Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na zielonej... trawce :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Na zielonej... trawce :)

AngelikaX 16:17, 01 paź 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
beata_m napisał(a)


No właśnie bardzo fajne ujęcia! Ten pas limek wygląda z tej perspektywy niesamowicie pięknie


A mam jeszcze trochę fotek, nowe ujęcia też się znajdą

Dziekuję Beatko :*
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 16:17, 01 paź 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Wiaan napisał(a)
Angelika odświeżyłam sobie fotki z wiosny z tulipanami zaczynam sadzić i bardzo podoba mi się, ze masz takie grupy kolorystyczne, zgapię oczywiście pozdrawiam


A proszę miłego sadzenia zatem
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 16:24, 01 paź 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Kasia1980 napisał(a)
Witam , ogród ma Pani przepiękny , aż mi łzy popłynęły. Ja nigdy takiego efektu nie osiągnę , bo ogrodnictwo trzeba mieć we krwi. Może Pani mi cos podpowie jak zaaranżować tą skarpę długość 24 mb


Witaj oj, aż tak - miło mi bardzo Kasiu nigdy nie mów nigdy ja 5 lat temu także wzdychaam do zdjęć grupowiczów na O. także sama widzisz wszystko prze Tobą

Co do skarpy to możliwości jest wiele - trawy, klony palmowe, hortensje... zaleznie jaka to strona. Zerknij do Magdy - Ogród z wilkiem - ma przecudnie obsadzone skarpy
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 16:35, 01 paź 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
mimi napisał(a)


Angelika czy virichic będzie pasował do doll'sów?
Czy są powtarzające kwitnienie bez wykopywania?


mimi napisał(a)
Szukam czegoś w różu, czegoś sprawdzonego, bo potem mam fioletowe tulipany. Miałam EE ale pierwsze wystartowały a jak przekwitały to ruszyły dollsy i głupio to wyglądało


Doll'sy to poźne tulipany, Virichiki kwitną wcześniej - raczej terminowo się nie zgrają. W sumie to dollsy u mnie jako jedyne w tym czasie najpóźniej kwitną i z tych co mam nie bardzo mam co polecić aby razem kwitły...
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
wiola_14 16:52, 01 paź 2020


Dołączył: 22 wrz 2020
Posty: 128
Witaj Angeliko,
dziękuję za odpowiedź chodziło mi o te siwe trawy, które masz na str.936 obok kuli i wrzośców. czy one są bardzo ekspansywne? Mam jeszcze jedno pytanie czy twoje nasadzenia są na folii- tzw. włókninie ogrodowej czy bezpośrednio na ziemi, bo widzę że u ciecie też przy murku z bukszpanu z lawendami jest dookoła kamyk ozdobny. Jak to robiłaś?
____________________
wiola wiola moje ogrodowe wzloty i upadki
Magleska 17:39, 01 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Angela jesteś

będą fotki? plissss .....czekam na Twoje cudowne wrzosowiska
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AngelikaX 18:12, 01 paź 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Magda mam zaraz wrzucę, muszę z laptopa bo coś z telefonu nie mogę się zalogować
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 18:14, 01 paź 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
wiola_14 napisał(a)
Witaj Angeliko,
dziękuję za odpowiedź chodziło mi o te siwe trawy, które masz na str.936 obok kuli i wrzośców. czy one są bardzo ekspansywne? Mam jeszcze jedno pytanie czy twoje nasadzenia są na folii- tzw. włókninie ogrodowej czy bezpośrednio na ziemi, bo widzę że u ciecie też przy murku z bukszpanu z lawendami jest dookoła kamyk ozdobny. Jak to robiłaś?


Już jasne, o która chodzi - to wydmuchrzyca piaskowa - bardzo ekspansywna - potrafi rozłogami z dna donicy przez otwory przedostać się na zewnątrz...

Co do włókniny to nie polecam jej do ogrodu, mam ją w częściach gdzie jest kamień, aby nie wbijał się w ziemię, reszta ogrodu bez
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 18:44, 01 paź 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Ostatnie fotki był z połowy sierpnia - wrzucę to co mam z później - od razu buki na stelażu mam dwie foty

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 18:45, 01 paź 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Zachody na zielonej trawce były całkiem całkiem ten z końcówki sieprnia

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies