Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika sezon 2017

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika sezon 2017

jolanka 08:39, 04 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
A nie możesz trochę tego wrocławskiego ciepełka do nas przesłać? Pięknie już masz w ogrodzie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kindzia 09:01, 04 kwi 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Tej przewalonej ogrodowej roboty to Ci zazdroszczę, wszystko przede mną
Wiesz już na pewno, że Ci róże zmarzły? Jeszcze bym krechy na nich nie kładła...nieraz się cuda dzieją...
Moje róże wyglądają, że przeżyły. Ale nie mam takich delikatnych, te dawno wypadły. Ciekawa jestem tylko czy czerwone leosie się zbiorą, czy wylecą

Cieszę się, że jesteś znowu z nami Marzenko!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Zagajanka 09:11, 04 kwi 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Jak przyjemnie znowu zobaczyć ruch w Twoim wątku!

U nas wertykulacja będzie pewnie za tydzień lub trzy. 14-15.04 jedziemy do Poznania na półmaraton (małż biega, ja tylko kibicuję), więc w tym roku u Stefana mnie niestety nie będzie
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
anetta 10:55, 04 kwi 2018


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Madzenka napisał(a)


Ps nie patrzymy na Bukszpany, już brązowe obcięte


Czyli Marzenko brązowych bukszpanów nie spisywać na straty?
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
11:32, 04 kwi 2018
Madzenka napisał(a)


Iwonka u nas można tylko w worki
Ciekawi mnie ,z e na osiedlach bloków boi odbierają przez cały rok a u nas od kwietnia.... Ja już w marcu nie mam gdzie ustawiać pełnych worków.... A przed świetami to była ekspozycja.... Choinki dzisiaj wszyscy wyrzucili....


u nas podstawiaja kontenery na zielone ( od kwietnia do października) w kilku miejscach, czekam z wytęsknieniem na ten kontener bo wertukalacja w planie


PS. fajne narty ))) dobrze że wiosna przyszła i już mi sie tak zimy nie chce ))
ale dobrze wiedzieć że Kaprun oblegany w Zillertal mało kiedy narzekaliśmy na tłumy. Jak byliśmy w Wielkanoc tez nie było tłoku. W tym roku było najciaśniej bo akurat wpsowalismy sie w teremin ferii niemiecko-austiackich no ale musielismy dostosowac termin do studneta
Mixtoorka 11:50, 04 kwi 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Jaka wiosna! trawa zieloniuteńka. Uwielbiam Twoje donice wiosenne, zawsze na nie czekam
Różnica między naszymi regionami ogromna, u mnie dopiero wyłażą krokusy. Palcem jeszcze nic nie tknęłam. Grzeję się Twoją wiosną, czas się obudzić
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
malgorzata_s... 12:07, 04 kwi 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kocham Twoją wiosnę za soczystość. U mnie jeszcze trawa szaro bura.
W poniedziałek rano biało było nie zielono. Ale myślę że to już koniec i zieleń blisko
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Madzenka 18:27, 04 kwi 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Melduje ze we WRO prawdziwa wiosna. Kwitną forsycja w centrum miasta
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ensata 19:59, 04 kwi 2018


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Marzen, jak Ty wpakowałaś te krokusy w te kamloty???Toż sadzenie ich, to masakra musiała być. Widok za to teraz piękny. Cudny masz trawniczek!

Ja też róże, bukszpany pociachałam, ponawoziłam i jeszcze chusteczka trawnikowa została.

____________________
W kolorze blue
_Martini_ 20:11, 04 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Pięknie obsadzone masz donice przed domem!
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies