Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 21:59, 31 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
W każdym razie eM jak to zobaczył zaniemówił
Też posialam bo mam miejsca sporo ale co z tego wyjdzie.







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 22:10, 31 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Cudna łąka Moja dzisiaj jedna pokotem leży po deszczu, a druga jak się nie wyłoży to się ślicznie zapowiada. Na dużej u góry w tej chwili pierwsze skrzypce graja stokroty( złocienie) a za moment łubiny, potem zobaczymy jak będzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Makao_J 22:21, 31 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Łączki uwielbiam. Przywołują wspomnienia z dzieciństwa.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Katkak 22:25, 31 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Elu łąka kwietna przepiękna. Rzuciła mnie na kolana. I kuklik cudny masz. Orliki wielkie, aż miło patrzeć. Napasłam oczy.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AniazUroczyska 01:08, 01 cze 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Elu, ja też zaniemówiłam! To jest łączka z tego roku i te wszystkie roślinki urosły w ciągu 10 dni?
ElzbietaFranka 08:45, 01 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
AniazUroczyska napisał(a)
Elu, ja też zaniemówiłam! To jest łączka z tego roku i te wszystkie roślinki urosły w ciągu 10 dni?




Aniu nie czytałaś wcześniej tam pokazywałam łączkę. Wczoraj foty pokazałam jak kwitnie 10 dni po poprzednich zdjęciach. Za kilka dni znowu fotę zrobię jak się zmienia.
Łąka została zasiana w zeszłym roku i kwitła tak sobie teraz dopiero widać ją w całej okazałości.
To łączka na pobliskim osiedlu.

Tak myślę u ciebie na tym stoku by pięknie też wyglądała.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosialuk 17:40, 01 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Łączka piękna. Szczególnie ta koniczyna inkarnatka. Szukałam infomacji o niej i jest raczej jednoroczna. Lubi wymarzać, a dodatkowo po ścięciu słabo odrasta. Nie lubi też ciężkiej, podmokłej gleby. Szkoda, bo wygląda rewelacyjnie.
Ja muszę szukać swojej palety roślin, które będą dobrze rosły. Ale bardzo mnie cieszą nasadzenia tego typu w miejskiej zieleni. Na pewno są inspiracją dla innych, żeby spróbować czegoś podobnego u siebie.
U ciebie Elu jestem częstym gościem, bo lubię czytać twoje komentarze i oglądać piękny ogród. Nie piszę dużo, bo ile razy można same ochy i achy zostawiać. Ciekawa jestem twojej łączki, bo to nie jest ta sama co w zeszłym roku. A jeszcze w związku z tym dodam, że u mnie pojawiły się już siewki kosmosów i może ich ślimaki nie zjedzą. Pozdrawiam
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ElzbietaFranka 08:52, 02 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
CD







____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 09:02, 02 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
To młode trzmieliny z nasion po zimie tak się pokazały trzeba było posadzić do doniczek. Jeszcze mam dużo tylko nie mam czasu na rozsady.









____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Nowa12 22:14, 02 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja też muszę dołączyć się do zachwytów nad Twoją łączką. Cudna bez dwóch zdań. Świetny pomysł mieliście.

edit: przeczytałam, już wiem gdzie ta łączka .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies