Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 12:46, 17 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Nasze Łazienki w moim mieście - może tak. Stolica Twojego wojewidztwa czyli Łódź tez ladna.
Hortensja właśnie nie jest pnąca. Obok niej stała fotografka i robiła foty z każdej strony bo rzeczy wiście krzak zachwycał.
Jeszcze zobaczę wiosna czy ja przycinają.

Do mnie to mało ogrodniczek zagląda to pewnie nazwy się nie doczekam. Wpisałam się niedawno na 20 wątkach w ciągu 2 dni i tylko 3 osoby odpisały. Więc nie liczę na jakiś sukces.
Robię fotki swojego ogrodu i wstawiam.

Pozdrawiam Aniu
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
MariuszG 20:59, 18 wrz 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Elu ja zawsze z chęcią do Ciebie zaglądam

Z hortensją to według mnie może być hortensja piłkowana "Preziosa"
W sprawie moich róż wysłałem Tobie wiadomość prywatna, żeby nie robić reklamy sklepu.

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:19, 18 wrz 2020

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Elu, a napisz na jakie odmiany róż masz ochotę? Może i ja coś dla siebie znajdę . Ja kupuję to co wypatrzę u innych
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
basia3012 21:49, 18 wrz 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Elu, zaglądam i ja, oglądam i podziwiam ale rzadko się wpisuję.
Ta hortensja o którą pytasz piękna jest. Też ciekawa jestem nazwy. To chyba ogrodowa albo piłkowana. Ale bardziej mi pasuje na ogrodową. Mam piłkowaną Blue Bird, ma bardziej płaskie kwiaty.
Twój ogród, oczko i rabaty zachwycają. W tym roku wszystko spóźnione to właśnie teraz hortensje, róże wyglądają najpiękniej. Piękne masz te hortensje, jakby szpaler. I wysokie. Jak tniesz je i kiedy, wiosną czy jesienią?
Moje niektóre hortensje bukietowe dopiero mają pąki. Kiedyś zakwitały latem a teraz jesienią.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
ElzbietaFranka 22:21, 18 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
MariuszG napisał(a)
Elu, a napisz na jakie odmiany róż masz ochotę? Może i ja coś dla siebie znajdę . Ja kupuję to co wypatrzę u innych




Już kiedyś pisałam co mnie interesuje. Teraz nie napiszę, jestem na wsi na działce i nie mam sciagawek. Może w poniedziałek.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 22:41, 18 wrz 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
A ja dzisiaj przeglądam rośliny w A.i znalazłam tę Stipę Gigantea co Asia z ogrodu w remoncie
kupiła. Chyba sobie zamówię
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 23:05, 18 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
basia3012 napisał(a)
Elu, zaglądam i ja, oglądam i podziwiam ale rzadko się wpisuję.
Ta hortensja o którą pytasz piękna jest. Też ciekawa jestem nazwy. To chyba ogrodowa albo piłkowana. Ale bardziej mi pasuje na ogrodową. Mam piłkowaną Blue Bird, ma bardziej płaskie kwiaty.
Twój ogród, oczko i rabaty zachwycają. W tym roku wszystko spóźnione to właśnie teraz hortensje, róże wyglądają najpiękniej. Piękne masz te hortensje, jakby szpaler. I wysokie. Jak tniesz je i kiedy, wiosną czy jesienią?
Moje niektóre hortensje bukietowe dopiero mają pąki. Kiedyś zakwitały latem a teraz jesienią.



Basiu odpisze jutro byłam już u ciebie nawet na początku wątku i po ten od kkonca. Ja to dużo pisze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:10, 18 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Mirka napisał(a)
A ja dzisiaj przeglądam rośliny w A.i znalazłam tę Stipę Gigantea co Asia z ogrodu w remoncie
kupiła. Chyba sobie zamówię





Mirka oglądałam ją przed chwilą. Oni mają bardzo dużo ładnych roslin.
Stopa bardzo ladna, a jaka dekoracyjna. Jakbym ja posadziła na tej nie doszleja kwietnej łączce.


Dostałam od niech rośliny trochę się pospieszylam. Przyszły ładne rośliny jutro będę sądzić. Ta stipa nie jest taka droga. Może w przyszłym roku się skusze,w zimie wszystko przemyśle.





Odkurzacz najlepsza zabawka, można nim jeździć, rury ciągnąć i siedzieć na nim

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Mirka 23:22, 18 wrz 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ElzbietaFranka napisał(a)





Mirka oglądałam ją przed chwilą. Oni mają bardzo dużo ładnych roslin.
Stopa bardzo ladna, a jaka dekoracyjna. Jakbym ja posadziła na tej nie doszleja kwietnej łączce.


Dostałam od niech rośliny trochę się pospieszylam. Przyszły ładne rośliny jutro będę sądzić. Ta stipa nie jest taka droga. Może w przyszłym roku się skusze,w zimie wszystko przemyśle.
Elu jak chcesz to wezmę i dla ciebie.Memory też mam w koszykuCoś jeszcze wybiorę .0
Miskanty od nich mam i pięknie mi się rozrosły a rozchodniki porażka .
Mały superowu może mechanik z niego będzie
Dobrej nocy .Idę spać bo jutro dzień z wnukami
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 23:41, 18 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Mirka napisał(a)
Elu jak chcesz to wezmę i dla ciebie.Memory też mam w koszykuCoś jeszcze wybiorę .0
Miskanty od nich mam i pięknie mi się rozrosły a rozchodniki porażka .





Ja też u nich 2 lata temu wzięłam mowa o Albamarze rozchodniki miałam ci je pokazać i też nie za bardzo. Wydaje mi się,że chyba źle posadzone w niedobrej ziemi na skalniaku.
Mirka dziękuję, ale jutro do nich zadzwonię bo chce się zapytać o jarzmianke Milano piękna jest. Jak będą mieli to zamówię od razu stipe.
Cieszę się bo dostałam ładne sadzonki Gillenii białej i różowej. Posadzę w tym kącie przy lasku sosnowym.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies