Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 22:19, 13 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Mirka twoja dziękuję że mogłam was gościć. Za krótko to wszystko było wiele spraw nie poruszonych. Inaczej wszystko ogląda się w realu inaczej na forach.
Idziesz oglądając jest jakiś ciąg a fotki pstrykasz nie widzisz tej przestrzeni.

Bardzo się cieszę, że Emusiowi się podobało zawsze to jakaś odskocznia od innych prac. Zapomniałam ci dać klinika jest w donicy który mu się podobał z liści, ale nic jest w donicy.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:24, 13 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
gosika67 napisał(a)
Piękną miałyście pogodę, jeszcze następny tydzień letni.
Elu nie mogę znależć New Dawn, jak znajdę jakiś kwiatek to dam Ci znać.Pozdrawiam.




Dobrze Gosiu jak znajdziesz to daj znać. Ja moja New Dawno przez kilka lat cielak wiosna 15 cm od ziemi nie wiedziałam co to za roza. Dopiero na ogrodowisku dowiedziałam się że to pnąca .
Przycinana nisko bardzo zgęstniała.
Pogoda marzenie taka lubię dzisiaj ciepło, ale wietrznie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 22:31, 13 wrz 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Powiem ci że wstydził się jechać ale jak wracaliśmy to dziękował że go zabrałam. Był naprawdę pod wrażenie ogrodu.
Powiedział że widać pasję ogrodniczą i nasadzenia są takie twoje
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 22:36, 13 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Ania111 napisał(a)



Elu

Jakie masz piękne różę
Cudo





Aniu to prawda mam łafne, ale ten rok to porażka, mszyce, deszcze w pąkach gniły i choroby grzybowe niegdy tak kiepsko nie mialam. Niektóre bez liści.
Żelazne róże się trzymają.

Zobacz jak ta róża w zeszłym roku wyglądała a w tym roku nie rozwinął się ani jeden kwiat a teraz ma paczki, ale kiedy rozkwitną?


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:46, 13 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Mirka napisał(a)
Powiem ci że wstydził się jechać ale jak wracaliśmy to dziękował że go zabrałam. Był naprawdę pod wrażenie ogrodu.
Powiedział że widać pasję ogrodniczą i nasadzenia są takie twoje




Mirka a tobie się podobał w realu.

Mowa o klonie. Mam sadzonki tego klona którego podziwiał z liści. Nie sądz Jaworów bo są nie ładne.
Nie jest tak źle z tą baptysia posadziłam.mialt spory korzeń. Trawy też posadzone tymczasowo. Na wiosnę je podzielę bo duże krzaki
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 22:56, 13 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Gosialuk napisał(a)
Elu śliczny ogród stworzyłaś. Te trawy i hortensje. A oczko na zdjęciu wydaje się bardzo duże, ale ono chyba takie jest.




Oczko nie jest małe ok 20 M2 + -. U mnie teraz to najcudowniejsza pora.
Trawy i hortensje w rozkwicie. Później będą zmieniać kolory i do tego dojdą kolorowe liście dębow błotnych na to czekam cały sezon.

W przyszlym roku w innym miejscu będę rabatę zmieniać i tworzyć następna trawiasta.
Sieczkarnie muszę kupić na te suche trawy.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 23:01, 13 wrz 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Elu co za pytanie , jasne że tak . Nawet mnie trochę ścisnęło że u mnie tak nie ma
W tym roku już za dużo nie podziałam ogrodowo bo kończymy dom w środku. Do Świąt ma być na cacy .
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 23:05, 13 wrz 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Elu zobacz: https://allegro.pl/kategoria/antyki-zabytki-techniki-47910?string=Sieczkarnia%20stara&bmatch=baseline-product-nbn-eyesa2-engag-dict45-col-1-5-0903
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 23:19, 13 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Ale czy one są na chodzie te sieczkarnie. Zardzewiałe jak cholera. Trzeba by było to najpierw coca cola oblać rozkręcić i doprowadzić do użytku.
Tyle słomy bym.przemieliła. jeszcze się zapytam gospodarza znajomego na wsi. On tam zna tych rolników może będą mieli.

Dziękuję za namiary.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 23:23, 13 wrz 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ElzbietaFranka napisał(a)
Ale czy one są na chodzie te sieczkarnie. Zardzewiałe jak cholera. Trzeba by było to najpierw coca cola oblać rozkręcić i doprowadzić do użytku.
Tyle słomy bym.przemieliła. jeszcze się zapytam gospodarza znajomego na wsi. On tam zna tych rolników może będą mieli.

Dziękuję za namiary.

Jak by co to bież dwie jedna dla mnie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies