Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wymarzony sielankowy ogród.....

Pokaż wątki Pokaż posty

Wymarzony sielankowy ogród.....

danuta_szwajcer 22:19, 16 maj 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale masz uporządkowane rabaty Ładnie Ci rozchodniki rosną Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Monia81 09:04, 17 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
paulina_ns napisał(a)


Monia jak miałam mało roślin, chciałam żeby rabaty były już jak najszybciej zapełnione, a teraz mam odwrotnie, duszę się nie mając miejsca na nowe rośliny, czuje się jak żołnierz bez karabinu i to mnie trochę przytłacza ostatnimi dniami, tyle roślin jeszcze bym chciała, a kupując coś nowego ( jak wiesz mam problem z silną wolą hihi) muszę wysadzać stare rośliny( dobrze,że babcia ma działkę i z chęcią wszystko przyjmuje)


No bo to jest tak Paulinko, jak się jest na początku tej drogi ogrodniczkowej, to już by się chciało mieć wszystko ogarnięte i wybujałe, a jak już się ma ogarnięte, to zaś nie ma miejsca na chciejstwa, które się pojawiają taki to mały zgrzyt buźka, u mnie leje...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 09:08, 17 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Makusia napisał(a)
Ło Matko- ale się dzieje u Cię
Cofnęłam się ze 30 stron i mus już coś napisać, zanim do końca dotrę, bo zapomnę normalnie- tyle rewolucji
Ziołownik pierwsza klasa, a tempo prac wszelakich u Ciebie wpędza mnie w kompleksy
Zielone szafirki- pierwszy raz widzę- dotarłam do foki pół na pół- ciekawa jestem, czy one tak już całkiem rozwinięte wyglądają? (może jeszcze później jest fotka? )
Szafirki- ilość imponująca- rzeka!
To samo tulipany maści wszelakiej.
Ścieżka świetna taka biegnąca jakby przez rabatę.

EDIT: dotarłam do końca
Łubiny, królowie, brzoskwinie i kwaśna Oraz rabata z korą Ale masz motorek!!!


Martuś, dzieje się dzieje i to cieszy jakbym tak jeszcze miała ze dwie dodatkowe ręce, to już by było gites ten zielony szafirek rzeczywiście w początkowych fazach kwitnienia był zielony, później już w fazie dojrzewania w taki lekki kremik wchodził, mimo wszystko ładnie wygląda, polubiłam się z nim buźka
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 09:10, 17 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Anda napisał(a)
Tarasowa sie zapelnia, super

Tak apropo's bzu czarnego na tarasowej, to zobacz jak Koliber ladnie wyprowadzila swojego bza

https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/163/1634181/original.JPG

fotka stad
https://www.ogrodowisko.pl/watek/7385-zielona-przestrzen?page=193#post_1



Się cieszę, że już roślinki na tej tarasowej powolutku się pojawiają, czekam jeszcze na zamówienia, mam nadzieję, że na dniach dojdą dzięki za linka, faktycznie bardzo ładnie prowadzony ten bezik, roślinki mogą ładnie pod nim rosnąć, będzie to fajnie wyglądać, tylko muszę go tak poprowadzić
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 09:11, 17 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale masz uporządkowane rabaty Ładnie Ci rozchodniki rosną Pozdrawiam


Danuś one tylko na uporządkowane tylko wyglądają, na klonow-brzozowej mam takie chwastowisko, że hej, muszę się za to zabrać, trudno jakoś teraz wyrobić się ze wszystkim...
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
SlonecznyOgrod 12:31, 17 maj 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Robota idzie, dużą rabatę zrobiłaś. Będzie pięknie.
Azalie Homebusch i marushka mam, jestem z nich zadowolona, w tym roku marushka mnie zaskoczyła innym kolorem
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Monia81 21:36, 17 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
SlonecznyOgrod napisał(a)
Robota idzie, dużą rabatę zrobiłaś. Będzie pięknie.
Azalie Homebusch i marushka mam, jestem z nich zadowolona, w tym roku marushka mnie zaskoczyła innym kolorem


No te azalijki to piękne są i polecane a jaki kolor u Ciebie marushka ma, że cię zaskoczyła? buźka
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:39, 17 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Dzisiaj nic nie zrobiłam, co wyszłam zaczęło lać, więc dom troszku ogarniałam
ale łubiny sfociłam mam wrażenie, że z tego różowego zeszłorocznego zrobiły się dwa kolory, bo tego co na drugim zdjęciu kolorku nie miałam, a teraz mam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
anabuko1 10:13, 18 maj 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Wzorowy porządek u ciebie.
Rabaty wymyskane.rosną i pieknieja .
Lubiny piękne kolorki

Jezowki i ja bardzo lubię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ElzbietaFranka 00:32, 19 maj 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Monia ta roślina co cię interesuje a jest u mnie na skalniak nazywa się "mydlnica bazyliowata"
SA też nasiona możesz wysiąść.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies