu wrzuciłam swoje fotki
Na drugi dzień w prywatnej wiadomości odezwała się Pani Redaktor z informacją, że chcieliby zrobić artykuł. I tak dosłałam materiały - zdjęcia, opis dot. historii ogrodu, pielęgnacji itp.
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 10:43, 10 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
malkul napisał(a)

Brakuje mi tego u maji np. , a szkoda bo nawet tu an naszym forum jest multóm slicznych ogrodów godnych pokazania


A Maja w ogrodzie występuję w formie "papierowej"? Mogłaby być kontynuacją programu telewizyjnego, gdzie było by kilka migawek z prezentowanego ogrodu plus porady itp.

Zgodzę się z Tobą w 100% tu na Ogrodowisko jest ogromna ilość pięknych ogrodów (między innymi także Twój)- w sumie to po Ogrodzie Danusi, Twój był jednym z pierwszych jak trafiłam na ogrodowisko, który poczytywałam praktycznie codziennie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
malkul 10:50, 10 lis 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
AngelikaX napisał(a)


A Maja w ogrodzie występuję w formie "papierowej"? Mogłaby być kontynuacją programu telewizyjnego, gdzie było by kilka migawek z prezentowanego ogrodu plus porady itp.

Zgodzę się z Tobą w 100% tu na Ogrodowisko jest ogromna ilość pięknych ogrodów (między innymi także Twój)- w sumie to po Ogrodzie Danusi, Twój był jednym z pierwszych jak trafiłam na ogrodowisko, który poczytywałam praktycznie codziennie

mówię o programie TV, już mi sie nei chce go ogladać
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
AngelikaX 11:13, 10 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Może trzeba zaprosić Maję Popielarską na Ogrodowisko - jak zobaczy ile tu pięknych, wypielęgnowanych ogrodów nie będzie wiedziała gdzie jechać najpierw
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 15:01, 10 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
fotki z dzisiejszego poranka









____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 15:09, 10 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209








____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 15:19, 10 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209














____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 15:31, 10 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209








____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
lojalna_ 15:35, 10 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pięknie przyszronilo. Troszkę jeszcze słoneczka i da się przetrwać ten listopad )
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies