Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

Renii 08:14, 22 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Elu dawno mnie u Ciebie nie było. Jak zawsze zadbane, trawniczek wymiata. Nie mam czasu na środowisko bo też zakładamy trawnik, aż mam dość. Czasami opadają ręce
Na szczęście widzę światełko w tunelu.
Pozdrawiam Cię gorąco.

Kilka dni w ogrodzie to nadrobisz zaległości
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
ElzbietaFranka 10:33, 22 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Witam Reniu

Dobrze że mnie odwiedzilas. Też resztkami sił gonie nie mam czasu na nic.
Też wieczorami tutaj jestem tylko zaglądam i nawet nie za bardzo idpusuje. Wstawiam fotki bo to jakiś kalendarz co gdzie kiedy.
Zimno cholewcia taki maj nie pada a zimno noce nawet bardzo zimne.

Zaraz ma fryzjera bo tydzień czekałam a później wyjazd na kilka dni.
Będę wieczorem.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Renii 20:14, 22 maj 2020


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
To odpoczniesz. Ja dopiero do fryzjera idę w czwartek. Noce zimne podobno dzisiaj ostatnia taka noc u nas. Latałam przykryć pomidory, paprykę i ogórki. Szkoda żeby zmarzly
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
gosika67 21:26, 22 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Elu łączka cudowna, zwłaszcza te bordowe kwiatki, co to za jedne, odbijają się na tle zieleni. Kalina może Ci zmarzła.U nas dziś rano był przymrozek, trawniki zmarznięte. Jak możesz pokaż swoją macierzankę. Apropo fryzjera, ja dziś zaliczyłam, głowa lżejsza..
Wysiałam fasolę , już wyszła, cukini i ogórków nie widać a przykrywam codziennie na noc. Nawet fasola była później siana. Niech no wreszcie się zrobi ciepłi, zimna Zośka już była. Ten maj -to nie maj. Kora śpiewała o zimnym maju -Wyjątkowo zimny maj.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Makao_J 21:38, 22 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ja do fryzjera też się załapałam - na lipca
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
gosika67 21:44, 22 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Makao_J napisał(a)
Ja do fryzjera też się załapałam - na lipca


Na lipca? Długie macie terminy.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ElzbietaFranka 23:33, 22 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Renii napisał(a)
To odpoczniesz. Ja dopiero do fryzjera idę w czwartek. Noce zimne podobno dzisiaj ostatnia taka noc u nas. Latałam przykryć pomidory, paprykę i ogórki. Szkoda żeby zmarzly





Winobluscze mam musniete przymrozkiem widocznie od wschodu wiatr zawiał.
Na wysokości ok 1.80 m reszta nie zauważyłam.
Mimo wszystko dzisiaj przykryłem Polibiny,
Różnie podają Polsat +8 TVN +3 bądź tu mądry.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:47, 22 maj 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
gosika67 napisał(a)
Elu łączka cudowna, zwłaszcza te bordowe kwiatki, co to za jedne, odbijają się na tle zieleni. Kalina może Ci zmarzła.U nas dziś rano był przymrozek, trawniki zmarznięte. Jak możesz pokaż swoją macierzankę. Apropo fryzjera, ja dziś zaliczyłam, głowa lżejsza..
Wysiałam fasolę , już wyszła, cukini i ogórków nie widać a przykrywam codziennie na noc. Nawet fasola była później siana. Niech no wreszcie się zrobi ciepłi, zimna Zośka już była. Ten maj -to nie maj. Kora śpiewała o zimnym maju -Wyjątkowo zimny maj.




Więc Goniu też bardzo mi się podobają te bordowe bomble w łączce, ale to jakiś rodzaj koniczyny. Zrobię fotkę w zbliżeniu. Jak będą suche to spróbuję zerwać parę. Łąka się będzie zmieniać..zauważyłam że ludzie przystawka i robią fotki podoba się.
Ja może jutro swoją zasieje. To w przyszłym roku będę podziwiać.
Bylam dzisiaj rzeczywiscie lzej na głowie jeszcze farbę kładłam bo siwizną wychodzi. Mam jasne włosy i podobno mi dobrze w siwkach, ale dobrze wszystko wyszło. Moja fryzjerka dzisiaj obskakiwala 3 głowy naraz. Mówię że się wykończy mówi a pani widzi co się tu dzieje każdy chce aby cięła.

A ja ani jednego warzywa jeszcze nie zasiałam. Trudno jest zimno. Po niedzieli ma być ciepłej to wysieje wzejdzie to wzejdzie nie to nie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gosika67 23:19, 23 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Elu pamiętaj aby pokazać macierzankę. Ja kolor na głowie też będę kładła, też jasny.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
zawitka 09:29, 24 maj 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14037
Ela gotowe chryzantemy zapraszam po odbiór Musimy się umówić bo jezdzę do Córki .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies