Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 14:45, 30 sie 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
ania0510 napisał(a)
Dziękuję Angeliko za podpowiedź. Na chwile obecną cała opaska to dla mnie za dużo, jak to Toszka mówi, jeszcze do tego dojrzeję

Podoba mi się Twoja propozycja otulenia tarasu, zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie trwają konsultacje

Dziękuję i pozdrawiam, wpadaj do mnie w wolnej chwili.


Podałam plan na przyszłość raczej, wiadomo dostosować należy tempo realizacji do swoich możliwości ale warto mieć koncepcje na całość już na starcie, aby nie okazało się, że tworzy nam się każda rabata inna i nie pasująca do drugiej

Wpadnę przy czasie na pewno pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 14:47, 30 sie 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
MonikA napisał(a)

No u mnie też mleczyki sporadycznie, ale u ciebie ich nie widać, moje się jakoś dziwnie przyklejają do trawnika, nie stoją i kosiarka ich nie bierze za mocno.
Czekam na foty wrześniowe



U mnie foty świeżo po koszeniu, to i mleczyki podcięte ale dziś zwrócilam na moje uwagę, bo trawa dłuższa to i one w oczy się rzucają trzeba będzie pobawić się troszkę i powycinać z korzeniami

Będą, będą
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 14:54, 30 sie 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makao_J napisał(a)

Ja też zaglądam rzadziej. Mój ogród nie jest skończony ale już mniej potrzebuję rad bo z tego forum dużo się nauczyłam i sama potrafię go ogarnąć.

Poza tym ja nadal szukam ideału swojego ogrodu i wolę oglądać niż pytać bo sama nie wiem czego chcę.

Jednak mam sentyment do tego forum i pomimo iż teraz jesteśmy gdzie indziej (wiesz gdzie) to na ogrodowisko wracam.






Zgadzam się forum daje ogromną wiedzę, uczy ale też (przynajmniej w moim przypadku) wyklarowywuje nasze gusta ogrodowe także i ja mam sentyment do O. (mimo obecności większej w innym miejscu)

A Tobie Aniu zatem życzę powodzenia a dokładniej finału ogrodowych poszukiwań
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
A_gawa 14:54, 30 sie 2019


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
AngelikaX napisał(a)


Długa jest na 6m, szerokość 2m.

Dziękuję, ale nie odważyłabym się... moja wiedza na temat roślin jest raczej baaardzo przeciętna


Raba z umbrami - 2 m szerokości ze żwirem?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
AngelikaX 14:55, 30 sie 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
AnnaCh napisał(a)
Obejrzałam sobotnie fotki i wow Dostałam kopniaka do działania, pięknie, pieknie po prostu. Cisy urocze z tymi przyrostami



Oj będzie się u Ciebie działo Już nie mogę się doczekać rezultatu

Dziękuję i pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
A_gawa 14:56, 30 sie 2019


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
AngelikaX napisał(a)


Długa jest na 6m, szerokość 2m.

Dziękuję, ale nie odważyłabym się... moja wiedza na temat roślin jest raczej baaardzo przeciętna


Raba z umbrami - 2 m szerokości ze żwirem?
A jaka jest odległość między zywopłotem z bukszpanu? ( W jego wnęce jest lawenda).
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
AngelikaX 14:59, 30 sie 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Balea napisał(a)


I za to jestem ci bardzo wdzieczna
Jestem tu dopiero od 1,5 roku, ogrod mam jeszcze nie skonczony, wiec czesto tu zagladam i zadaje pytania.
Ale i czesto stwierdzam, ze duzo dziewczyn, ktore maja piekne ogrody juz tu nie pisza i zadnych zdjec nie wrzucaja. Mowia ze, juz nie maja ochoty, bo ciagle te same pytania dostawaja a to meczy.
Z jednej strony to rozumie ale jak sobie czasem stare watki z przed paru lat tak ogladam, to wlasnie one byly tymi, ktore ciagle pytaly i sie od innych uczyly

Wiec jeszcze raz wielkie dzieki, ze tu jeszcze jestes, fotoki wrzucasz i sie starasz pomagac.





Dzisiaj człowiek ma tyle zajęć, że czasem poprostu brak czasu na pisanie na O. a jeśli ogród idzie w odstawkę bo nie potrzebuje już tyle uwagi to i siłą rzeczy przebywanie na forum jest z mniejszym stopniu, także rozumiem dziewczyny i ich reset

Ale czasem mnie nachodzi chęc na odwiedzinki w wątkach udzielam się już zdecydowanie mniej, co nie znaczy że tych ulubionych nie ślędzę

Pozdrawiam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 15:02, 30 sie 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
A_gawa napisał(a)


Raba z umbrami - 2 m szerokości ze żwirem?
A jaka jest odległość między zywopłotem z bukszpanu? ( W jego wnęce jest lawenda).



Tak, sama wnęka z lawendą w najszerszym miejscu ma ok 115cm
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
A_gawa 15:24, 30 sie 2019


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
A jakie odległości między wiśniami?
Fascynuje mnie ta rabata... zakochałam się.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
AngelikaX 07:48, 31 sie 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Będzie coś do 2,5 metra, ale jak masz więcej miejsca daj co 3
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies