Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 11:47, 11 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Anpi ja w weekend tak się schylałam, aż w końcu je wypatrzyłam, bo dopiero niesmiało wychodzą
Zawitka oj idzie idzie - słynny świstak się nie mylił, że wcześniej przyjdzie
Koliberku korzystam z tej chwilowej wiosny ile wlezie Posprzątałam na razie bylinówki no i na spacery łażę non stop
Kasya Obudziłaś się wiosennie W końcu po dwóch latach dobrałam avatarek pasujący do nazwy wątku - zostaje już Ja nie tykam traw i bukietówek, czekam jednak z nimi standardowo na marzec.
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
zoja 15:47, 12 lut 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
piękną masz już wiosną - u mnie bardziej opóźniona a przecież nie tak daleko mamy
Powoli wracam, zerknęłam na sekundkę - potem nadgonię zaległości i popatrzę co zaplanowałaś na ten sezon
Macham!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Aurelllia 22:28, 14 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Późną porą, ale wklejam Walentynkowa serduszka
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
koliber 07:12, 15 lut 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
____________________
Zielona przestrzeń
Agania 07:27, 15 lut 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Niecierpliwie czekasz na cebulowe i już tuż, tuż...też bym sie nie mogła doczekać....masz tego dobra

Avatarek super i faktycznie pasuje idealnie do Twojego wątku
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
SlonecznyOgrod 13:43, 15 lut 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Aurelia , Ty się zawerbenujesz
Ja w tamtym roku wysiałam nie całą paczuszkę, nasiona mi zostały na ten rok, ale mnóstwo zebrałam nasion z tych moich po kwitnieniu.
Jeszcze nie siałam, liczę się z tym, że ona mocno, mocno się sama rozsiewa.W sumie to dziewczyny niektóre narzekają, że za dużo potem mają siewek i tak trochę straszą ... więc ja troszkę się wstrzymuję z nowymi wysiewami, pewnie będę siewki przesadzać sobie w nowe miejsca. Ale miejsca mam sporo dla werbeny, więc jak się rozsieją to raczej się na nią nie będę gniewać.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
ElzbietaFranka 20:32, 15 lut 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Jeżeli chodzi o werbene to działań w 2017 w zeszłym roku się sama rozsiadła w tym roku też nie sieje. Jak wyrośnie to po rozsadzam.
Tyle się wysiadło, że musiałam część wyrzucić.

Za to sieje różne dalie niskie traktuje to jako eksperyment gdzieś w marcu wysieje.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
MariuszG 12:13, 16 lut 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Aurelio, Ty już pracujesz na zewnątrz a ja jeszcze nosa nie wyściubiłem do ogrodu . Jakoś tak człowieka entuzjazm przepełnia jak patrzę na wychodzące z ziemi cebulowe. Już niedługo Doceniłem w tym roku w końcu werbenę, która wysiała się niemożliwie. Kiedy inne byliny zaczęły wyglądać gorzej, to ładnie odwracała od nich uwagę. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Nowalijka 17:59, 16 lut 2019


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Aurelio, nie wierzę, ze w taką pogodę nic nie robiłaś w ogrodzie. Poproszę o fotorelację
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Aurelllia 01:35, 17 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Mariuszu fajnie, że zaglądasz i widzę już przebudziłeś się wiosennie Już niedługo przyjdzie wiosna na całego - w końcu

Nowalijko zaskoczę Cię - nic nie zrobiłam, bo bo bo wywiało mnie do Krakowa na weekend i zwiedzam


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies