Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Renii 21:11, 30 maj 2023


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Trawniczek wzorcowy, kalina i buk wymiatają - prześlicznie.
Pozdrawiam Cię Eluś
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
ElzbietaFranka 00:17, 31 maj 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
pestka56 napisał(a)
U mnie jest sucho już. Woda dopiero na głębokości 90 cm. Widzę to w dołku niedokończonego zbiornika wody. Jest tam mata, ale ma gdzieś w dnie dziurę. Nawet dobrze, że woda zejdzie, bo można uszczelnić.

Po wyborach albo wszystko zacznie się odkręcać, albo zapadniemy się w dół bez dna. Wczoraj tak się zdenerwowałam, że nie mogłam zasnąć. Gonitwa myśli.



Kasiu po wczorajszym dniu czuję sie bardzo przygnębiona. Myślę dlaczego tak podli ludzie chodzą po ziemi. Za wszelką cenę aby wygrać. Czytając dzisiejsze doniesienia może zagranicą pomoże to odkręcić.

Tak jest już sucho. Przez najbliższe 2 tygodnie nie ma co liczyć na deszcz.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 00:18, 31 maj 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Renii napisał(a)
Trawniczek wzorcowy, kalina i buk wymiatają - prześlicznie.
Pozdrawiam Cię Eluś



Dziękuję Reniu u ciebie też bardzo bardzo ładnie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
April 11:27, 31 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
ŁAŁ, kalina watanabe fantastycznie się prezentuje. Myślałam że taki ma pokrój naturalnie ale doczytałam że jednak ją podcinałaś.
Buki świetne, ten rudy niemal świeci. Bardzo ciekawe egzemplarze ci się trafiły
pozdrawiam
____________________
April April podbija las Mazowsze
ElzbietaFranka 23:25, 31 maj 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Dzisiaj byłam w Łazienkach Królewskich na wycieczce z Maja. Szum nie z tej ziemi, kosiarki chodziły, wycieczek szkolnych od groma. To nie dla mnie taki rajwach.

Pokażę buka którego zawsze podziwiałam z drugiego brzegu stawu przed pałacem na wodzie. Nigdy nie przechodziłam ta alejka gdzie rośnie.
Ma ponad 100 lat
Zobaczcie









____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:29, 31 maj 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
CD









____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Klamber 02:26, 01 cze 2023


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Piękny ogród masz i bardzo ciekawe roślinki, a kalina przecudna, gdybyś nie opisała stawiał bym na derenia pagodę Szkoda że na wątek można wstawiać tylko takie małe fotki , tak mało na nich widać. Wpadłem do ciebie gdyż kiedyś pisałaś mi o żółwiach, to ja z sikającym żółwiem. Tyle ich było jak u nas żab, pozdrawiam.

____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Agatorek 09:10, 01 cze 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ela, Kalina przecudowna . W ogóle, to już masz ogromne te rosliny, wszystko robi piękny busz

Och, jak ja już dawno nie byłam w Łazienkach. Też nie lubię tłumów i hałasu, ale widoczki cudne
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
pestka56 12:28, 01 cze 2023


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Mimo wszystko spacer po Łazienkach zawsze wspaniały. Powinnyście zajrzeć kiedyś do Teatru Stanisławowskiego. Kilka lat temu został wyremontowany. Przylegająca do niego oranżeria także.
Buk wspaniały i ma niezłą historię zapisaną na korze

Mam 2 derenie pagodowe 'Candlelight'. Na razie młode i dopiero zaczynają „układać” piętra z gałęzi. Póki co świecą pięknie kolorem liści na wysokości oczu
____________________
Kasia
ElzbietaFranka 07:44, 03 cze 2023


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Wstawię tylko kilka fotek. Rabatę poszerzam, przenoszę azalie z innych miejsc w to miejsce.

Odpisze wkrótce









____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies