Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

lindsay80 21:24, 15 maj 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Te Twoje rabaty to prawdziwe rabaciska wielkie, roboty masz tam od groma, ale jak rośliny podrosną to efekty będą Super!
____________________
Tu ma być ogród :)
Magleska 21:25, 15 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
roślinki już są teraz bedziemy czekać ,aż dadzą czadu

ja to sadzę na ścisk , pewnie w przyszłym sezonie bedę musiała rozsadzać chociaż tyle roślin po zimie u mnie się nie obudziło,więc na zapas się nie będę przejmować ....

buziaki
edit -rozchodnikowa super z korą już ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
paulina_ns 21:30, 15 maj 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
A ja bym jeszcze pomiędzy rozplenice i rozchodniki dała wyższe piętro i dodała hortensje vanille fraise moim skromnym zdaniem same rozchodniki i rozplenice nie zapełnią tej rabaty i będzie Ci na niej pusto.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Monia81 21:43, 15 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
lindsay80 napisał(a)
Te Twoje rabaty to prawdziwe rabaciska wielkie, roboty masz tam od groma, ale jak rośliny podrosną to efekty będą Super!


Edytko ja już chciałabym, żeby to podrosło i się rozrosło, ale cierpliwa muszę być, wyjścia nie ma, ale fajnie się to już ogląda jak te zmiany zachodzą
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:47, 15 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Magleska napisał(a)
roślinki już są teraz bedziemy czekać ,aż dadzą czadu

ja to sadzę na ścisk , pewnie w przyszłym sezonie bedę musiała rozsadzać chociaż tyle roślin po zimie u mnie się nie obudziło,więc na zapas się nie będę przejmować ....

buziaki
edit -rozchodnikowa super z korą już ?


Mam nadzieję, może w tym sezonie się tak nie rozbujają, ale w przyszłym już je powinno widać no u mnie przypadłość w drugą stronę, dlatego teraz mam wrażenie, że pustawo na rabatach, jak sadzę to staram się przyjąć rozmiary roślin ich ostateczne...
Rozchodnikowa dostała wszystkie roślinki jakie planowałam, więc zasypana korą... nareszcie buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:49, 15 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
paulina_ns napisał(a)
Ale Ty masz miejsca na chciejstwa u mnie już taki ścisk,że zakupiona piwonia w doniczce stoi i znów muszę coś wywalić,żeby miejsce jej znaleźć buuuu ja potrzebuje miejsca, ale gdzie? Przecież nie będę 15 kół na środku robiła


Paulinko no na miejsce do sadzenia jak na razie nie mogę narzekać, choć liczę, że w pewnym momencie się skończy i wszystko ładnie się rozrośnie uwielbiam te Twoje zakupy, jesteś nie możliwa
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:52, 15 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
paulina_ns napisał(a)
A ja bym jeszcze pomiędzy rozplenice i rozchodniki dała wyższe piętro i dodała hortensje vanille fraise moim skromnym zdaniem same rozchodniki i rozplenice nie zapełnią tej rabaty i będzie Ci na niej pusto.


Paulinko to się tylko tak wydaje,że pusto przeciwczyłam to w zeszłym roku, rozplenice od rozchodników mam posadzone jak dobrze pamiętam 85-90 cm i w tamtym roku ładnie jedno w drugie wchodziło i rabata miała ładny ścisk na początku rabaty właśnie mam jedną vanilkę wsadzoną, a przed nią hakonkę aureola
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
paulina_ns 21:58, 15 maj 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Monia81 napisał(a)


Paulinko no na miejsce do sadzenia jak na razie nie mogę narzekać, choć liczę, że w pewnym momencie się skończy i wszystko ładnie się rozrośnie uwielbiam te Twoje zakupy, jesteś nie możliwa


Monia jak miałam mało roślin, chciałam żeby rabaty były już jak najszybciej zapełnione, a teraz mam odwrotnie, duszę się nie mając miejsca na nowe rośliny, czuje się jak żołnierz bez karabinu i to mnie trochę przytłacza ostatnimi dniami, tyle roślin jeszcze bym chciała, a kupując coś nowego ( jak wiesz mam problem z silną wolą hihi) muszę wysadzać stare rośliny( dobrze,że babcia ma działkę i z chęcią wszystko przyjmuje)
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Makusia 10:31, 16 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ło Matko- ale się dzieje u Cię
Cofnęłam się ze 30 stron i mus już coś napisać, zanim do końca dotrę, bo zapomnę normalnie- tyle rewolucji
Ziołownik pierwsza klasa, a tempo prac wszelakich u Ciebie wpędza mnie w kompleksy
Zielone szafirki- pierwszy raz widzę- dotarłam do foki pół na pół- ciekawa jestem, czy one tak już całkiem rozwinięte wyglądają? (może jeszcze później jest fotka? )
Szafirki- ilość imponująca- rzeka!
To samo tulipany maści wszelakiej.
Ścieżka świetna taka biegnąca jakby przez rabatę.

EDIT: dotarłam do końca
Łubiny, królowie, brzoskwinie i kwaśna Oraz rabata z korą Ale masz motorek!!!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Anda 15:57, 16 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Tarasowa sie zapelnia, super

Tak apropo's bzu czarnego na tarasowej, to zobacz jak Koliber ladnie wyprowadzila swojego bza

https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/163/1634181/original.JPG

fotka stad
https://www.ogrodowisko.pl/watek/7385-zielona-przestrzen?page=193#post_1

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies