Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny Ogród

SlonecznyOgrod 21:43, 22 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gogoKoty lubią się wskrabywać na choinki, tak jak na rosnące drzewo.
Z wodą u mnie też jeszcze jest deficyt, w rowach i kanałach nadal nic nie płynie.
Na dodatek ta ziemia moja taka przepuszczalna nic wody nie trzyma, a mi się kwiatki chce sadzić.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
gogo 23:11, 23 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ja też coś bym pokopała, ale co chwilę pada.
Ziemia przyjęła wszystką wodę, bo u mnie nigdy nie zalega / kamienista /.
Ale kopanie w mokrej ziemi to zły pomysł, więc siedzę w domu.
Pozdrawiam
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
SlonecznyOgrod 21:40, 29 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
gogo No teraz nie czas na kopanie, ale dziś przyniosłam 4 wiadra ściółki z lasu. Wczoraj przywiozłam porcyjkę kamieni i dziś je rozłożyłam na skalniaku.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Monia81 11:37, 30 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Dario choinki na parapecie piękne, masz rękę do dekoracji kota w karmiku też obejrzałam, cwana bestia, no co mu będą nie proszeni goście przychodzić, pilnuje swojego terenu czytam, że kamienie jeszcze układasz, wykorzystujesz jeszcze pogodą, u mnie dzień w dzień leje, z pracy wracam ciemno, więc nic nie robię na dworze... Dario wszystkiego najlepszego w nowym roku, samych szczęśliwych chwil buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
anpi 17:42, 30 gru 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
O przerabianiu i dorabianiu ogrodu i ja coś wiemAle dobrze mieć na kim się wzorować ,inspirować,choć przez to często mętlik w głowie

Twój parapetowy wystrój bardzo mi się podoba
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
SlonecznyOgrod 21:39, 30 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Monia81 Dziękuję za pochwały dekoracji. Kocisko sąsiadów, popsuł mi jeden karmnik i dlatego na pieńku połozyłam, bo nie mam kołka, a teraz aktualnie wyżej połozyłam na skrzynce energetycznej przy płocie, teraz może tak wysoko nie będą skakać. Najlepiej byłoby na drzewach zawiesić.

Pogodę wykorzystuję jak mogę,ale nie codziennie, tylko czasami, raczej popołudniami o 15tej ale szybko się robi ciemno, chciałabym jeszcze sobie cegłę przywieźć na jakies obwódki za skalniakiem. Ja mam nie normowany czas pracy ale za to jestem uwiązana w domu.
U mnie też codziennie pada, ale wody w rowach, kanałach i pobliskiej rzece Warcie nie przybywa.
Dla Ciebie Moniko też wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i dziękuję.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
SlonecznyOgrod 21:58, 30 gru 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
anpiOj tak, chyba wszyscy wiemy cos o modernizacji ogrodu. Ja nie umiem zakończyc ogrodu w całości i powiedziec, że jest gotowe, bo zawsze znajduję lepsze rozwiązanie i cos zmieniam, wszystko po to, żeby było jeszcze lepiej. To samo w jednym miejscu po 2 latach się znudzi. Po co się aż tak ograniczać trzeba przecież się rozwijać Nowości wchodzą, nowe zestawienia się pojawiają, trzeba korzystać z tego.
Zobacz,jesteśmy już tak rozwinięci i mądrzy a 10 lat temu hortensji bukietowych czy traw nie było i jakby ludzie nie chcieli zmieniac, nie chcieliby zaryzykować nowa roślinę, nie byłoby takich pięknych rabat i ogrodów.
Musimy sobie dorabiac i przerabiac ogrody, po prostu to jest rozwój.

No i ciesze się, że ci sie parapetowy wystrój podoba, mi sie też podoba
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
BasiaLT 12:11, 31 gru 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Daruś bardzo dawno u ciebie nie byłam a tu proszę jakie się cudne rzeczy wyrabiają. Masz naprawdę złote rączki. Pozdrawiam i przesyłam serdeczności w Nowym Roku.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Aurelllia 14:25, 31 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Daria Szczęśliwego Nowego Roku
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
gogo 20:56, 31 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ty przytargałaś dobroci z lasu i kamienie, a ja dziś plewiłam
W Nowym Roku życzę spełnienia marzeń, nie tylko ogrodowych
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies