Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

lojalna_ 22:12, 09 lis 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Super gratuluje )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Pawlus 22:12, 09 lis 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Przepiękne jesienne ujęcia traw i przy okazji wielkie gratulacje Taki ogród zasługuje na pokazanie w czasopiśmie.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Makao_J 22:17, 09 lis 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Witam się gorąco. Trafiłam tu od Aśki (pewnie jak większość) i nie mam słów jak opisać to co zobaczyłam bo wszystko już ludziska powiedzieli. Nie dziwię się że jesteś dumna ze swojego ogrodu bo też bym był. To kolejny ogród do zgapienia.

Na początku od razu myślałam że firma wszystko zrobiła ale zaraz rozwiały się moje domniemania gdy przeczytałam że ktoś tam był ale oprócz sprowadzenia roślin to nie wiele się popisał. Dobrze że trawnik dobrze zrobili.

Od razu zauważyłam wydmuchrzycę. Nie da się jej nie poznać i znowu mi się spodobała. Nie dobrze, nie dobrze

Mam pytanie co do iglaka o błękitnych igłach w nogach hortek. Czy to świerk Glauca Globosa czy karłowa sosna Glauca?

Oczywiście gratuluję artykułu i zaznaczam wątek.

Ps. Jak zobaczyła awatarka u Asi to pomyślałam że to Agnieszka Włodarczyk. Podobna jesteś do niej na tym zdjęciu.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
nawigatorka 22:33, 09 lis 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
tez podobieństwo dostrzeglam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
AngelikaX 22:37, 09 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makao_J napisał(a)
Witam się gorąco. Trafiłam tu od Aśki (pewnie jak większość) i nie mam słów jak opisać to co zobaczyłam bo wszystko już ludziska powiedzieli. Nie dziwię się że jesteś dumna ze swojego ogrodu bo też bym był. To kolejny ogród do zgapienia.

Na początku od razu myślałam że firma wszystko zrobiła ale zaraz rozwiały się moje domniemania gdy przeczytałam że ktoś tam był ale oprócz sprowadzenia roślin to nie wiele się popisał. Dobrze że trawnik dobrze zrobili.

Od razu zauważyłam wydmuchrzycę. Nie da się jej nie poznać i znowu mi się spodobała. Nie dobrze, nie dobrze

Mam pytanie co do iglaka o błękitnych igłach w nogach hortek. Czy to świerk Glauca Globosa czy karłowa sosna Glauca?

Oczywiście gratuluję artykułu i zaznaczam wątek.

Ps. Jak zobaczyła awatarka u Asi to pomyślałam że to Agnieszka Włodarczyk. Podobna jesteś do niej na tym zdjęciu.




Witam Aniu

dziękuję za miłe słowa

Co do wydmuchrzycy fajnie rozjaśnia rabaty, ma piękny kolor, jako pierwsza z traw staruje na wiosnę, ba nawet bardzo szybko wypuszcza kłosy ALE... jest bardzo ale to bardzo ekspansywna. Po pierwszym roku rozrosła się kilkukrotnie, mało tego przy próbie usunięcia części kępy, z zerwanych pędów w ziemi wyrastają kolejne i kolejne... Wiosną tego roku bardzo z nią walczyłam. Wykopałam całe kępy, usunełam kiełkujące pędy w ziemi i zadołowałam tylko niewielką sadzonkę w dużej donicy. Wygląda na to, że co wiosnę będę musiała znów wysadzać z donic i zostawiać tylko niewielką część i tak rok w rok

Wpadaj jak najczęściej, zapraszam

ps. Do Agnieszki Włodarczyk jeszcze nikt mnie nie przyrównał Pozdrawiam



____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 22:38, 09 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
nawigatorka napisał(a)
tez podobieństwo dostrzeglam




jesteś druga

ps. a właśnie ją oglądam w Azja Ekspress
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 22:39, 09 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Pawlus napisał(a)
Przepiękne jesienne ujęcia traw i przy okazji wielkie gratulacje Taki ogród zasługuje na pokazanie w czasopiśmie.


dziękuję, zerknęłam w Twój wątek, piękne jesienne fotki
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 22:39, 09 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
lojalna_ napisał(a)
Super gratuluje )))


dziękować
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Makao_J 22:40, 09 lis 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
A to błękitne w nogach hortek co pytałam to co to jest?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AngelikaX 22:45, 09 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
To świerk
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies