Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

olciamanolcia 15:46, 12 sie 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7012
Śmię twierdzić , że nasze nadbałtyckie plaże są chyba jednymi z piękniejszych szerokie, piaseczek milutki, mnóstwo miejsca na parawany Pieknie ❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiolka5_7 16:31, 12 sie 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
ElzbietaFranka napisał(a)
Dzisiaj wiatru nie ma. Idealne plażowanie i kąpanie





Piękny widoczek miłego wypoczynku
My w tym roku zmieniliśmy kierunek... Jedziemy na Mazury pierwszy raz
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
ElzbietaFranka 17:16, 12 sie 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Wiolka5_7 napisał(a)


Piękny widoczek miłego wypoczynku
My w tym roku zmieniliśmy kierunek... Jedziemy na Mazury pierwszy raz



Byłam 2 razy we Wierzbie w ośrodku PAN. Owszem Mazury piękne, ale ja nie mam tam co robić. Oprócz chodzenia po lesie i wokół jeziora.
Nie nadaje się do żeglowania bije się wypływać.
Wejście do kajaka graniczy z cudem.
Jeszcze powiem,że zdałam egzamin na żeglarza i mam licencję żeglarsks jak ja to zrobiłam sama się dziwię, ale było to bardzo dawno. Człowiek był młody i się nie bał niczego.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Wiolka5_7 18:14, 12 sie 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
ElzbietaFranka napisał(a)



Byłam 2 razy we Wierzbie w ośrodku PAN. Owszem Mazury piękne, ale ja nie mam tam co robić. Oprócz chodzenia po lesie i wokół jeziora.
Nie nadaje się do żeglowania bije się wypływać.
Wejście do kajaka graniczy z cudem.
Jeszcze powiem,że zdałam egzamin na żeglarza i mam licencję żeglarsks jak ja to zrobiłam sama się dziwię, ale było to bardzo dawno. Człowiek był młody i się nie bał niczego.



Zobaczymy, jak nam się spodoba to znowu za rok pojedziemy
Nam już morze się znudziło ,bo co roku ten kierunek

Trzeba wybierać miejsce które nam odpowiada,żeby wczasy były udane ważne, że Elu jesteś zadowolona
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
pestka56 14:57, 13 sie 2022


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Pięknie, Elu. Aż szkoda wyjeżdżać, prawda? Cieszę się, że te okolice nadal takie przyjazne do odpoczywania. Mam stamtąd same dobre wspomnienia
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 15:37, 13 sie 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
pestka56 napisał(a)
Pięknie, Elu. Aż szkoda wyjeżdżać, prawda? Cieszę się, że te okolice nadal takie przyjazne do odpoczywania. Mam stamtąd same dobre wspomnienia



Już jestem na miejscu.
Wyobrażam sobie teraz jak jest nad morzem. To bezchmurne niebieskie niebo. Fala ledwo chlupie.

Jednak na Pomorzu jest bardzo sucho. Z roślinności tylko zielone są wysokie chwasty, pokrzywy.
Skrawek Poznańskiego Kujawy bardzo suchy. W Łódzkiem, Wawie zieloniutko.
Cieszmy się każda kropla wody z nieba.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 00:02, 15 sie 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
olciamanolcia napisał(a)
Śmię twierdzić , że nasze nadbałtyckie plaże są chyba jednymi z piękniejszych szerokie, piaseczek milutki, mnóstwo miejsca na parawany Pieknie ❤️



Justyna nie wszędzie są takie piękne.
Pojechaliśmy do Pobierowa i tam mi się plaza nie podobała. Nie dosyć że trzeba schodzić po schodach dosyć wysokich to na plaży większą część przy wejściu do morza kamienie różnej frakcji. Plaża wąska ludzi od groma.

Parawany nad polskim morzem stawiamy aby ochronić się od wiatru. Na południu Europy parawanów nie ma bo wiatr ciepły. Przez 2 dni tak mieliśmy,że tylko za parawanem można się było opalać, wychyliła głowę to zimny wiatr.

Jadąc do Pobierowa przepiękne spore ronda obsadzone trawami,kwiatami dawno takich nie widziałam. W Konstancinie przy papierni też takie ładne.
Hortensje, gaury, lawendy i dużo innych kwiatów.

Jutro jadę na moje włości dużo przycinania mam.
Przeszła u nas ładna burza roślinność odzywa.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
daszum 12:58, 15 sie 2022


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4394
Wszystko co dobre szybko się kończy
Teraz będą Cię cieszyć roślinki w ogrodzie
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
pestka56 21:46, 15 sie 2022


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Gdynię zalało https://www.facebook.com/pomorskialarmpogodowy/videos/1075506933071087/
A u nas parno dziś było. Byle ruch i człowiek spływał potem.
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 23:47, 15 sie 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
pestka56 napisał(a)
Gdynię zalało https://www.facebook.com/pomorskialarmpogodowy/videos/1075506933071087/
A u nas parno dziś było. Byle ruch i człowiek spływał potem.



Młodszy syn jest w Jastrzębiej Górze i mówił ok godz 20.30 że nadchodzi potężna chmura od południa. Pogodę mają piękna.

U nas zaduch oddychać nie można. Pot cieknie tylko się schyle.
Kasiu bardzo wszystko kwitnie. Trawy już tuż tuż z kwitnieniem.
Hortensje coś w tym roku nie równo kwitną. Przycielam wiosna radykalnie i chyba ostatni raz. Nie widzę aby im to wyszło na dobre. Jednak wyższy krzak jest ładniejszy.
Trawniki skoszone soczysta zieleń. Deszcz prawie codziennie pada więc suszy nie ma cieszę się nie trzeba podlewać
.Przed i po koszeniu







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies