Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Aurelllia 20:08, 19 gru 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Oj jak to dobrze wrócić na swoje ulubione forum i spokojnie poczytać
Słuchajcie w poniedziałek w nocy trafiłam na ostry dyżur z silnym bólem brzucha, dali dwa zastrzyki i puścili do domu......... a rano sytuacja się powtórzyła i to z nasileniem.... trafiłam do szpitala i diagnozowali mnie 10 godzin zanim odkryli, że to wyrostek robaczkowy...... i we wtorek o 24 w nocy trafiłam na stół operacyjny
Dobrze, że już na oddziale panie pielęgniarki były bardzo wyrozumiałe i pomocne, to jakoś się ten koszmar przeżyło, ale powiem wam Święta w tym roku to niewesołe będę miała
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Gosiek33 07:02, 20 gru 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Oj współczuję. Leżysz na Mickiewicza?

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 08:22, 20 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Aurelia, na Święta już będziesz w domu, więc chociażby z tego powodu będzie dobrze I się nie narobisz, bo nie możesz... Szukajmy plusów w minusach. Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
zawitka 09:59, 20 gru 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Aurelia zdrowia życzę i pogody ducha .Tak czasami bywa z zyciem ze są niespodzianki Odpoczywaj nie długo wiosna będziemy działać ha ha Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Aurelllia 11:33, 20 gru 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Tak Gosiu na Mickiewicza po tej zmianie to naprawdę się warunki tam na sali polepszyły leży się na sali maksymalnie z trzema osobami, ja akurat do dwójki trafiłam to jeszcze lepiej.

Powiem wam, że wyrostek to traktują jak taśmówkę, że tak powiem i już mnie wypisali dzisiaj, za tydzień mam zdjęcie szwów

Teraz to jeszcze bardziej pragnę, żeby ta zima już minęła.....
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
anka_ 11:59, 20 gru 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
A myślałam, że taka super diagnostyka to tylko w moim powiatowym szpitalu. Moją córę też po zastrzyku odesłali do domu z adnotacją 'kolka jelitowa'. Po godzinie bóle wróciły. Pojechaliśmy do innego szpitala- tam usg, wyrostek pęknięty. Fajnie nie było
Najważniejsze Aurelio, że już w domku. Delektuj się przymusową labą.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anpi 13:32, 20 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Aurelko odpoczywaj i szybko wracaj do zdrowia.Życie cięgle nm pisze scenariusze po swojemu...ale dobrze ,że już wszystko dobrze.. Spokojnych i radosnych Świąt!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Aurelllia 14:41, 20 gru 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
anka_ napisał(a)
A myślałam, że taka super diagnostyka to tylko w moim powiatowym szpitalu. Moją córę też po zastrzyku odesłali do domu z adnotacją 'kolka jelitowa'. Po godzinie bóle wróciły. Pojechaliśmy do innego szpitala- tam usg, wyrostek pęknięty. Fajnie nie było
Najważniejsze Aurelio, że już w domku. Delektuj się przymusową labą.


A delektuję ale szlag mnie trafia, że nic nie mogę robić !!! bo jednak jestem z tych co jak są w domu to albo za odkurzacz łapią, albo za mopa, a dla przyjemności okna myją hahahhahah a tu nic z tych rzeczy......
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 14:42, 20 gru 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
anpi napisał(a)
Aurelko odpoczywaj i szybko wracaj do zdrowia.Życie cięgle nm pisze scenariusze po swojemu...ale dobrze ,że już wszystko dobrze.. Spokojnych i radosnych Świąt!


Aniu dziękuję bardzo
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
deszczowymaj 18:30, 20 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Aurelko dużo zdrówka i wykorzystaj to, że teraz możesz poodpoczywać

ja w mojej ostatniej ciąży leżałam w szpitalu dwa miesiące ..wyłam jak głupia ,że chce już do domu i leżeć już nie chcę

..a teraz jak o tym pomyślę, to naprawdę ..nie mam bladego pojęcia Co mi nie pasowało w tym leżeniu ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies