Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

Anda 19:39, 12 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Piekne lubiny Mi zanikly niestety, a tak je lubie.
Swietne zakupy zrobilas
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 21:15, 12 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Anda napisał(a)
Piekne lubiny Mi zanikly niestety, a tak je lubie.
Swietne zakupy zrobilas


No właśnie, z tymi łubinami to jakaś dziwna sprawa w tym sezonie. U mnie są tylko siewki. Starsze nie obudziły się po zimie. U Gosiek podobnie.
Moniś, zakupy godne!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Monia81 08:52, 14 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
inka74 napisał(a)
Wiesz co... świetny ogród zaczyna się wyłaniać. Bardzo mi się podobają kształty rabat na froncie. I co ja bym dała za takiego pracowitego i pomagającego eMa...


Iwonko dziękuję, cieszą takie słowa ogromniea mój eMuś taki jest, że chce mi pomóc jak najwięcej, jeśli tylko może czasowo, bo z tym czasem u niego to czasami krucho... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 08:55, 14 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Kindzia napisał(a)
Urośnie szybciorem, zobaczysz Też chciałam szybko i gęsto, teraz ograniczam nieustająco, bo rośnie toto jak na drożdżach

Ale zakupy robisz piękne! Pokaż Już w tym roku będziesz się cieszyć, będzie cudnie

Buziole



Już się nie mogę doczekać idę do Ciebie, bo widzę, że stron natrzaskane, akcja sadzenia pewnie była buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 08:56, 14 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
siakowa napisał(a)
czyli mam szczypiorek pozdrawiam


Ja też pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 08:57, 14 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
paulina_ns napisał(a)
Bolesław prezentuje się bardzo przystojnie zakupy widzę udane


Paulinko udane, udane ja tylko czekam kiedy mój eMuś mi powie stop na ten rok ale cieszą takie wypady do ogrodniczego na maxa, a jak już posadzone i rośnie to dopiero frajda buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 09:01, 14 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Kasik napisał(a)
Efekty pracy widoczne z każdym dniem. Kiedyś pole, dziś piękne miejsce. Czyściutko, i przemyślanie.

Już widzę, jak to wszystko sie rozrośnie


Kasieńko cieszy nas to bardzo, niech tylko te roślinki podrosną to będzie dobrze, zdajemy sobie sprawę, że jeszcze długa droga przed nami, ale idzie ku lepszemu buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 09:03, 14 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Magleska napisał(a)
kolejne zakupy śliczne
miłego wekendu
ps. dzięki za kciuki ,żyję i było w miarę dobrze -jeszcze kupa leczenia i kasy niestety


Byłam u Ciebie i widziałam wpis, że już lepiej, a że czasu brakło na pisanie, więc pisałam dzisiaj cieszę się Kochana, że już lepiej buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 09:06, 14 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Anda napisał(a)
Piekne lubiny Mi zanikly niestety, a tak je lubie.
Swietne zakupy zrobilas


Ewuś łubiny w sumie na jesieni kępy przesadzałam, myślałam, że nici będą w tym roku z ich kwitnieniem, ale z tego przesadzania sobie nic nie zrobiły, i będą cieszyć oczy dziękuję
Dzisiaj zrobię zdjęcie i pokażę stan tarasowej, bo część roślin przyszła, ale jeszcze trochę brakuję, róże po przesadzaniu powoli się zabierają, mam nadzieję, że ruszą już teraz, chociaż mszyce już je zaatakowały...
Buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 09:45, 14 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


No właśnie, z tymi łubinami to jakaś dziwna sprawa w tym sezonie. U mnie są tylko siewki. Starsze nie obudziły się po zimie. U Gosiek podobnie.
Moniś, zakupy godne!




Haniu ja tak jak wyżej pisałam, też myślałam, że po przesadzaniu te stare karpy łubinów w tym roku się zbuntują, ale na szczęście będą kwitły i maśniejsze się zrobiły... mi w tym roku jedna przesadzana piwonia się straciła, reszta zapączkowana...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies