Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

iwka 09:26, 14 lis 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Magiczne te Twoje zdjęcia nie może być inaczej jak ogród taki piękny
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
AngelikaX 10:13, 14 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dzięki dziewczyny - fajnie że się Wam podoba wychodzi na to, że nie na darmo marzłam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 10:20, 14 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
ana_art napisał(a)
witaj

a co to za róznica która strona? Krokusy wyjdą wszędzie

edit:
doczytałam kilkanaście stron dalej że posadzone... to teraz trzeba czekać na wiosnę


Witam Cię Wyjdą pewnie wszędzie, tylko czy kwiaty się otworzą? W necie znalazłam informację, że krokusy tylko na słoneczne rabaty lub półcieniste

W każdym razie posadzone i jeśli Ty piszesz że dadzą radę (widziałam Twoją wizytówkę - ilość cebulowych u Ciebie powala - przepięknie) to pewnie dadzą

Pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
ren133 10:33, 14 lis 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AngelikaX napisał(a)
fotki z dzisiejszego poranka







Angelika
Jakie miscanty masz przy hortensjach i pamiętasz jaka szeroka jest ta rabata z hortkami?

PS Gratuluję publikacji
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AngelikaX 11:15, 14 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dziękuję Reniu

O który pytasz bo tam są dwa - tu lepiej widać




z prawej to gracillimus, z lewej niestety nie mam nigdzie zapisane - kiedyś szukałam w necie i najbardziej pasował mi pod Cabaret

Rabata idzie "po łuku" i tak:



w najwęższym miejscu przy pierwszej hortce ma 2m - od krawędzi trawnika do ekobordu (od razu za hortkami) jest ok 1m - od gracka do ścieżki tez jest 1m

w najszerszej części 3,30m (mniej więcej na wysokości serba)- od krawężnika do ekobordu za hortkami jest 2m, za nim jest żwirek i tam będzie dobry metr jeszcze do rzędu tui

z innej perspektywy - może bardziej Ci rozjaśni
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
MirellaB 11:27, 14 lis 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
U mnie też oszroniony ogród, lubię takie widoki, zimno rano -7, teraz -1.

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AngelikaX 11:40, 14 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Zaraz biegnę do Ciebie - fotki są?

U mnie rano nawet słońce przez mgłę się przebijało, miałam nadzieję, że rozgoni ją. Niestety coraz gestsza się robi.


____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:59, 14 lis 2016


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Dziadek Mróz się dziś napracował Ogród bielą przyozdobił kłoski coraz grubsze i puchate














nawet łańcuchy zawiesił











____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Makao_J 15:04, 14 lis 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kurcze, ale mam doła. Kolejna osoba wpada, zakłada wątek i pokazuje taki piękny ogród a mój się tworzy i tworzy i końca nie widać. I pytanie - czy kiedykolwiek będzie tak ładny jak Twój.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
15:06, 14 lis 2016
Makao_J napisał(a)
Kurcze, ale mam doła. Kolejna osoba wpada, zakłada wątek i pokazuje taki piękny ogród a mój się tworzy i tworzy i końca nie widać. I pytanie - czy kiedykolwiek będzie tak ładny jak Twój.


witaj w klubie ...to samo sobie pomyślałam ...dlaczego ja zawsze jestem na robocie ...a inni pstryk i juz jest
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies