Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

Pszczelarnia 15:11, 30 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dana, trwajcie przy swoim. Dlaczego Ty masz płacić (tracić swoją miłość) za to, że ktoś wydał zgodę na budowę tych domów (bardzo ładnych i ładniejszych) bez pomyślenia o infrastrukturze? Nie wolno łamać prawa własności i tego się trzymamy. Nikt nie może łamać prawa własności. Państwo/urząd nie może występować z pozycji siły, bo może ma albo będzie miało odpowiednie narzędzia prawne.

Szlag mnie trafia, jak słyszę coś takiego.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
pestka56 09:30, 01 paź 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Dana, a czy specustawa, nie daj Bóg, może zadziałać u ciebie? Sprawdzaliście ten aspekt?
____________________
Kasia
dana1s 11:56, 01 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
AniazUroczyska napisał(a)

Nie dziwię Ci się Danusiu, aż trudno w to uwierzyć !Dlatego spytałam , czy może masz za płotem jakiś kawałek nieużytku


Aniu czasami się zastanawiam gdzie podziała się kultura i takt, ale takie jest życie. Trzeba brać to na klatę
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
BasiaLT 13:27, 01 paź 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
To jest po prostu chamstwo. Urząd wydał zgody na budowę bez uprzedniego porządnego uzbrojenia w infrastrukturę a teraz (pewnie pod naciskiem tych bogatych) usiłuje łatać co się da. I w dodatku zwala winę na ciebie. no żenada po prostu.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Pszczelarnia 13:37, 01 paź 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
pestka56 napisał(a)
Dana, a czy specustawa, nie daj Bóg, może zadziałać u ciebie? Sprawdzaliście ten aspekt?


Nie nie działa, na szczęście.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
TAR 13:45, 01 paź 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7569
dana1s napisał(a)
Ja ostatnio wcale nie robię zdjęć, bo nie mam kiedy. Na ogródek niestety też mi brakuje czasu, a dodatkowo jakieś zniechęcenie mnie dopadło. Dzisiaj mnie dobiły dwie Panie z wodociągów. Pamiętacie jak pisałam, że nasza ulica się zrzuciła na asfalt, mamy go od sierpnia a wczoraj dostałam pismo, że zamierzają robić kanalizację. Takie cyrki tylko u nas, bo miesiąc temu nie było jak, a dzisiaj jak asfalt leży to już się da. Najlepsze jest jednak to, że chcieli na moim jak to Pani określiła "nieużytku" wybudować przepompownię. Prawie mnie szlag trafił. Zasugerowała, że to jedyne miejsce żeby ulica miała kanalizację, a skoro ja się tam nie buduję to co mi szkodzi. Dalej nie napiszę, bo musiałabym tu kląć. Tak, czy siak napisaliśmy, że się nie zgadzamy.

Na osłodę pojawiły się w moim ogrodzie takie słodziaki



towarzystwo w ogrodzie absolutnie przepiekne, moze domki im zrobicie, ja postawlam w okolicy 4 wille dla koczastych. Widoki przecudowne.

A co do urzedniczki mozesz jej powiedziec, ze moze cie cmoknac w przyslowiowa pompke albo przekuc w swoj interes. Wydzielic kawalek miejsca na przepompownie w zamian za PNB i przekwalifikowanie. Pomyslcie o tym. Cos za cos.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
dana1s 13:48, 01 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)

Cudowności


Sylwuś uwielbiam takie kontrasty, jesienią zaspokajam zmysły Dziękuję!!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:52, 01 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sylwia_slomczewska napisał(a)

Krew mi się zagotowała po tym co tu czytam........
A czy ta Pani łaskawa była rzucic okiem na ten" nieużytek"??? Bo chyba by Jej oczy z orbit wyszły gdyby go zobaczyła, maja tupet nie ma co. W żadnym razie nie odpuszczaj


Kochana ja już nie mam siły, na ich uszczypliwości i zwykłe chamstwo. Fakt sytuacja mnie nie tyczy tylko moich sąsiadów, którzy czekają na przekwalifikowanie już 13 lat. Usłyszeli, że jak mają grunty rolne to niech sobie stodółkę postawią, z kpiącym uśmieszkiem na twarzy.
Myślę, że ta Pani wcale nie myśli, powoli uważam że w naszym urzędzie pracują sami myślący inaczej...
Nie zamierzam odpuścić, za dużo mnie to już kosztuje i finansowo i psychicznie, ale nie usłyszałam nic pokrzepiającego od prawnika to będzie trudna i długa batalia, a czy się uda tego nie wiadomo
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:55, 01 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
KasiaBawaria napisał(a)
Wspolczuje tych nieprzyjemnosci. Nie odpuszczaj.
Co to za piekn arozowa drzewkowata hortensja na ostatnich zdjjeciach? Moje sie tak pieknie nie przebarwiaja.


Kasiu ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, tylko mi czas i chęci uciekają przez ich decyzje, a w zasadzie ich brak...
Ta różowa to Hortensja 'Sundae Fraise' Co roku ślicznie się przebarwia, ona jedyna nie ucierpiała w trakcie tegorocznej suszy. Rośnie w pełnym słońcu
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 13:57, 01 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Muszelka napisał(a)


Boskie światło! Piękna fotografia! Fotoobraz
Pozdrawiam ciepło, Danusiu.


Dziękuję Muszelko
Uwielbiam jesień, cieszę się że rok się kończy bo jest jakiś dziwny, nic mi nie wychodzi. Wszystkie plany biorą w łeb...dobrze, że choć takie obrazy się pojawiają i poprawiają mi humor
Buziaki!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies