Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

sierotka 12:03, 28 wrz 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Tak myślałam że to swieźutka cegielka będę podglądać tez mam co do cegły pewien plan

Nowi wójtowie ,nowi prezydenci z łapanek szybko powołani wice prezesi niemowy powolny upadek nie dajcie się Grzesiu
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
dana1s 12:06, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Mojemu J przyszło do głowy, żebyś występując do sądu pzeciw urzędowi, zrobiła ekspertyzę przez biegłego sądowego wartości twojego ogrodu. Także wartości każdej najdrobniejszej roślinki, która u ciebie rośnie. Pracę, którą wykonaliście. Do tego dodałabym ekspertyzę ekologiczną.
Jeśli chcą stawiać przepompownię, to niech ci zapłacą pełną wartość. Może się wtedy okazać, że bardziej będzie się tym łobuzom opłacało dać pozwolenie na budowę niż zapłacić rekompensatę za teren.

Poza tym powinniście założyć stowarzyszenie mieszkańców i wtedy występować przeciw gminie jako podmiot prawny. Poczytajcie na ten temat.


Kasiu pomyślę nad taką ekspertyzą, faktycznie może się przydać w batalii z urzędem. Boję się, że jeżeli w ogóle uda się z nimi walczyć to potrwa to bardzo długo. Lata lecą, a ja jestem coraz bardziej wściekła i zniechęcona.
Przepompowni mi nie wybudują, bo kategorycznie się sprzeciwiliśmy i napisaliśmy oświadczenie, że nie ma takiej możliwości i niech sobie radzą inaczej.
Jeżeli chodzi o stowarzyszenie mieszkańców to raczej nic z tego, im zależy na tej kanalizacji, więc teraz to raczej mają do mnie pretensje że się nie zgodziłam oni wszyscy tam mieszkają co ich obchodzi moja działka i moje życie...
Nawet wczoraj dzwonili, że co nam zależy i tak się nie budujemy
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 12:10, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
greg66 napisał(a)
Wiecie co, to już jest skandal.
My pare dni temu dowiedzieliśmy się, że tak ze dwa kilometry ode mnie planują wybudować biogazownię. Ona ma stanąć obok nowego osiedla domków tak ze 300metrów od nich. Petycje podpisane sprzeciw mieszkańców jest ogromny ponieważ ten gość co ją chce budować wylał na swoje pole te odpady które będzię pzrerabiał aby pokazać jak będzie śmierdziało. Nie pzrewidział że smród trwał trzy dni i objął teren prawie 10km. Inwestycja ekologiczna ale chodzi o składowanie tych odpadów maja one być trzymane w otwartych kadziach i to to tak śmierdzi. Wójtowa (nowa) zwala na poprzedniego wójta i twierdzi, że nic nie może, y chcemy wynająć prawnika.
No popatrzcie żyjesz w jednym miejscu 20 lat a tu takie coś, aż mnie skręca.


Grzesiu gdzie nie spojrzysz robią ludziom pod górkę, a jeden na drugiego zwala. Szkoda słów o nerwach nie wspomnę
Dobrze, że Was jest cała grupa do walki z takimi postanowieniami, to ważne .
Ja jestem sama , a jeszcze teraz mam przeciwko sobie sąsiadów, bo nie ma gdzie zrobić przepompowni, zaczyna się niemiła atmosfera tworzyć...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 12:11, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sierotka napisał(a)
Tak myślałam że to swieźutka cegielka będę podglądać tez mam co do cegły pewien plan

Nowi wójtowie ,nowi prezydenci z łapanek szybko powołani wice prezesi niemowy powolny upadek nie dajcie się Grzesiu


Boguniu gdzie nie spojrzysz problemy. Dziwny jest ten kraj...
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 12:40, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
A to już mój dzisiejszy nieużytek

Piękna jesień się zaczyna







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 12:42, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278






____________________
...uDany ogród; Wizytówka
sierotka 13:16, 28 wrz 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Jak można proponować komuś widząc taki ogród by go oddał na przepompownię
Danusiu czyli tam są uczyni sąsiedzi z tego wynika ,gdyby było inaczej byliby z Wami w tej walce a jeżeli juz się fochają to bardzo możliwe ,ze to oni kopią przysłowiowe dołki .Ciekawe ze gro osób jest leniwych i nic nie robi przy swoich domostwAcha, na działkach i szlag ich trafia jak sąsiadka ma piękny ogródek .

____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
greg66 14:00, 28 wrz 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Danusiu kiedy przyjechać z pikietą

Tak piękny ogród nie może zostać zmarnowany przez jakichs gryzipiórków.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Nowa12 14:28, 28 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Piękny masz ogród jesienią. Aż cieżko uwierzyć, że nie pracowałaś w nim w pocie czoła cały sezon.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
dana1s 15:16, 28 wrz 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
sierotka napisał(a)
Jak można proponować komuś widząc taki ogród by go oddał na przepompownię
Danusiu czyli tam są uczyni sąsiedzi z tego wynika ,gdyby było inaczej byliby z Wami w tej walce a jeżeli juz się fochają to bardzo możliwe ,ze to oni kopią przysłowiowe dołki .Ciekawe ze gro osób jest leniwych i nic nie robi przy swoich domostwAcha, na działkach i szlag ich trafia jak sąsiadka ma piękny ogródek .



Jak widać można, co tam trochę krzaków
Sąsiedztwo chciałoby kanalizację i to rozumiem, ale czemu moim kosztem tego już nie. Niestety tak to w życiu bywa, najważniejsze jest że oni by mieli, a co tam ze w moim ogrodzie postawiliby to ustrojstwo.
Mój ogród jest na ulicy bardzo ładnych domów i jeszcze ładniejszych ogrodów. Mój ogród trochę odbiega od tamtejszego standardu. To nowoczesne założenia, a nie taki busz jak u mnie, ale ja tak kocham
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies