Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Magleska 12:02, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Ela

nie wyrabiam się ,żeby pisać na bieżąco -jakoś za dużo obowiązków się nakłada na mnie
Wnusio -fajny chłopczyk -taki mały słodziak

ogród też prezentuje się super
Miłej Niedzieli
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ElzbietaFranka 12:56, 24 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
zawitka napisał(a)
Ela gotowe chryzantemy zapraszam po odbiór Musimy się umówić bo jezdzę do Córki .




Dzięki Halinko odpisałam na priv
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 13:07, 24 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Magleska napisał(a)
Ela

nie wyrabiam się ,żeby pisać na bieżąco -jakoś za dużo obowiązków się nakłada na mnie
Wnusio -fajny chłopczyk -taki mały słodziak

ogród też prezentuje się super
Miłej Niedzieli





Madziu też czasu nie mam tylko zaglądam. Ja to prześledzenie wątek od końca i dopiero pisze a to trwa. Nie odpisuje jednym zdanie tylko się angażuje w to co widziałam i co myślę. Dla mnie napisanie jednego zdania to wstyd wolę się nie wpisywać taka jestem

Dzięki, że wpadlas.

Jestem i też ciężko pracuje wczoraj była ładna pogoda dzisiaj zimny wiatr jak tu co kolwiek robić. Mam tego dużo do obrobienia i nawet niedzielę zarywam na szczęście padał deszcz cała noc nie rzęsisty ale padał to już coś.

Trochę fotek rannych







Dąb monument ten wąski ma ok 6 m wysokości. Polecam bardzo szykowny



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 13:12, 24 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
CD







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gosika67 13:24, 24 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ela ale masz tych orlików, a ten dąb ile masz czasu, szybko rośnie. Fajny bo zajmuje mało miejsca.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Basilikum 13:57, 24 maj 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Elu dawno mnie u Ciebe nie bylo ale troche obrazkow nadrobilam doszukalam sie tez wnusia sliczy krasnalek
Tymasz chyba wielki ogrod tyle tego dobrodziejstwa
piekny, zielony i kwiecisty maj u Ciebie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 16:07, 24 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
gosika67 napisał(a)
Ela ale masz tych orlików, a ten dąb ile masz czasu, szybko rośnie. Fajny bo zajmuje mało miejsca.





Goniu opisywałam go już kilka stron wczesniej. A może u Anki pisałam też jest zainteresowana wąskimi drzewami i jej go bardzo polecalam. Mam go ok 6-7 lat 0,5 m taka witka. On ma przyrosty teraz ok 60,70 cm może i więcej.
Te dęby są u Szmitow możesz do nich przedzwonić i zapytać się do jakich szkółek w twoim rejonie odstawiają.
Też tak zrobiłam. Jak przyjeżdżają do nich szkółki po rośliny to dodają to transportu i na nazwisko odbierasz.




____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Magleska 18:57, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18384
Elu ja też lubię się rozpisać ,ale czasem po prostu nie mam za dużo wolnego czasu ,a chcę zaznaczyć ,że byłam ,wszystko obejrzałam itp....

ten zagajnik brzozowy przy skalniaku masz bardzo piękny -brzózki już duże urosły
i mam tego dęba ,ale mój ma może 80 cm cieszę się ,że taki wąski rośnie ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 19:56, 24 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8001
O ten brzeziniak Elu z tą soczystą trawką wygląda rewelacyjnie powiem ci zainteresował mnie ten dąb, aże jeszcze w kolumnę rośnie to już wogóle super sprawa, spisałam nazwę, to będę szukać orliki w tej ilości wymiatają, ja teraz poluję na czysto białe U nas od wczoraj co jakiś czas leje, dobrze bo sucho już było, może coś więcej popada to przynajmniej by zbiorniki napełniło, coby na podlewanie było pozdrawiam Elu
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Ania111 20:31, 24 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633








Dąb monument ten wąski ma ok 6 m wysokości. Polecam bardzo szykowny







Ela ,cudne fotki
Orliki przepiękne
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies