Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Alija 11:27, 25 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Elu, miłego świętowania.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Kasiek 18:09, 30 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Elu, dziekuje...
____________________
Bawarka
Gosialuk 19:57, 01 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Elu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Zaglądam do Ciebie po cichu nie raz, ale weny do pisania nie miałam wcale. A potem to już zaległości takie, że nie wiadomo o czym pisać. Amarylis piękny, takiego białego jeszcze nie widziałam, choinka też cieszy oko. Mam nadzieję, że mimo świątecznych przygotowań zdołałaś też trochę odpocząć. Mnie cieszą dni co raz dłuższe, bo taka burość przygnębia. Wczoraj na spacerze dojrzałam wschodzące już przebiśniegi. Ani się obejrzymy i wiosna zapuka do drzwi.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
hankaandrus_44 20:26, 01 sty 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Elu,dla_Was_dużo_zdrowia,_uśmiechu_i_radości_w_Nowym_sezonie_tegorocznym!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
ElzbietaFranka 20:41, 01 sty 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Gosialuk napisał(a)
Elu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Zaglądam do Ciebie po cichu nie raz, ale weny do pisania nie miałam wcale. A potem to już zaległości takie, że nie wiadomo o czym pisać. Amarylis piękny, takiego białego jeszcze nie widziałam, choinka też cieszy oko. Mam nadzieję, że mimo świątecznych przygotowań zdołałaś też trochę odpocząć. Mnie cieszą dni co raz dłuższe, bo taka burość przygnębia. Wczoraj na spacerze dojrzałam wschodzące już przebiśniegi. Ani się obejrzymy i wiosna zapuka do drzwi.



Aniu dziękuję. Ta burosc bardzo źle znoszę. W domu światło świece bo nic nie widać. Już tydzień po przesileniu a jeszcze gorzej. Już ja wolę ten mróz i śnieg. W zeszłym roku o tej porze też tak było dopiero pogoda się zmieniła 12 stycznia przyszedł śnieg i mróz i tak do końca lutego.



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 09:25, 02 sty 2022


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Elu Dużo radości w Nowym Roku
U mnie słonecznie i ciepło prawie 10 stopni. Spacer będzie samą przyjemnością.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
daszum 20:28, 12 sty 2022


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Elu już po świętach

Co słychać w Twoim ogrodzie?
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Mirka 20:35, 12 sty 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Goście pukają a gospodyni śpi
Elu wybudzaj się niebawem wiosna
Pozdrawiam w Nowym Roku
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 21:12, 12 sty 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Witam wszystkich

Jestem wszystko ok, ale się nigdzie nie wpisuje. Nie ma nic ciekawego. Ogród śpi. Mam dużo wody wszędzie na szczęście przyszedł mróz i zamarzło wszystko. Jutro znowu odwilż może tak źle nie będzie.

Coś mi wygryźli tulipany ale wszędzie wydziobane nie wygląda to na nornice.
Pewnie bażanty. Już przykryłem choinkami aby wszystkiego nie wydziobaly.
Każdego roku mam straty. Tak drapią wszędzie, co zrobić.

Wczoraj pojechałyśmy do centrum Wawy z Mają obejrzeć iluminacje świąteczne. Zmarzlam niby -3 stopnie ale wilgoć i lekki wiatr mrozil. Byłam też zapalić znicza w Parku Śaskim i do domu.

Zaszczepiłam się na grypę już chucham na wszystko. Maja 3 raz zaszczepiona więc jestem spokojniejsza.

Zwariować można z tym Covidem nigdy to się nie skończy jak będzie takie podejście do szczepień. Jak się nie wyszczepimy to wirus będzie hulał gdzie się da znaleźć ofiarę. Tyle zgonów.





Tutaj jeszcze wlot Do tunelu pod Ursynowem. Gdzieś miałam to miejsce przed budową pewnie gdzieś zgrane



Zastój zimowy





____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 23:06, 12 sty 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
No i zguba się znalazła
Elu u mnie jest co dzień ze 30 bażantów wyglądam rano i podziwiam.
One chyba by tulipanów nie wydziobały bardziej obstawiam nornice.
U mnie nie wydziobują.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies