Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe kreacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe kreacje

Kasya 19:41, 26 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Aurelllia napisał(a)


Lilak 'Ludwik Spaeth' zrobił psikusa, zbuntował się i nie wypuścił ani jednego pąka..... fakt, że w bardzo marnym stanie go kupiłam musi widać odbudować się przez parę lat natomiast 'Sensation' ładnie zakwitnie Już po mirabelce, teraz panna młoda czereśnia króluje

U mnie tez jeden tak
Młode krzaki często w jednym roku kwitna a w drugim rosną
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Aurelllia 19:42, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
To teraz trochę zdjęć udających, że jest u mnie zielono Tam gdzie podlewam to oczywiście jest, ale ogólnie w większości mam pogrom związany z suszą - szczególnie na dużym obszarze trawnika, który ciężko już trawnikiem nazwać
To zaczynamy


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 19:48, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Widac z tyłu zraszacz właśnie ratuje nim co mogę, aczkolwiek gmina moja już apeluje o zaprzestanie podlewania trawników itd, także ograniczam się do minimum
Najprawdopodobniej stanie na studni głębinowej, a raczej tzw abisynce, bo na nią nie trzeba pozwolenia z gminy Sąsiad po prawo ma, po lewo też także może i u mnie jakieś źródełko będzie Koszt spory takiej przyjemności niestety, ale mam nadzieję, że po latach się zwróci Pierwsze telefony wykonałam, ale panowie tak zajęci, że na koniec maja albo początek czerwca dopiero wolne terminy.



____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 19:49, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Na tej nowej rabacie nadal ukorzeniam tawułę, więc kamienie leżą


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 19:53, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Obudziły się rozplenice, na jesieni pomiędzy nie wsadziłam cebulicę dzwonkowata, żeby nie było smutno jak one jeszcze śpią Tak wiem ta ściółka z traw dziwnie wygląda pomiędzy, nie pasuje mi tam, ale na razie leży


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 19:54, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Tulipany ładnie kwitną:


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
galgAsia 19:56, 26 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Też myślałam o studni, ale na mojej górce nie ma szans...
Z tego też powodu nie zdecyduję się na trawiaste ścieżki, musiałabym lać bez przerwy...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Aurelllia 19:56, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Migdałek w tym roku jak na razie jeszcze chorobą grzybową nie porażony
Przy nim na podwyższeniu ustawiłam poidełko i ptaki mają radochę bo tam zaciszny kąt przy jasminie jest



____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 19:57, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
galgAsia napisał(a)
Też myślałam o studni, ale na mojej górce nie ma szans...
Z tego też powodu nie zdecyduję się na trawiaste ścieżki, musiałabym lać bez przerwy...


To prawda, żeby trawnik był ładny to niestety trzeba lać więc tam gdzie chce trochę raju dywanowego to mam 2 metry na 2 trawnika zielonego, reszta niesty szkoda gadać
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Aurelllia 19:58, 26 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Kasya napisał(a)

U mnie tez jeden tak
Młode krzaki często w jednym roku kwitna a w drugim rosną


Własnie a ja jeszcze takiego marnego z gołym korzeniem przytaszczyłam to nie ma się co dziwić
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies