Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Renii 22:03, 12 wrz 2018


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Właśnie byłam w tym roku w Chorwacji, a ja kojarzę ten krzew z Elą
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
ElzbietaFranka 00:41, 13 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Renii napisał(a)
Witaj Elunia.

Trawiasta świetna, a rozplenica wygląda jak fajerwerki. Czy dobrze zrozumiałam, że pokłada Ci się zebrinus?

Zaskoczyłaś mnie zakupami dębów i klonów, coś tam planowałaś ale nie byłaś zdecydowana. A tu zakup w dużych ilościach.

Ja szukałam klona red sunset ale jak wcześniej oglądałam w szkółce to miał łodyżki czerwone i bardzo mnie to zauroczyło. Nie miałam niestety dużego auta, a one są wysokie więc nie kupiłam. Jak pojechałam następnym razem to chyba mieli pomylone etykiety bo klon miał zielone łodygi. Więc kupiłam inną odmianę z czerwonymi.

Możesz zrobić fotki swoich klonów?
I jeszcze poproszę namiary gdzie kupiłaś i po ile?

Pozdrowionka ślę



Zrobie juz dzisiaj.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anpi 11:09, 13 wrz 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8178
Elu wstawiłam zdjęcia,dziękuję za zainteresowanieA odnośnie znikania tekstu przy odpowiedzi... Czasami jak chcę coś usunąć w pisanym tekście przyciskiem Backspace,a kursor myszki nie jest na polu w ramce,ale na stronie,wtedy cofa się strona i wydaje się ,że cały tekst znika A wystarczy wdusić strzałkę w przódI wszystko jest z powrotemMi często się tak robiłodipuki syn mnie nie uświadomił.Ja jak szukałam to wstecz a to trzeba do przodu ,czyli w prawo strzałką . Ale może tobie coś innego się przydusiło
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Dorota123 21:28, 13 wrz 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękne szerokie kadry, rabata trawiasta jak zwykle przepiękna. Ja w poniedziałek dzieliłam jedną rozplenicę, ciekawe czy się przyjmie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ElzbietaFranka 21:53, 13 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Renii napisał(a)
Witaj Elunia.

Trawiasta świetna, a rozplenica wygląda jak fajerwerki. Czy dobrze zrozumiałam, że pokłada Ci się zebrinus?

Zaskoczyłaś mnie zakupami dębów i klonów, coś tam planowałaś ale nie byłaś zdecydowana. A tu zakup w dużych ilościach.

Ja szukałam klona red sunset ale jak wcześniej oglądałam w szkółce to miał łodyżki czerwone i bardzo mnie to zauroczyło. Nie miałam niestety dużego auta, a one są wysokie więc nie kupiłam. Jak pojechałam następnym razem to chyba mieli pomylone etykiety bo klon miał zielone łodygi. Więc kupiłam inną odmianę z czerwonymi.

Możesz zrobić fotki swoich klonów?
I jeszcze poproszę namiary gdzie kupiłaś i po ile?

Pozdrowionka ślę



Zrobiłam tylko jednego bo na tym jeszcze się liście trzymają. Red Sander ma szara korę.




Z paczki już posadzone piękny kolor jak będą duże będą przepiękne.


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:02, 13 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Posadzone dęby błotne trochę cienia już rzucają.







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:13, 13 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Pogoda dopisuje



moja ogrodowa bugenwvilla





bonica u.mnie ma baty po 1,5 m, wywale je wszystkie na wiosne w jakis kat.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:22, 13 wrz 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Dorota123 napisał(a)
Piękne szerokie kadry, rabata trawiasta jak zwykle przepiękna. Ja w poniedziałek dzieliłam jedną rozplenicę, ciekawe czy się przyjmie.



Napewno sie przyjmie, ale dlaczego o tej porze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anabuko1 13:35, 14 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23575
Elus dziękuję co bardzo ,że tyle u mnie byłaś
Bonice chcę sobie kupić. To prawda, że ona kwitnie prawie cały czas ?
Podziwiam twoje trawy i mnogość iść.
Przesyłam buziaki
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Rosa 10:46, 15 wrz 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Gdyby nie te kwitnące trawy nie byłoby widać jesieni u Ciebie . Róże pięknie Ci kwitną, na listkach nawet jednej plamki nie zauważyłam. U mnie od dołu golasy, wszystkie liście potraciły i żaden ADR im nie pomógł. A pamiętam lata, że w styczniu liście obcinałam, by mieć mniej roboty na wiosnę.

p.s.
wstawiłam u siebie zdjęcia z gaurą jako rośliną trzeciego planu, zerknij w wolnej chwili. W przyszłym roku posadzę ją pomiędzy trawami (miskantami) i za rozplenicami, niech kwitnie do mrozów.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies