Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ptasi gaj

Pokaż wątki Pokaż posty

Ptasi gaj

ElzbietaFranka 21:40, 23 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
pestka56 napisał(a)
Ela, śliczne masz te powojniki

Mam eksperymentalnie posadzony w nogach u Alchymista 'Veronica's Choice', ale ewidentnie mu tam nie pasuje. Muszę zabrać. Miałam też 'Hakuookan'. Niestety koty jak były maleńkie połamały go.
Patrzę na twoje i zazdroszczę





Przypomniało mi się mam.heszcze jednego powojnika posadzonego przy róży New dawn posadziłam go wiosna 2019 roku ibwvpierwszymbroku ładnie rósł w zeszłym roku nic nie urósł. Wszystko dostał co trzeba jeżeli w tym roku nie ruszy to w przyszłym roku go wykopie.

To ten kolor piękny po lewej 2019, po prawej 2020 Słaby wzrost nawet poziomej listewki nie sięga



A to spacer wiosenny



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 15:43, 24 kwi 2021


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Macham do was obu

Powojniki, mam wrażenie, że to dla mnie wyższa szkoła jazdy. Takie piękne, a jakoś się boję ich sadzić. Może przy wejściu do domu jak posadzę to będzie lepiej, bo tam ciepło, a słońce mniej więcej do 14-15.
____________________
Kasia
Kamcia 18:39, 24 kwi 2021


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Spacer w takich okolicznościach przyrody to sama przyjemność. Tylko te maski.... niestety jeszcze to trochę potrwa zanim je zdejmiemy.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Mirka 21:26, 24 kwi 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Elu sprawdzałam Baptysja już u mnie ruszyła(zdjęcia jutro zrobię bo tak się utyrałam i nie robiłam fot.
U mnie wszystkie Rozplenice suche nie wiem czy ruszą?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 21:36, 24 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
Mirka napisał(a)
Elu sprawdzałam Baptysja już u mnie ruszyła(zdjęcia jutro zrobię bo tak się utyrałam i nie robiłam fot.
U mnie wszystkie Rozplenice suche nie wiem czy ruszą?




Mirka u mnie chyba też baptysja ruszyła. Jadę do domu jak będę w Wawie ta wstawie
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
daszum 21:57, 24 kwi 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Ela podaj adres, wyślę Ci tego bambusa. Usiłowałam ukopać kawałek trawy, ale mi się nie udało, spróbuję jutro zadziałać dużym nożem.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Alija 22:01, 24 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8795
Elu, pięknie wygląda Twój staw z rybkami! Tuje też mnie zachwycają!

Mam powojnik Arabella, masz rację, jest po prostu niezawodny. Bardzo lubię powojniki, ale różnie wychodzi mi ich uprawa, wiele nie przeżyło, ale ten jest nie do zdarcia!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Mirka 22:13, 24 kwi 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ElzbietaFranka napisał(a)




Mirka u mnie chyba też baptysja ruszyła. Jadę do domu jak będę w Wawie ta wstawie

Ok to czekam Ciekawa jestem jej kwitnienia
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 23:28, 24 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
daszum napisał(a)
Ela podaj adres, wyślę Ci tego bambusa. Usiłowałam ukopać kawałek trawy, ale mi się nie udało, spróbuję jutro zadziałać dużym nożem.





Danusiu wysłałam na e-maila.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 23:38, 24 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13896
Alija napisał(a)
Elu, pięknie wygląda Twój staw z rybkami! Tuje też mnie zachwycają!

Mam powojnik Arabella, masz rację, jest po prostu niezawodny. Bardzo lubię powojniki, ale różnie wychodzi mi ich uprawa, wiele nie przeżyło, ale ten jest nie do zdarcia!




Alicjo dzięki staram się tak samo jak ty. Żeby nie te tuje dzisiaj nie byłoby pracy. Tuje jednak zatrzymuja chłodny wiatr.

Też nie mam ręki do powojników. Jedynie Błękitny anioł i Arabella niezawodna. Jak będzie u ogrodnika to kupię jeszcze 2 sztuki posadzę w donicach. Jedyny mankament to że trzeba go podwiązywać.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies