Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

sierotka 15:26, 28 wrz 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Te wymuskane Danusiu pod linijkę pewnie ,ze odstają od naszych ale nie o to chodzi by być modnym na czyjeś życzenie

To nasz ogród nasz pomysł i nasze samopoczucie lub nawet szczęście ,szkoda tylko ,że ludzie myślą iż te ich podążanie za modą i prześciganie się w popisywaniu się kto ma lepszy ogród ,auto ,dom etc przyniesie szczęście im .Niestety to nie ta "sciezka "do szczęścia w życiu .
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
dana1s 15:31, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
greg66 napisał(a)
Danusiu kiedy przyjechać z pikietą

Tak piękny ogród nie może zostać zmarnowany przez jakichs gryzipiórków.


Grzesiu dziękuję!
Mam nadzieję, że doczekam spełnienia marzeń
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:34, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Nowa12 napisał(a)
Piękny masz ogród jesienią. Aż cieżko uwierzyć, że nie pracowałaś w nim w pocie czoła cały sezon.


Aguś kocham jesień
W zeszłym sezonie była zjawiskowa, teraz też się nieźle zapowiada.
Nic nie robiłam oprócz koszenia raz za kiedy. Jest zarośnięte, ale planuję się z tym rozprawić w najbliższym czasie.
Cieszę się, że Ci się podoba. Dziękuję!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 15:40, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sierotka napisał(a)
Te wymuskane Danusiu pod linijkę pewnie ,ze odstają od naszych ale nie o to chodzi by być modnym na czyjeś życzenie

To nasz ogród nasz pomysł i nasze samopoczucie lub nawet szczęście ,szkoda tylko ,że ludzie myślą iż te ich podążanie za modą i prześciganie się w popisywaniu się kto ma lepszy ogród ,auto ,dom etc przyniesie szczęście im .Niestety to nie ta "sciezka "do szczęścia w życiu .


Kochana święta racja!
Ja raczej modzie nie ulegam od lat preferuję podobny styl, w takim czuję się najlepiej. Mam tak i z domem, i ubiorem, i z ogrodem jestem do bólu nudna, a może za mało mam odwagi. Nie lubię eksperymentów
I w tym się spełniam do pełni szczęścia brakuje mi tylko domu w ogrodzie. Reszta jaka jest, taka jest, ale dobrze mi z tym co mam
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
AniazUroczyska 19:58, 28 wrz 2019

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
dana1s napisał(a)


Aniu dokładnie tak nazwała mój ogród, nie mam innej działki. Zrobiło mi się bardzo smutno

Nie dziwię Ci się Danusiu, aż trudno w to uwierzyć !Dlatego spytałam , czy może masz za płotem jakiś kawałek nieużytku
sylwia_slomc... 20:05, 28 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
dana1s napisał(a)
A to już mój dzisiejszy nieużytek

Piękna jesień się zaczyna








Cudowności
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:13, 28 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
dana1s napisał(a)
Ja ostatnio wcale nie robię zdjęć, bo nie mam kiedy. Na ogródek niestety też mi brakuje czasu, a dodatkowo jakieś zniechęcenie mnie dopadło. Dzisiaj mnie dobiły dwie Panie z wodociągów. Pamiętacie jak pisałam, że nasza ulica się zrzuciła na asfalt, mamy go od sierpnia a wczoraj dostałam pismo, że zamierzają robić kanalizację. Takie cyrki tylko u nas, bo miesiąc temu nie było jak, a dzisiaj jak asfalt leży to już się da. Najlepsze jest jednak to, że chcieli na moim jak to Pani określiła "nieużytku" wybudować przepompownię. Prawie mnie szlag trafił. Zasugerowała, że to jedyne miejsce żeby ulica miała kanalizację, a skoro ja się tam nie buduję to co mi szkodzi. Dalej nie napiszę, bo musiałabym tu kląć. Tak, czy siak napisaliśmy, że się nie zgadzamy.

Na osłodę pojawiły się w moim ogrodzie takie słodziaki

Krew mi się zagotowała po tym co tu czytam........
A czy ta Pani łaskawa była rzucic okiem na ten" nieużytek"??? Bo chyba by Jej oczy z orbit wyszły gdyby go zobaczyła, maja tupet nie ma co. W żadnym razie nie odpuszczaj
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
KasiaBawaria 09:43, 29 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wspolczuje tych nieprzyjemnosci. Nie odpuszczaj.
Co to za piekn arozowa drzewkowata hortensja na ostatnich zdjjeciach? Moje sie tak pieknie nie przebarwiaja.
____________________
Zapraszam na kawe
Muszelka 14:27, 29 wrz 2019


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
dana1s napisał(a)



Boskie światło! Piękna fotografia! Fotoobraz
Pozdrawiam ciepło, Danusiu.
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Pszczelarnia 15:03, 30 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Co to jest ZE nie znam..., coś z energetyką?

To jakiś koszmar.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies