Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wielicka przygoda ogrodowo / remontowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielicka przygoda ogrodowo / remontowa

kasiab 07:56, 18 lut 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Hej Marto a wiesz, że się zastanawiałam co u Ciebie wczoraj? Świetnie, że budowa idzie do przdu szkoda zniszczeń niestety budowlańcy skupieni są na dziele własnym i nie zwracają uwagi na otoczenie ( pisząc budowlańcy mam na myśli nie tylko ekipy profesjonalne ale i rodzine, ktora zagadnieniami ogrodowymi się nie interesuje. Przykład mój wlasny małżonek który wylal mi beton na ziemię z dobrociami bo myślał, że skoro na froncie stwierdziłam ze nie chce trawy to pewnie będzie tam kostka )

Liczę na więcej zdjęć jak bedziesz w Polsce u mnie rycie więc i nie mam czego robić a powinnam bo to będzie swietna pamiątka
____________________
Kasia - tu na razie jest...
MartaKozak 08:48, 18 lut 2020


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
kawa8002 napisał(a)
Wiedziałam, że nas zaskoczysz. Przy budowie niestety tak jest, że coś się zniszczy, ale potem będzie pięknie. Może tez nowe pomysły się pojawią na zniszczona rabatkę.
U nas śnieg tez tylko dwa razy spadł i może ze dwa dni poleżał. nawet bałwana nie dało się ulepić.


Rabatke trzeba będzie zrobić cienistą, do tej pory były tam jezowki i gaura.
Nie wiem czy coś przeżyło najazd ciężkiego sprzętu
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
BasiaLT 10:12, 18 lut 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Postępy budowy zawsze cieszą, straty w ogrodzie już mniej. U mnie w tym roku nie było ani płatka śniegu. Normalnie niebywałe.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
MartaKozak 14:25, 18 lut 2020


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
kasiab napisał(a)
Hej Marto a wiesz, że się zastanawiałam co u Ciebie wczoraj? Świetnie, że budowa idzie do przdu szkoda zniszczeń niestety budowlańcy skupieni są na dziele własnym i nie zwracają uwagi na otoczenie ( pisząc budowlańcy mam na myśli nie tylko ekipy profesjonalne ale i rodzine, ktora zagadnieniami ogrodowymi się nie interesuje. Przykład mój wlasny małżonek który wylal mi beton na ziemię z dobrociami bo myślał, że skoro na froncie stwierdziłam ze nie chce trawy to pewnie będzie tam kostka )

Liczę na więcej zdjęć jak bedziesz w Polsce u mnie rycie więc i nie mam czego robić a powinnam bo to będzie swietna pamiątka


O kurcze, ale afera z tym betonem !

Fotki beda, bede wrzucala do znudzenia
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
MartaKozak 14:35, 18 lut 2020


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
BasiaLT napisał(a)
Postępy budowy zawsze cieszą, straty w ogrodzie już mniej. U mnie w tym roku nie było ani płatka śniegu. Normalnie niebywałe.


Znowu nas komary zeżrą
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
MartaKozak 13:53, 29 lut 2020


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Nie wiem od czego zacząć...

____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Waclaw 14:23, 29 lut 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
poczekaj aż obeschnie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
kasiab 14:30, 29 lut 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Marto.. Przykry widok... Przesyłam uściski.... Zaraz skończy się ta ciezka deszczowa pora i wszystko uda sie poprawić dobrze ze rabaty nie zostały zniszczone
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Johanka77 18:16, 01 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Martusia ze spokojem. Wszystko ogarniesz.
Jeszcze będziesz zadowlolona, że mogłaś zmienić coś na tych rabatach

Takie niestety uroki budowy...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
MartaKozak 20:05, 01 mar 2020


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Johanka77 napisał(a)
Martusia ze spokojem. Wszystko ogarniesz.
Jeszcze będziesz zadowlolona, że mogłaś zmienić coś na tych rabatach

Takie niestety uroki budowy...


Pewnie masz racje, ale troche szkoda mi jezowek co tam rosly

Dzis scielismy czesc traw i bylin, jutro ciag dalszy jesli pogoda pozwoli.
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies