Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 12:28, 05 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Jasno pomarańczowej marketówki to ja się chyba nie doczekam W tym roku kolejna która mnie zawiodła Chyba zamówię wiosna...

Kupiłem ostatnio monardę...niska bo niska (niestety wysokich nie było) ale jest...i bardzo mnie to cieszy bo zapach ma ciekawy...


____________________
Radziu Z ogródka na wsi
gobasia 12:51, 05 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
W końcu wakacje ...cieszysz się?

Radku a jak wiosenny zakup różany..ma się dobrze ? Moje pokazują kwiatki
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Radziu2013 13:01, 05 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gobasia napisał(a)
W końcu wakacje ...cieszysz się?

Radku a jak wiosenny zakup różany..ma się dobrze ? Moje pokazują kwiatki


Basiu, no pewnie, że się cieszę
Ale powiem...że trochę jest dziwnie...jak przez te 10 miesięcy człowiek żyje w stresie i na wysokich obrotach (jeśli chodzi o pracę głowy) to teraz ciężko jest się odzwyczaić...niby wolne, ale ta myśl o szkole cały czas gdzieś siedzi...

Ale oczywiście cieszę się z czasu, który mam przed sobą, bo zamierzam go ogrodowo wykorzystać (a okazało się że mogę zrobić przeróbkę w zagrodzie dla kur- to znaczy pomniejszyć ją, a tym samym będzie więcej miejsca pod ogrodowe wariacje...)

Zakupy różany mają się dobrze Ghiselka kwitnie, New Dawn też...czekam na Isaac Pereire i...i jeszcze tą jedna, której nazwa wyleciała mi z głowy...

Muszę do Ciebie dzisiaj zajrzeć Basiu...mam nadzieje zastać moje ulubione foty...z warzywnika...choć oczywiście całość bardzo mi się podoba

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
zoja 13:07, 05 lip 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
o! dobrze, że jesteś, bo już myślałam, że wakacje od nas sobie zrobiłeś

teraz musisz nadrobić ze zdjęciami
pokaż new dawn - polecasz? sypie się bardzo?
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
gobasia 13:12, 05 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Zapraszam Radziu...fot warzywnika dawno nie było,jestem w niedoczasie...jak nie komunię to wesela i do tego upał susza...jak tu żyć normalnie? akcja sianokosy trwa
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Radziu2013 13:14, 05 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
zoja napisał(a)
o! dobrze, że jesteś, bo już myślałam, że wakacje od nas sobie zrobiłeś

teraz musisz nadrobić ze zdjęciami
pokaż new dawn - polecasz? sypie się bardzo?


Zoja, myślami cały czas byłem Fotek niestety nie mam świeżych...ale w sumie to za dużo póki co się nie zmieniło...w najbliższych dwóch tygodniach pokładam nadzieję, bo do kwitnienia zbiera się aminek i werbena

New Dawn faktycznie się sypie...ale mi to nie przeszkadza...ma ładny delikatny kolor, który mi pasuje i nawet te płatki leżące na ziemi mi nie przeszkadzają...w sumie to nawet maja dla mnie swój urok...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
anabuko1 13:17, 05 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
Radziu widzę ,że masz i pokazałeś to wszystko co bardzo lubię
Piękne lilie. Liliowce. Róże. Szalwie . Tawulki
I kwitnące hosty.
Piękne lato.
Fajny ten gość na kwiatku . Jeszcze takiego nie widziałam.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Radziu2013 13:19, 05 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
gobasia napisał(a)
Zapraszam Radziu...fot warzywnika dawno nie było,jestem w niedoczasie...jak nie komunię to wesela i do tego upał susza...jak tu żyć normalnie? akcja sianokosy trwa


U mnie też parę imprez było, ale się z nich cieszyłem...co prawda nie moja rodzina, ale ludzie bardzo pozytywni więc się wybawiłem Ogólnie to był miły aspekt braku czasu

Oj sianokosów to Ci współczuję Ja pamiętam jak jeszcze babcia kosiła i trzeba było latać kilka razy dziennie na łąki żeby siano przerzucać na drugą stronę...

Wpadnę wieczorkiem...rodzice mnie teraz ciągną na swoją działkę (kupili basen, ja z siostrą wcale nie potrzebowaliśmy, ale skoro już jest to trzeba testować)
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
zoja 13:23, 05 lip 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Radziu2013 napisał(a)


Wpadnę wieczorkiem...rodzice mnie teraz ciągną na swoją działkę (kupili basen, ja z siostrą wcale nie potrzebowaliśmy, ale skoro już jest to trzeba testować)


ale straszne!
miłej zabawy
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
sylwia_slomc... 13:46, 05 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Radziu2013 napisał(a)


Zoju, kwieciście bo mam praktycznie same byliny i jednoroczne na rabatach...
W zimie ma to swoje minusy, ale można znieść...

Choć ostatnio, łapczywie spoglądam w stronę bukszpanów...na prawdę ich do tej pory nie lubiłem, w ogóle mi się nie podobały, a teraz...chodzą mi po głowie kule, obwódki...jednakże nie wiem czy powinienem iść w ich kierunku...z jednej strony lubię mieć tak trochę wiejsko, a z drugiej chciałbym to trochę ogarnąć...

Buksy teraz przy ćmie bukszpanowej to spore ryzyko Sadźce jak sama nazwa wskazuje sadzą w górę ile wlezie , ja mam i są wyższe ode mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies