Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 10:58, 27 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czyli czas na plany Też czekam na wiosnę, przez tą pogodę nie zimową rośliny głupieją, u mnie pierwiosnek kwitnie.


Sylwia, czyli jest się do czego uśmiechnąć jak idziesz na przechadzkę po ogrodzie
Dzisiaj może wybiorę się po nasiona pelargonii ( skorzystam z tego że póki co wolne) Ale siewek chyba nie wezmę jednak dla siebie...jak będą kwitły to może sadzonki uda się gdzieś opchnąć
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 11:04, 27 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Na jarmarku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 11:10, 27 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Na jarmarku


Też...bo u mojej babci na wiosce jest taka pani która na targu sprzedaje warzywka...jakby się z nią umówić że ja jej będę podrzucał sadzonki, ona by je sprzedawała ( taką wkładkę kwiatową na stoisku by miała) a kaską podzielili byśmy się po połowie, to dla mnie nawet jak jej nie będzie dużo to zawsze będzie coś

Na osiedlu jest jeszcze taka zaprzyjaźniona kwiaciarnia (właścicielką jest mama mojej dawnej koleżanki z klasy, a często do niej wpadam jak potrzebuję coś kupić)...więc z nią też chętnie poszedłbym na taki układ

A jeszcze działa Głogówinfo a na tej stronie rubryka kupię-sprzedam...

Nie wiem jak to by wyszło...może w ogóle nie wyjdzie...no ale cóż...trzeba myśleć optymistycznie...a jak coś pójdzie nie tak to sadzonki będę miał dla siebie i też dobrze
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
anabuko1 22:04, 30 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Czytam, czytam i nie dońca rozumiem.
Coś chcesz sprzedawać ?Sadzonki ?/
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Radziu2013 22:07, 30 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
anabuko1 napisał(a)
Czytam, czytam i nie dońca rozumiem.
Coś chcesz sprzedawać ?Sadzonki ?/
Pozdrawiam


Tak Aniu sadzonki,ale tak się tylko śmiałem Nie biorę tego póki co na serio ( co nie znaczy że nie uważam że mogłoby to choć trochę wypalić)

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Basilikum 10:43, 31 gru 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Radek nawet jaknie wyjdzie to warto sprobowac powodzenia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Radziu2013 13:42, 01 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Basilikum napisał(a)
Radek nawet jaknie wyjdzie to warto sprobowac powodzenia


Prawda
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 13:48, 01 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Pierwszy dzień nowego roku przywitał mnie piękną pogodą Iście wiosenną wręcz ( co prawda wiatr jest ale przy takiej ilości słońca mi nie przeszkadza).
Czekam tylko aż zjem obiad i idę na długi spacer z psem

Widoków z balkonu nie mam za pięknych, ale i tak wyskoczyłem na chwilę zaczerpnąć świeżego powietrza (mam to szczęście że mieszkam na obrzeżach toteż nie jest ono tak "ciężkie" jak w centrum)...teraz same domki i bloki praktycznie na widoku, ale w oddali zielenią się już pola A za domami jest las które pięknie wygląda z daleka na wiosnę kiedy drzewa dostają świeżych zielonych liści



Pozdrawiam wszystkich
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 13:58, 01 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 15:30, 01 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
sylwia_slomczewska napisał(a)


____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies